Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 42 1 2 23 24 25 26 27 41 42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Wybory, które są jawnym złamaniem konstytucji a Wy dyskutujecie na kogo głosować?

Ciągle się dziwię, gdzie ja żyje, ciągle nieustannie.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
Originally Posted by Akhu
Wybory, które są jawnym złamaniem konstytucji a Wy dyskutujecie na kogo głosować?

Ciągle się dziwię, gdzie ja żyje, ciągle nieustannie.

Pewnie cos innego miałeś na myśli.?
Akurat majowy termin wyborów jest jak najbardziej konstytucyjny.
Nie odnoszę się tu ,do sytuacji w jakiej sie znajdujemy.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by forty
Originally Posted by Akhu
Wybory, które są jawnym złamaniem konstytucji a Wy dyskutujecie na kogo głosować?

Ciągle się dziwię, gdzie ja żyje, ciągle nieustannie.

Pewnie cos innego miałeś na myśli.?
Akurat majowy termin wyborów jest jak najbardziej konstytucyjny.
Nie odnoszę się tu ,do sytuacji w jakiej sie znajdujemy.

W którym miejscu te wybory są tajne i powszechne?

Biorę po 200zł z konta każdej drużyn i słucham Państwa?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
Co do tego to wypowiem się ,jak będą znane jakiekolwiek szczegóły.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nie rozumiem tej dyskusji o wyborach.

Już lata temu znani i szanowni posłowie Horała i Pawłowicz wyrazili swoją opinię w sprawie korespondencyjnych wyborów.

Poza tym "nieważne kto głosuje, tyłko kto liczy głosy "

Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
W sumie,też nie rozumiem.Jeszcze w tym dziale.
Na moje oko to tych wyborów w maju nie będzie tak czy siak.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
1 dzień Świąt, obojętnie kto ma jakie przekonania, to jednak w polskiej tradycji to są Święta, które przyzwyczailiśmy się świętować.

A tu o wyborach. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445
Likes: 2
O Legii też jest.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
[Linked Image from i1.kwejk.pl]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
O Legii też jest.

Jakbyś przeszukał moje posty z ostatniego np.... miesiąca, to chyba o Legii nic byś nie znalazł.

Dajmy spokój z tą polityką, chociaż w tym okresie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Wracając do tematu.
Pierwszy raz w historii USA stan wyjątkowy wprowadzono w całym kraju(chodzi o wszystkie stany).

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Uuu Akhu co Ty tu chlopie robisz?
Zabladziles?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Uuu Akhu co Ty tu chlopie robisz?
Zabladziles?

stwierdziliśmy na zebraniu modów, że trzeba gdzieś zamieszanie zrobić...tylko ja się nadawałem

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030
Likes: 12

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by Biszop
Dobry dokument na tvn24
Ewa Ewart poleca - o początkach epidemii w Wuhan
dziś o 12:00

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Biszop
Dobry dokument na tvn24
Ewa Ewart poleca - o początkach epidemii w Wuhan
dziś o 12:00
Wczoraj było o Bergamo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by TEO
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Biszop
Dobry dokument na tvn24
Ewa Ewart poleca - o początkach epidemii w Wuhan
dziś o 12:00
Wczoraj było o Bergamo

Te dokumenty wszystkie proponuje Ewa Ewart. Chyba w dni powszednie na tvn24,biznes i świat ma w okolicach 23.00 swój cykl. Często można trafić ciekawy materiał.

Ten o początkach epidemii nakręciło bbc australia.
W międzyczasie trafiłem na dokument z Polką będącą szefową niemieckiego laboratorium pracującego nad szczepionką na to ustrojstwo męczące świat. kazow mógłby posłuchać bo dokładnie opowiadała jak wygląda sprawa szczepionki, czym innym nest jej wynalezienie, a zupełnie czym innym jej testowanie w celu dopuszczenia do zastosowania na ludziach smile

To nie przytyk kazow, sam wiedziałem wcześniej, że to długi proces ale nie, że aż tak długi i tak kosztowny smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
"Jeśli sądzicie że u nas ciężko dostać się do szpitala, to zobaczcie kolejkę karetek do szpitali w Moskwie..."

--
(https://www.sadistic.pl/koronawirus-moskwa-vt514766.htm)



--
[Linked Image from i.sadistic.pl]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Niektóre rządy podjęły lub szykują się do decyzji o poluzowaniu obostrzeń. Z takich lub innych względów, zazwyczaj dla tego, że stwierdziły, że sytuacja jest pod kontrolą.
Czesi prezentują ciekawe podejście mimo, że spodziewają się dopiero maksimum na wykresie za jakieś 2 tygodnie. Dania, Austria, Niemcy chcą iść w podobną stronę, o dziwo, Hiszpania chce również poluzować.

Jak dla mnie, jest to spowodowane tym, że gospodarczo robi się bardzo ciężko mimo pompowania strumienia gotówki, ten stan nie może trwać wiecznie.

Ciekawy artykuł Paczesa, dość znany ekonomista, może ktoś o nim słyszał. Warto przeczytać.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25865220,musimy-zrobic-cos-co-napawalo-nas-groza-od-czasow-gierka-poteznie.html#s=BoxOpMT


Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Państwa stoją przed wyborem.

Albo zatrzymujemy gospodarkę by uratować kilkaset/kilka tysięcy osób.
Albo wliczamy to w koszta by nie cofnąć się do średniowiecza.



Strona 25 z 42 1 2 23 24 25 26 27 41 42

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, latajaca_holenderka, kamel, donic, rymoholik, Sensei, aker, $-man, alfa), 1,317 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1