|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Wszystkim sie spusci wpierdol w odpowiednim czasie..Teoś pomoże! ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/4e33fdbbd089b714392ad5b2671ff277.gif) I pyk...wciągamy na listę.. Nr.5 Pan Śmieszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Makabryczne sceny u Tsubasy, Misaki bez sił, nie wygląda to dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Makabryczne sceny u Tsubasy, Misaki bez sił, nie wygląda to dobrze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ale teraz wyciągnął Genzo...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wszystkim sie spusci wpierdol w odpowiednim czasie..Teoś pomoże! ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/4e33fdbbd089b714392ad5b2671ff277.gif) I pyk...wciągamy na listę.. Nr.5 Pan Śmieszek ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/28953e8974e5b91c739ec7faf3de1468.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Makabryczne sceny u Tsubasy, Misaki bez sił, nie wygląda to dobrze. Będzie dobrze, bez spojlerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Makabryczne sceny u Tsubasy, Misaki bez sił, nie wygląda to dobrze. Będzie dobrze, bez spojlerów wróżbita Vincent?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wszystkim sie spusci wpierdol w odpowiednim czasie..Teoś pomoże! ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/4e33fdbbd089b714392ad5b2671ff277.gif) I pyk...wciągamy na listę.. Nr.5 Pan Śmieszek Agresor, powiedz lepiej co na sniadanie #zostanwdomu ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/416fb6a872c38d9aa7e8053f5474b782.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Makabryczne sceny u Tsubasy, Misaki bez sił, nie wygląda to dobrze. Będzie dobrze, bez spojlerów wróżbita Vincent? Pytaj, co chcesz wiedzieć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jajko w wirze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Przydałaby się jeszcze fachowa opinia co do polskiego slashera z Wieniawą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Nic już nie będę tutaj pisał. Nie wolno się wyróżniać..to nie ludzie to wilki!! Gdybym napisał,że jadę właśnie po kiełbasę do farmera, gdyż chce uczynić z niej moją wariacje na temat szakszuki, to fala hejtu a'la stanowski, rozlała by się, niczym Drawa na łąki wiosną.. Dlatego napiszę, tak...
Dziś na śniadanie a, wczorajszy chleb i mam też puszeczke paprykarzu szczecińskiego mniam mniam własnej roboty..by termomiksik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nic już nie będę tutaj pisał. Nie wolno się wyróżniać..to nie ludzie to wilki!! Gdybym napisał,że jadę właśnie po kiełbasę do farmera, gdyż chce uczynić z niej moją wariacje na temat szakszuki, to fala hejtu a'la stanowski, rozlała by się, niczym Drawa na łąki wiosną.. Dlatego napiszę, tak...
Dziś na śniadanie a, wczorajszy chleb i mam też puszeczke paprykarzu szczecińskiego mniam mniam własnej roboty..by termomiksik Czytasz mi w myślach ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/55de23d7a988e35e001ea3169a397d89.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
 uuu tego to sie nie spodziewalem Piekna epopeja na przywitanie, muchinio by sie nie powstydzil Porównać to w jaki sposób pisze Akhu, do sposobu muchinio, to tak średnio wyszło Ci powitanie  Muchinio pozdrawiam, nie będę Ci się więcej w felietony wcinał  Nie ma problemu Akhu. Z checia oddam ta paleczke felietonisty, ona dana byla troche na wyrost i ciazy czasem. Zreszta mialem tu zdalne lekcje informatyki , i teraz zamiast np rozpisywac sie na dany temat mozna filmik z youtube wrzucic. Dobrze ze wrociles, zycie jest za krotkie zeby gniewac sie o glupoty. W wojsku bylo powiedzenie "pierdol wszystko i sie smiej , wstaniesz rano bedzie mniej " Vincent troche wyswiechtane ale rowniez duzo zdrowka zycze przede wszystkim. No i wiadomo zeby Wiselka po tych zawirowaniach dalej grala swoje. Teraz mamy sztame klubowa, choc osobiscie nie jestem ich zwolennikiem. Pamietam jak mialem laczony szal Widzewa z Petrochemia , a po jakims okresie sie nienawidzili. Te przyjaznie kibocowsko klubowe lubia sie zmieniac, pewnie czesto maja jakis charakter " biznesowy". Czym sie dzisiaj odkazamy? Ponoc dziala alk tylko powyzej 65% ? Widzialem dzisiaj w Aldi taki 80% ale zapomnialem nazwy . Pozdrawiam. Milego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzięki Muchinio
Układ Ruch Wisła Widzew to typowo gangsterski, co wyszło w prokuraturze.
Ten trunek to może Stroh
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
w Polsce nie ma gangsterów układ Ruch, Widzew, Wisła to typowo 'układ biznesowy' tak jak inne układy,sztamy itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|