Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 89 1 2 3 4 5 6 7 88 89
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Originally Posted by quincy
Originally Posted by VVega
Originally Posted by haczyk
Nie do pomyślenia, że po Sarnacie była taka średniawa z bramkarzami w Wiśle.

I potem Adaś Piekutowski miał wygrać awans do LM przeciwko Anderlechtowi.

Coś poszło nie tak.

Majdan niby lepszy a w Atenach też się nie popisał.

Haczyk przypomnij nazwisko tego sędziego frown

Radzio zjebał im awans wtedy. Wiecie Panowie Wiślacy co było w szatni po tym meczu?

Nie Radzio ino angol z gwizdkiem zresztą jak się ma 11 sam na sam do przerwy i się nic nie strzeli to szkoda szczępić

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Pajacyki Radzia też nie pomogły

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Pajacyki Radzia też nie pomogły

Ostatnio Kosowski w turbo kozaku mówił że ten mecz był robiony zresztą sam Olisadebe już o tym dawno wspominał tongue

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent dzisiaj ostry jak brzytwa, chyba pan od Informatyki co przysłał i trochę obciach przed synem !

Szkoda strzępić ryja. Gość jeszcze prezentacji z marca nie ocenił.
Dwa tygodnie temu zapowiedział wdrażanie platformy office i to by było na tyle.

U nas koleżka od muzyki w stylu przypominający dzielnicowego Parysa nie ocenił prac, bo jak powiedział ma ich 1200 a każdą musi przeczytać. Rozumiemy się.

Swoją drogą to ciekawie się słucha tych lekcji. Nauczyciele owszem gówno zarabiają ale praca niektórych nie jest warta nawet ćwierć-gówna.

To nas na muzykę młody musiał nagrać 4 piosenki Prawie jak #16challenge smile

Fakt, nauczanie online odsiało ziarna od plew. Kobieta od historii jeszcze żadnej oceny nie dała, zero lekcji online, szkoda strzępić

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Originally Posted by quincy
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent dzisiaj ostry jak brzytwa, chyba pan od Informatyki co przysłał i trochę obciach przed synem !

Szkoda strzępić ryja. Gość jeszcze prezentacji z marca nie ocenił.
Dwa tygodnie temu zapowiedział wdrażanie platformy office i to by było na tyle.

U nas koleżka od muzyki w stylu przypominający dzielnicowego Parysa nie ocenił prac, bo jak powiedział ma ich 1200 a każdą musi przeczytać. Rozumiemy się.

Swoją drogą to ciekawie się słucha tych lekcji. Nauczyciele owszem gówno zarabiają ale praca niektórych nie jest warta nawet ćwierć-gówna.

To nas na muzykę młody musiał nagrać 4 piosenki Prawie jak #16challenge smile

Fakt, nauczanie online odsiało ziarna od plew. Kobieta od historii jeszcze żadnej oceny nie dała, zero lekcji online, szkoda strzępić

1200 to on ma na miesiąc stawka go nie puszcza tongue

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by VVega
Originally Posted by haczyk
Nie do pomyślenia, że po Sarnacie była taka średniawa z bramkarzami w Wiśle.

I potem Adaś Piekutowski miał wygrać awans do LM przeciwko Anderlechtowi.

Coś poszło nie tak.
Riley...

Majdan niby lepszy a w Atenach też się nie popisał.

Haczyk przypomnij nazwisko tego sędziego frown

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
O cholera, Riley.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by wHiTe_StAr
Dla mnie Dolha 06/07 to najlepszy nasz bramkarz w tym wieku
Wypada się zgodzić. Technicznie top, głowa kiepska.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
nie dla każdego home office to prosta sprawa, różne są sytuacje. Ale prawda taka że ktoś to powinien na bieżąco monitorować i przywoływać do porządku dane jednostki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102
Likes: 19
Akhu dobre to




Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by latajaca_holenderka
Akhu dobre to

Odpowiem za Akhu jeśli można.
Bardzo dobry.
Akhu potwierdzi

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Piotrka bez kafla wóda wykończyła

podobny zjazd co Platini

kiedys topowi gracze

dzisiaj ciężko byłoby 1 na 1 wygrać ze Zdzichem co dorywczo układa glazurę

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by TEO
Originally Posted by latajaca_holenderka
Akhu dobre to

Odpowiem za Akhu jeśli można.
Bardzo dobry.
Akhu potwierdzi

Jak już kiedyś pisałem to 1 z 13 filmów, któremu odważyłem się dać 10 na filmiełebie

Także potwierdzam.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Pacyf zepsuł forum, to wrzucam ćwiczenie na rozruch

[Linked Image from iv.pl]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Vinc co sie przypierdalasz?

ładne deski

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Już pisałem

Jestem ostry jak mgły cień

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zostaw Dudusia ,zostaw go

ważne że brał udział

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nic nie mam do tego, że wziął udział.
Nie wziąłby to byłby hejt ze sztywny itp

Dobry tekst po prostu

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by pacyfista
zostaw Dudusia ,zostaw go

ważne że brał udział

no no włączył się w akcję zbierania pieniędzy dla szpitali, które są niedofinansowane bo sam tak rządzi

Tak Pacyfku, ważne, że brał udział grin

Last edited by Akhu; 14/05/2020 19:49.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by wHiTe_StAr
nie dla każdego home office to prosta sprawa, różne są sytuacje. Ale prawda taka że ktoś to powinien na bieżąco monitorować i przywoływać do porządku dane jednostki

Nie chodzi o techniczne sprawy. Ale o sposób i metody nauczania. Możliwości są takie że głowa boli a lekcje identyczne jak w latach 90-tych.

O programie nie wspominając nawet. Pierdolenie na nagonasiennych, okrytozalążkowych, pręcikach, zygotach i innych chujach zamiast wziąć klasę do parku (5 minut spacerkiem od szkoły). Potem jeden z drugim nie odróżnia świerku od sosny i szpaka od skowronka.

Strona 5 z 89 1 2 3 4 5 6 7 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1