|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 405 |
Witam. Otóż zacząłem grać u bukmachera. Zastosowałem taką taktykę: obstawiam 5 meczy w których zawsze wygra gospodarz. Jeżeli nie wygram znów obstawiam 5 meczy w ten sam sposób tyle że stawiam minimalnie więcej... Co myślicie o takiej strategii?? Zaczynam od bardzo małych kwot. Da się z tego zarabiać duże pieniądze?? Proszę o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30 |
no mysle ze to nie jest az tak dobry pomysl zreszta to nie ten dzial -> zajrzyj do Sports Insider
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Widac, ze jestes poczatkujacy, z czasem zmadrzejesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka