Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ooo pierwszy
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
to galerie otwarte od 4tego maja to się zacznie shopping
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Dziś ostatni gol w barwach Interu Alvaro Recoby, strzelony bezpośrednio z rzutu...rożnego. El Chino
Kiedyś to było (29.04.2007):
Inter - Empoli 3-1Gole: Cruz, Recoba, Stankovic - Saudati
Inter: 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 77 Andreolli, 23 Materazzi, 11 Grosso; 7 Figo, 15 Dacourt (29' st 6 Maxwell), 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 20 Recoba (27' st 4 Zanetti), 9 Cruz (39' st 91 Mariano Gonzalez).
A disp.: 1 Toldo, 4 Zanetti, 21 Solari, 62 Figliomeni, 99 Choutos
All.: Roberto Mancini
Empoli: 1 Bassi; 46 Raggi, 15 Vanigli, 50 Pratali, 3 Lucchini (31' st 16 Marzorati); 24 Buscè (12' pt 17 Eder), 4 Almiron, 10 Vannucchi, 5 Moro; 9 Pozzi (31' st 8 Marianini), 11 Saudati
A disp.: 23 Balli, 27 Ficini, 32 Coralli, 33 Ascoli
All.: Luigi Cagni
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Dziś ostatni gol w barwach Interu Alvaro Recoby, strzelony bezpośrednio z rzutu...rożnego. El Chino
Kiedyś to było (29.04.2007):
Inter - Empoli 3-1Gole: Cruz, Recoba, Stankovic - Saudati
Inter: 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 77 Andreolli, 23 Materazzi, 11 Grosso; 7 Figo, 15 Dacourt (29' st 6 Maxwell), 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 20 Recoba (27' st 4 Zanetti), 9 Cruz (39' st 91 Mariano Gonzalez).
A disp.: 1 Toldo, 4 Zanetti, 21 Solari, 62 Figliomeni, 99 Choutos
All.: Roberto Mancini
Empoli: 1 Bassi; 46 Raggi, 15 Vanigli, 50 Pratali, 3 Lucchini (31' st 16 Marzorati); 24 Buscè (12' pt 17 Eder), 4 Almiron, 10 Vannucchi, 5 Moro; 9 Pozzi (31' st 8 Marianini), 11 Saudati
A disp.: 23 Balli, 27 Ficini, 32 Coralli, 33 Ascoli
All.: Luigi Cagni
mega
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
I pyk, koszulka Reading na miejscu
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Czas na kawę
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
I pyk, koszulka Reading na miejscu
pod nieobecność listy zaryzykuje pytanie...o co chodzi?
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Czas na kawę
dobra zawodniczka
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
I pyk, koszulka Reading na miejscu
pod nieobecność listy zaryzykuje pytanie...o co chodzi?
White będzie wiedział
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
ciekawe czy dzis SS odda za lige
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
ciekawe czy dzis SS odda za lige
Chodzi o to, że nawet nie musi oddawać tego meczu bo w dwumeczu i tak pewnie odpadną. Mogą oddać puchar a dziś wygrać.
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
no tak, ale dynamo oddalo w weekend za puchar to wypadaloby po dzentelmensku zeby dzis SS jednak oddali za weekend, ale moze byc remisik
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
To o tym mówię Rymo. Jeśli jest jakieś oddawanie to puchar SS oddaje po dżentelmeńsku a czy dziś będzie remis czy wygra SS jedną bramką czy 3:1 to nie ma znaczenia dla dwumeczu.
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
No chyba, że to wyższy poziom dżentelmeństwa i umówili się na przegranie dwóch meczów pucharowych. Ale wydaje mi się, że jak ktoś się umawia to ogólnie na dwumecz awans/brak awansu.
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Rymo jak tam w robocie w służbie zdrowia? Jakieś teorie spiskowe?
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
masz racje, czyli odpuszczamy i tylko sledzimy live
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Rymo jak tam w robocie w służbie zdrowia? Jakieś teorie spiskowe?
stabilnie, niczego nie brakuje
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wiadomość z cyklu - na bezrybiu i rak ryba.
Cholera wie, czy ta liga w ogóle ruszy, a tu już się zaczyna wojna podjazdowa.
Lech w obecnych założeniach ma grać z Legią z Poznaniu 30.04.
27.04 obydwie drużyny mają rozegrać PP, Lech w Mielcu, a Legia w Legnicy.
Dla trenera Żurawia jest jednak poważny problem, który polega na tym, że Legia ma zdecydowanie bliżej na swój wyjazd i tym sugeruje, że przez to Lech będzie w gorszej sytuacji.
To całe "zdecydowanie bliżej" wynosi aż 32 kilometry, bo odległości Poznań-Mielec 462 km, wobec 430 km na trasie Warszawa-Legnica.
Można i tak, bo przy takiej piłkarskiej posusze, jest klikalność.
Link skopiowany do schowka