|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
The Last Dance ogląda się znakomicie.
Dopiero teraz dochodzi do mnie, jak niedoceniony był Pippen. Pomijając ten jego kontrakt. +1 Jakby wypuścili całość to chyba na raz bym obejrzał A Scottiego szkoda, niefartownie ten kontrakt w 91 podpisał. Gość w punkt to opisał. Był Robinem przy Batmanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Z drugiej strony można zrozumieć, że wolał bezpieczną opcję, patrząc na historie w rodzinie. Teraz agent nie pozwoliłby mu na to, ale były to inne czasy. Później trochę się odbił finansowo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
Z drugiej strony można zrozumieć, że wolał bezpieczną opcję, patrząc na historie w rodzinie. Teraz agent nie pozwoliłby mu na to, ale były to inne czasy. Później trochę się odbił finansowo.  to tak jak, cza było stawiac correct score @10, a nie 1dynke za 1.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
jak się siedziało po nocach bulls/phx 1993 to czlowiek nawet nie wiedział co to bukmacherka
phx miało 2-1 prowadzenie w serii jeśli dobrze pamiętam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286 Likes: 2 |
Trzeba obejrzeć całe mecze z finałów 98 na yt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
jak się siedziało po nocach bulls/phx 1993 to czlowiek nawet nie wiedział co to bukmacherka
phx miało 2-1 prowadzenie w serii jeśli dobrze pamiętam źlę amietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937 Likes: 19 |
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv....... Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv....... Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś taaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
odpaliłem misje futbol fajna ta Gabi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456 |
kolega widział misję......co za Gabi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ta co robi make up na początku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv....... Dobry wieczór Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś 92 były z Portland, pamiętam jak MJ trafiał chyba 6 trójek u siebie i pokazywał gest że nie wie jak to się dzieje  pamiętam też opaskę Cliffa Robinsona. 91 to wygrane z Lakers a 93 z Phoenix. Oczywiście akcja z podaniem Granta do Paxona znana na pamięć  W 96 byłem na wycieczce w stolicy i finały z Seatlle jakoś specjalnie nie wbiły się w pamięć. Podobnie jak 97 z Utah. Za to 98 rewanż już tak. Ten rzut Jordana nad Russelem... Człowiek po latach dopiero zdaje sobie sprawę jakim szczęściem było móc oglądać to na żywo  Nie kibicowałem wtedy bykom ale spodenki i czapeczka były na stanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
holenderka w swojej kominiarce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv....... Dobry wieczór Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś 92 były z Portland, pamiętam jak MJ trafiał chyba 6 trójek u siebie i pokazywał gest że nie wie jak to się dzieje  pamiętam też opaskę Cliffa Robinsona. 91 to wygrane z Lakers a 93 z Phoenix. Oczywiście akcja z podaniem Granta do Paxona znana na pamięć  W 96 byłem na wycieczce w stolicy i finały z Seatlle jakoś specjalnie nie wbiły się w pamięć. Podobnie jak 97 z Utah. Za to 98 rewanż już tak. Ten rzut Jordana nad Russelem... Człowiek po latach dopiero zdaje sobie sprawę jakim szczęściem było móc oglądać to na żywo  Nie kibicowałem wtedy bykom ale spodenki i czapeczka były na stanie  ogladalo sie nba, to bylo ogolnie mega swieto u mnie, nie moglem sie doczekac co roku finalow bo calych meczow nie puszczali normalnie tylko na dwojce jakos kolo 11 chyba w sobote byl taki troche obszerniejszy skrot meczu pamietam jak ogladalem finaly po nocach, ten z phx, z utah czy z seattle tez, siedzialo sie po cichu za dzieciaka zeby starszych nie obudzic bo na rano do szkoly kiedys to bylo a to co robily byki wtedy to byl po prostu szok, mogli przegrywac do przerwy 25punktami, ktos z przeciwnej druzyny powiedzial cos do mj-a w przerwie i potem ogien na calego, i to taki ogien od calej ekipy, bylo widac ze oni by za jordanem skoczyli w przepasc to byla wedlug mnie najwieksza sila bykow, to ze tam kazdy dawal z siebie 120%, a kiedy mecz stawal sie personalny to 150% hej hej tu nba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286 Likes: 2 |
holenderka w swojej kominiarce  Spodnie za szerokie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286 Likes: 2 |
Sporo meczów całych jest na yt.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|