|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
I najlepiej w jakimś pubie w UK. Tam to jest mega klimat. w 2007 moje początki w UK poszedłem do pubu bo był mecz Bolton - Bayern w Uefa chyba przez cały mecz byłem tylko ja i barmanka  Zależy od lokalizacji i nie tylko. Ale ogólnie fajne te puby mają i w większości jakiś zespół gra na żywo te ich pubowe przeboje, prawie każdego dnia (przynajmniej w Irlandii).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Sensei jak siÄ™ prosi o pocisk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
nie wiem nie wiem cos on sie za bardzo interesuje moimi narzadami ostatnio, to nie jest dobry znak Jak na razie to tylko Ty gadasz o swoim narzÄ…dzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No i Biały chciałeś linki w koronie to i masz, teraz czytaj! poskładał mnie, myślałem że nieprzygotowany i będzie do jednej bramki, a tu z takim działami wyskoczył. Akhu chowaj popcorn, schodzę z boiska !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688 Likes: 10 |
Gończym? Za szmugiel fajek? To nawet Biczu by nie łyknął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
I najlepiej w jakimś pubie w UK. Tam to jest mega klimat. w 2007 moje początki w UK poszedłem do pubu bo był mecz Bolton - Bayern w Uefa chyba przez cały mecz byłem tylko ja i barmanka  Zależy od lokalizacji i nie tylko. Ale ogólnie fajne te puby mają i w większości jakiś zespół gra na żywo te ich pubowe przeboje, prawie każdego dnia (przynajmniej w Irlandii). wiadomo tam gdzie ja byłem to chodzili na rugby a z piłki kibicowali Aston Villi bo najbliżej byłem jeszcze z 2 razy na meczu to byli ludzie ale nie taka atmosfera jakby grała miejscowa drużyna no i te tablice i pisane kredą nazwy drużyn przed pubem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No i Biały chciałeś linki w koronie to i masz, teraz czytaj! poskładał mnie, myślałem że nieprzygotowany i będzie do jednej bramki, a tu z takim działami wyskoczył. Akhu chowaj popcorn, schodzę z boiska ! tego się nie spodziewałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie wiem nie wiem cos on sie za bardzo interesuje moimi narzadami ostatnio, to nie jest dobry znak Jak na razie to tylko Ty gadasz o swoim narzÄ…dzie cicho ukryty-cieply
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,378 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,378 Likes: 19 |
Gończym? Za szmugiel fajek? To nawet Biczu by nie łyknął  Fajki nie szły Dziani miał monopol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Też bym gżdyla zrobił ginesika to co wy w sklepie piw nie macie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No i Biały chciałeś linki w koronie to i masz, teraz czytaj! poskładał mnie, myślałem że nieprzygotowany i będzie do jednej bramki, a tu z takim działami wyskoczył. Akhu chowaj popcorn, schodzę z boiska ! tego się nie spodziewałem na dłuższe pojedynki nie mam chęci ani zdrowia, ale w tobie więcej werwy widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Dziś już Ciechan miodowy będzie. A Guinnessa to by walnął prosto z beczki z nalewaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
sensi zycie ci nie mile ze prowokujesz holenderke? chcesz skonczyc jak burbon ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dziś już Ciechan miodowy będzie. A Guinnessa to by walnął prosto z beczki z nalewaka. Właśnie strzelił kapsel. ![[Linked Image from d.wpimg.pl]](https://d.wpimg.pl/758346609--1495780905/piwo-corona.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Biały powiedz, że nie masz argumentów a nie czarujesz o jakichś chęciach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
To haczyk z najtańszej półki nie brał browara.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,378 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,378 Likes: 19 |
Basiura nie obrażaj się na mnie sprawa jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Biały powiedz, że nie masz argumentów a nie czarujesz o jakichś chęciach  nie mam argumentów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
To haczyk z najtańszej półki nie brał browara. W biedronce 6 za 17, to chyba całkiem ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Basiura nie obrażaj się na mnie sprawa jest  Dalej szukasz kogoś do filmu xxx?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|