|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Część Vinc. Jakbym mógł 22 23 24 25 zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
TEO wyślę Ci dziś popołudniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Po 7 podliczonych quizach, tabela wg punktów apilkacji wygląda tak :
1. Haczyk 82265 2. White 78491 3. Akhu 67391 4. TEO 59078 5. Quincy 58641 6. Buko69 44804 7. Pacyf 34641 5 quizów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tabela wg po punktacji pucharu świata w skokach narciarskich
1. 100 2. 80 3. 60 4. 50 5. 45 6. 40 7. 36
1. Haczyk 576 2. White 540 3. Akhu 421 4. Quincy 360 5. Buko69 347 6. TEO 340 7. Pacyf 211
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Policzyłem 23 quizy wg punktów aplikacji. I wyszło że niektórzy zrobili quizy wybiórczo. Wyśle brakujące na priv. Jeśli do jutra nie będzie zakończonych to wyniki będą ostateczne.
Jest to tylko zabawa, ale jeden użytkownik poświęcił całe swoje dorosłe życie na przygotowanie do quizów, więc jak ktoś może niech uzupełni quizy, żeby poczuł ten zawodnik pełnię rywalizacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Quiz 12 do powtórki dla wszystkich, nie wyświetlają mi się wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Quizy do uzupełnienia, ważne do 22:00 4 maja. Obowiązku nie ma, ale fajnie będzie jak zrobicie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wysłałem wszystkie brakujące.
Co z tym zrobicie, Wasza sprawa.
Jutro 22:00 koniec
Na razie prowadzi jeden z podkopców, wg pkt apilkacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tabela po 24 Quizach. Nie wszyscy zagrali komplet.
Punkty apilkacji
1.White 264926 2.Haczyk 249582 3.Akhu 196709 4.TEO 183259 5.Quincy 163582 6.Buko69 108092 7.Pacyf 65116
Wg skoków narciarskich
1.White 2030 2.Haczyk 1831 3.Akhu 1351 4.TEO 1315 5.Quincy 1191 6.Buko69 798 7.Pacyf 431
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2019
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2019
Posty: 423 |
Te quizy gdzieś dostępne? Można się jeszcze spróbować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,010 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,010 Likes: 19 |
Przecież ta całe kłizy to można najpierw na jakimś lewym nicku zrobić odpowiedzi na karteczkę a potem wjechać na pełnej 100 na 100 i do gabloty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390 Likes: 2 |
Przecież ta całe kłizy to można najpierw na jakimś lewym nicku zrobić odpowiedzi na karteczkę a potem wjechać na pełnej 100 na 100 i do gabloty  mozna.Ale po co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,010 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,010 Likes: 19 |
Przecież ta całe kłizy to można najpierw na jakimś lewym nicku zrobić odpowiedzi na karteczkę a potem wjechać na pełnej 100 na 100 i do gabloty  mozna.Ale po co? Dla pucharów zaszczytów sukcesów Dziennik 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390 Likes: 2 |
Insynuacja ,aż nad to czytelna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,010 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,010 Likes: 19 |
Insynuacja ,aż nad to czytelna. NadINTERpretacja przyjacielu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ehh, właśnie, że w przypadku oryginalnych quizów, które rozsyłał Vinc na privach coś takiego nie było wykonalne... Graczy było tylko tylu ile dostało to na privach, nikt się nie logował podwójnie i nie było innych nicków. PS dobrze, że przyszło powiadomienie na pager, bo bym jeszcze taką dyskusję przegapił 
Last edited by Akhu; 06/05/2020 15:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|