|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
Po przegranych wyborach na prezydenta miasta Bialegostoku zamierzam startowac w wyborach prezydenckich na caly kraj.Niestety do tego potrzebny jest mi kapital dlatego zamierzam ograc buki.... a potem dopiero je zlikwiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Po przegranych wyborach na prezydenta miasta Bialegostoku zamierzam startowac w wyborach prezydenckich na caly kraj.Niestety do tego potrzebny jest mi kapital dlatego zamierzam ograc buki.... a potem dopiero je zlikwiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> hrhrhrhr to jedziemy Panie Prezydencie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
Kupon #1
REZAI - HENKE @1.26 POLSKA - TUNEZJA @1.05 WLOCHY - NIEMCY @1.32 BRAZYLIA - USA @1.07 Rosja - ARGENTYNA @1.12
Puszczam taki kupon za 300zl w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
Kupon #1
REZAI - HENKE @1.26 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POLSKA - TUNEZJA @1.05 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> WLOCHY - NIEMCY @1.32 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BRAZYLIA - USA @1.07 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rosja - ARGENTYNA @1.12 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Puszczam taki kupon za 300zl w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wyszlo ako:2.09 wygralem 565 zl i 8 groszy - sie stalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
Kupon #2
Tunezja - Portoryko @2.72
Gram za 200 zl w bwin
Kupon #3
Serbia i Czarnogóra - Polska @1.65
USA - Kuba @1.75
Gram za 400zl w bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
Kupon #2
Tunezja - Portoryko @2.72 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gram za 200 zl w bwin
Kupon #3
Serbia i Czarnogóra - Polska @1.65 0-3 niby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
USA - Kuba @1.75 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gram za 400zl w bwin wszedl tylko kupon #2 , wygralem 544 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
AZ Alkmaar - Liberec remis @3.75
gram za 50 zl w baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Kupon #2
Tunezja - Portoryko @2.72 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gram za 200 zl w bwin
Kupon #3
Serbia i Czarnogóra - Polska @1.65 0-3 niby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
USA - Kuba @1.75 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gram za 400zl w bwin wszedl tylko kupon #2 , wygralem 544 zl Prawdziwy Kononowicz nie zagrałby przeciw Polsce. Onw ierzy, że Polska wygra!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
Polska mlodziez za duzo pije wódki za duzo pije piwa... za duzo pije alkoholu...spozywa.Kierujac sie tym haslem przewodnim pomyslalem ze nie dadzą rady ale jak widzicie ciesze sie z wygranej naszej reprezentacji chociaz przegralem jeden z kuponów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
kupon #3 AZ Alkmaar - Liberec remis @3.75
gram za 50 zl w baw wygralem 187 zl i 50 gr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
to byl 4 kupon a nie 3..... za duzo pije wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
kupon #3 AZ Alkmaar - Liberec remis @3.75
gram za 50 zl w baw wygralem 187 zl i 50 gr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> To był szczyt finezji !!! Gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Przeczucie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
za duzo osob by wygralo jakby Alkmaar zwyciezyl , a przegrac u siebie tez nie wypada choc awans juz pewny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
kupon #5 Postawilem przed chwila za stówe w bwin ze Feye(1.75) i Wisla(1.37) nie przegrają swoich spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka