|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19 |
Nie do pomyślenia, że po Sarnacie była taka średniawa z bramkarzami w Wiśle.
I potem Adaś Piekutowski miał wygrać awans do LM przeciwko Anderlechtowi.
Coś poszło nie tak. Majdan niby lepszy a w Atenach też się nie popisał. Haczyk przypomnij nazwisko tego sędziego  Radzio zjebał im awans wtedy. Wiecie Panowie Wiślacy co było w szatni po tym meczu? Nie Radzio ino angol z gwizdkiem zresztą jak się ma 11 sam na sam do przerwy i się nic nie strzeli to szkoda szczępić
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pajacyki Radzia też nie pomogły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19 |
Pajacyki Radzia też nie pomogły Ostatnio Kosowski w turbo kozaku mówił że ten mecz był robiony zresztą sam Olisadebe już o tym dawno wspominał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent dzisiaj ostry jak brzytwa, chyba pan od Informatyki co przysłał i trochę obciach przed synem ! Szkoda strzępić ryja. Gość jeszcze prezentacji z marca nie ocenił. Dwa tygodnie temu zapowiedział wdrażanie platformy office i to by było na tyle. U nas koleżka od muzyki w stylu przypominający dzielnicowego Parysa nie ocenił prac, bo jak powiedział ma ich 1200 a każdą musi przeczytać. Rozumiemy się. Swoją drogą to ciekawie się słucha tych lekcji. Nauczyciele owszem gówno zarabiają ale praca niektórych nie jest warta nawet ćwierć-gówna. To nas na muzykę młody musiał nagrać 4 piosenki Prawie jak #16challenge  Fakt, nauczanie online odsiało ziarna od plew. Kobieta od historii jeszcze żadnej oceny nie dała, zero lekcji online, szkoda strzępić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19 |
Vincent dzisiaj ostry jak brzytwa, chyba pan od Informatyki co przysłał i trochę obciach przed synem ! Szkoda strzępić ryja. Gość jeszcze prezentacji z marca nie ocenił. Dwa tygodnie temu zapowiedział wdrażanie platformy office i to by było na tyle. U nas koleżka od muzyki w stylu przypominający dzielnicowego Parysa nie ocenił prac, bo jak powiedział ma ich 1200 a każdą musi przeczytać. Rozumiemy się. Swoją drogą to ciekawie się słucha tych lekcji. Nauczyciele owszem gówno zarabiają ale praca niektórych nie jest warta nawet ćwierć-gówna. To nas na muzykę młody musiał nagrać 4 piosenki Prawie jak #16challenge  Fakt, nauczanie online odsiało ziarna od plew. Kobieta od historii jeszcze żadnej oceny nie dała, zero lekcji online, szkoda strzępić 1200 to on ma na miesiąc stawka go nie puszcza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Nie do pomyślenia, że po Sarnacie była taka średniawa z bramkarzami w Wiśle.
I potem Adaś Piekutowski miał wygrać awans do LM przeciwko Anderlechtowi.
Coś poszło nie tak. Riley... Majdan niby lepszy a w Atenach też się nie popisał. Haczyk przypomnij nazwisko tego sędziego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dla mnie Dolha 06/07 to najlepszy nasz bramkarz w tym wieku Wypada się zgodzić. Technicznie top, głowa kiepska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
nie dla każdego home office to prosta sprawa, różne są sytuacje. Ale prawda taka że ktoś to powinien na bieżąco monitorować i przywoływać do porządku dane jednostki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,080 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Odpowiem za Akhu jeśli można. Bardzo dobry. Akhu potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Piotrka bez kafla wóda wykończyła
podobny zjazd co Platini
kiedys topowi gracze
dzisiaj ciężko byłoby 1 na 1 wygrać ze Zdzichem co dorywczo układa glazurę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Odpowiem za Akhu jeśli można. Bardzo dobry. Akhu potwierdzi Jak już kiedyś pisałem to 1 z 13 filmów, któremu odważyłem się dać 10 na filmiełebie Także potwierdzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pacyf zepsuł forum, to wrzucam ćwiczenie na rozruch ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/88b8e5b7d3ddae44147df57be0c34df1.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Vinc co sie przypierdalasz?
ładne deski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Już pisałem
Jestem ostry jak mgły cień
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zostaw Dudusia ,zostaw go
ważne że brał udział
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nic nie mam do tego, że wziął udział. Nie wziąłby to byłby hejt ze sztywny itp
Dobry tekst po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
zostaw Dudusia ,zostaw go
ważne że brał udział no no włączył się w akcję zbierania pieniędzy dla szpitali, które są niedofinansowane bo sam tak rządzi Tak Pacyfku, ważne, że brał udział 
Last edited by Akhu; 14/05/2020 19:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
nie dla każdego home office to prosta sprawa, różne są sytuacje. Ale prawda taka że ktoś to powinien na bieżąco monitorować i przywoływać do porządku dane jednostki Nie chodzi o techniczne sprawy. Ale o sposób i metody nauczania. Możliwości są takie że głowa boli a lekcje identyczne jak w latach 90-tych. O programie nie wspominając nawet. Pierdolenie na nagonasiennych, okrytozalążkowych, pręcikach, zygotach i innych chujach zamiast wziąć klasę do parku (5 minut spacerkiem od szkoły). Potem jeden z drugim nie odróżnia świerku od sosny i szpaka od skowronka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|