|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a i zeby nie było że posądzam rządzacyh PL o świadome używanie informacji jako środa any pandemii - oni są za głupi na to niestety. w przypadku PL rzeczywiście jedyną motywacją jest utrzymanie władzy
a zresztą pokazaują też jak są niezmiernie głupi, zamiast swojego wodza schować w piwnicy owiniętetego stretchem to on idize na obchody, spotyka się z ilomaś tamk osobami które mają styczność z innymi służbami...a wódza najmłodszy nie jest, a bez niego PIS rozlecie się w pół roku...więc zamiast schować to ryzykują
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
sie rozpisałem ale tak ostatnia rzecz mi przyszła do głowy...jakbym był dyrektorem szpitala i widział wirusa w Chinach i wiedział że w szpitalu mam 3 kombinezony i z parę paczek maseczek...to co bym robił przez dwa miesiące?
siedział na dupie a potem płakał że rząd nie dał kombinezonów? jakbym ja o tym decydował to po ogranięciu sytuacji każdy taki dyrektor szpitala na bruk za brak myślenia i planowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
sie rozpisałem ale tak ostatnia rzecz mi przyszła do głowy...jakbym był dyrektorem szpitala i widział wirusa w Chinach i wiedział że w szpitalu mam 3 kombinezony i z parę paczek maseczek...to co bym robił przez dwa miesiące?
siedział na dupie a potem płakał że rząd nie dał kombinezonów? jakbym ja o tym decydował to po ogranięciu sytuacji każdy taki dyrektor szpitala na bruk za brak myślenia i planowania No jak to? Przecież niedawno pisałeś, że będzie szybko wynaleziona szczepionka, dopuszczona bez testów... To może oni tak samo myśleli? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@Biszop, jak szczerze Cie szanuje jako człowieka, to nie rozumiem Twojej napastliwości w stosunku do mnie i czasem do innych, może z innymi masz jakieś spory ale nie przypominam sobię żebym ja cokolwiek występował przeciwko Tobie tuta, więc szczerze nie rozumiem
moje posty nie mają za cel wywołoania kłotni z Tobą i nie zamierzam wchodzić w takie dyskusje, uwalniam moje myśli a Ty reaguj jak chcesz
odpowiem tylko krótko, napisałem że wszyscy staną na głowie żeby dać szczepionkę i pominą nawet wszlekie procedury żeby to przyspieszyc. Zresztą już widac, że nawet bez szczepionki, rządy planują uwolnienie gospodarki bo wiedzą że kryzys globalny będzie gorszy niż wirus
i jeszcze jedno, zdanie o szczepionce wyciągnąłeś jako wygodny kawałek z mojego postu, w którym głownie chodziło o to że uważam ze porównywanie wirusa i jego skutków ze skutkami wojny jest dalece przesadzone, no chyba że porównujesz do wojny GB - Zansibar, która trwała poniżej godziny
ze Świątecznym pozdrowieniem, wyluzuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Napastliwości żadnej, wyluzuj  Po prostu napisanie o szybkim wprowadzeniu szczepionki bez testów, to skrajny absurd! Tylko o to mi chodziło, po prostu nie ma takiej możliwości, jeżeli nie wiesz dlaczego to popytaj  Natomiast przyznaję, że porównanie z wojną, przynajmniej na tą chwilę, było niezbyt trafione. Aczkolwiek dalej nic pewnego nie wiemy, choć wygląda to lepiej niż choćby tydzień temu. Wyglądało to słabo, i z największą przyjemnością przyznam innym rację którzy uważali, że przesadzam. Na tą chwilę, zwyczajnie boję się żebyśmy nie poczuli się za pewnie bo wrócimy do punktu wyjścia albo gorzej. Abstrahując od zakłamanego rządu, to wygląda że społeczeństwo w większości podeszło do tematu odpowiedzialnie i dzięki temu jest jak jest. Wszystkiego dobrego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Leszek zwiał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
I to patrzajcie swoich lejo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Nie chcialbym byc na miejscu tych zolnierzy. Jakis osiol wydal im rozkaz, wez tego nie wykonaj... kobiet przeciez nie bija, ludzi nie zabijaja. Powiedz ze nie wykonasz i znajac zycie masz juz w wojsku przejebane bo sie o to te same osly postaraja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Dlatego nie ma co obwiniac zolnierzy, oni tylko wykonuja rozkazy...naprawde przykry widok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zdecydowanie przeginają z tym państwem policyjnym.
A Kaczor z tym cmentarzem to wkur*ił połowę narodu.
O ile na początku koronafarsy można było mieć jakieś pozytywne odczucia, że coś tam działają zamiast olewać jak południowcy, to teraz wszystko zaprzepaszczają. Będzie zjazd w dół i ciekawe czy im się to czkawką w wyborach odbije?
A polska policja... cóż... kilkanaście lat prób ocieplania wizerunku żeby w tydzień wszystko zjebać. Gratulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
A Kaczor z tym cmentarzem to wkur*ił połowę narodu. a korespondencyjne za pasem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Bzyku, spokojnie ziomek pana prezesa jest prezesem poczty polskiej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
A Kaczor z tym cmentarzem to wkur*ił połowę narodu. a korespondencyjne za pasem  to nic nie zmieni elektorat pisu to taki Akagi mam nadzieje ze się nie obrazi ,jaka nie byłaby afera w Legii i tak będzie z drużyna, podobnie jest tam u Jarosława My musimy ruszyć 50 procent którzy nie głosują i wyjebać miernote długopisa na bruk . Zobaczycie że może być normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Bedzie normalnie jak wybierzemy kogo?
Chetnie poslucham.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|