Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 76 z 77 1 2 74 75 76 77
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by haczyk
The Last Dance ogląda się znakomicie.

Dopiero teraz dochodzi do mnie, jak niedoceniony był Pippen. Pomijając ten jego kontrakt.
+1

Jakby wypuścili całość to chyba na raz bym obejrzał smile

A Scottiego szkoda, niefartownie ten kontrakt w 91 podpisał. Gość w punkt to opisał. Był Robinem przy Batmanie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
https://www.flightclub.com/air-jordan-12-retro-white-black-taxi-varsity-red-011844

pacyfek zapropsuje

moja babcia powiedziała, masz buty jak skunks

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Z drugiej strony można zrozumieć, że wolał bezpieczną opcję, patrząc na historie w rodzinie. Teraz agent nie pozwoliłby mu na to, ale były to inne czasy. Później trochę się odbił finansowo. smile


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Originally Posted by haczyk
Z drugiej strony można zrozumieć, że wolał bezpieczną opcję, patrząc na historie w rodzinie. Teraz agent nie pozwoliłby mu na to, ale były to inne czasy. Później trochę się odbił finansowo. smile

to tak jak, cza było stawiac correct score @10, a nie 1dynke za 1.75 smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
jak się siedziało po nocach bulls/phx 1993 to czlowiek nawet nie wiedział co to bukmacherka

phx miało 2-1 prowadzenie w serii jeśli dobrze pamiętam

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286
Likes: 2
Trzeba obejrzeć całe mecze z finałów 98 na yt.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Originally Posted by betowiec
jak się siedziało po nocach bulls/phx 1993 to czlowiek nawet nie wiedział co to bukmacherka

phx miało 2-1 prowadzenie w serii jeśli dobrze pamiętam
źlę amietam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv.......

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937
Likes: 19
Originally Posted by betowiec
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv.......

Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by betowiec
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv.......

Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś
taaaaa

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
odpaliłem misje futbol fajna ta Gabi

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,456
kolega widział misję......co za Gabi?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
ta co robi make up na początku

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by betowiec
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv.......

Dobry wieczór smile

Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś
92 były z Portland, pamiętam jak MJ trafiał chyba 6 trójek u siebie i pokazywał gest że nie wie jak to się dzieje smile pamiętam też opaskę Cliffa Robinsona.

91 to wygrane z Lakers a 93 z Phoenix. Oczywiście akcja z podaniem Granta do Paxona znana na pamięć smile

W 96 byłem na wycieczce w stolicy i finały z Seatlle jakoś specjalnie nie wbiły się w pamięć. Podobnie jak 97 z Utah. Za to 98 rewanż już tak. Ten rzut Jordana nad Russelem...

Człowiek po latach dopiero zdaje sobie sprawę jakim szczęściem było móc oglądać to na żywo smile

Nie kibicowałem wtedy bykom ale spodenki i czapeczka były na stanie grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,937
Likes: 19

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by latajaca_holenderka

holenderka w swojej kominiarce grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Irek
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by betowiec
finały 1992 nawet nie były chyba na żywo w tv.......

Dobry wieczór smile

Jak to te z Portland to były nawet mam na vhs gdzieś
92 były z Portland, pamiętam jak MJ trafiał chyba 6 trójek u siebie i pokazywał gest że nie wie jak to się dzieje smile pamiętam też opaskę Cliffa Robinsona.

91 to wygrane z Lakers a 93 z Phoenix. Oczywiście akcja z podaniem Granta do Paxona znana na pamięć smile

W 96 byłem na wycieczce w stolicy i finały z Seatlle jakoś specjalnie nie wbiły się w pamięć. Podobnie jak 97 z Utah. Za to 98 rewanż już tak. Ten rzut Jordana nad Russelem...

Człowiek po latach dopiero zdaje sobie sprawę jakim szczęściem było móc oglądać to na żywo smile

Nie kibicowałem wtedy bykom ale spodenki i czapeczka były na stanie grin

ogladalo sie nba, to bylo ogolnie mega swieto u mnie, nie moglem sie doczekac co roku finalow bo calych meczow nie puszczali normalnie tylko na dwojce jakos kolo 11 chyba w sobote byl taki troche obszerniejszy skrot meczu

pamietam jak ogladalem finaly po nocach, ten z phx, z utah czy z seattle tez, siedzialo sie po cichu za dzieciaka zeby starszych nie obudzic bo na rano do szkoly
kiedys to bylo

a to co robily byki wtedy to byl po prostu szok, mogli przegrywac do przerwy 25punktami, ktos z przeciwnej druzyny powiedzial cos do mj-a w przerwie i potem ogien na calego, i to taki ogien od calej ekipy, bylo widac ze oni by za jordanem skoczyli w przepasc
to byla wedlug mnie najwieksza sila bykow, to ze tam kazdy dawal z siebie 120%, a kiedy mecz stawal sie personalny to 150%

hej hej tu nba laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286
Likes: 2
Originally Posted by bukma
Originally Posted by latajaca_holenderka

holenderka w swojej kominiarce grin

Spodnie za szerokie.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
crazy

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,286
Likes: 2
Sporo meczów całych jest na yt.

Strona 76 z 77 1 2 74 75 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1