|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Forty na bogato  z keczupem (Tortex ?)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Forty na bogato  z keczupem (Tortex ?) pudliszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Vincent kto i za co im wszystkim testy zrobi. Boniek się wczoraj wypowiadał w c+. Tam dużo męczy do rozegrania zostało. W tygodniu raczej grać nie będą bo część zawodników normalnie pracuje. To kiedy mają skończyc? W sierpniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Zresztą jak dwa okręgi podały już zakończenie sezonu to trzeci ma grać do sierpnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent kto i za co im wszystkim testy zrobi. Boniek się wczoraj wypowiadał w c+. Tam dużo męczy do rozegrania zostało. W tygodniu raczej grać nie będą bo część zawodników normalnie pracuje. To kiedy mają skończyc? W sierpniu? TEO ja nie wiem na 28 maja jest zwołane gremium decyzyjne. Sytuacja jest taka, że 24 albo 22 drużyny wychodzi na następny sezon w IV lidze i coś chcą wymyślić pewnie. Problem z terminarzem by był, ale co do tych badań to kurcze dziewczyn z biedry nikt nie bada4a przez 15 minut więcej osób tam przejdzie niż na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
TEO ja tylko podałem co lokalny związek robi, nie jestem ich rzecznikiem. Zięć sąsiada jest trenerem grup młodzieżowych to wg wytycznych teraz każdy musi trenować swoją piłką, nie można podawać, nawet 20 metrowych. Tak mi opowiadał, może Irek coś więcej będzie wiedział
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ja tam nie daje więcej niż 1% na grę w Małopolsce. Nie może tak być że w równoległych ligach jedni zakończyli sezon a inni będą grać do sierpnia. Trzeba nowy sezon zacząć i co dalej? Np. KKS Kalisz przygotowuje się dwa miesiące a mistrz z Małopolskiego dwa tygodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tu jest https://twitter.com/NiemiecRyszard/status/1260567931446087680?s=19Oczywiście kibice Cracovii (8 osób) twierdzą że to Wieczysta lobbuje za dograniem i Hutnik na szczeblu III ligi, przy zawieszeniu rezerwy Cracovii są wyżej ptzed Wieczystą z awansem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Mistrz Małopolski juz z racji tego sezonu byłby przygotowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
To wypowiedź z przedwczoraj. A wczoraj dwa związki zakończyły sezon. To wiele zmienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ja tam nie daje więcej niż 1% na grę w Małopolsce. Nie może tak być że w równoległych ligach jedni zakończyli sezon a inni będą grać do sierpnia. Trzeba nowy sezon zacząć i co dalej? Np. KKS Kalisz przygotowuje się dwa miesiące a mistrz z Małopolskiego dwa tygodnie. Ligi niższe są pod zarządem związków wojewódzkich nie ma nakazu jednomyślności. Decyzja u nas w każdym razie 28 maja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
To wypowiedź z przedwczoraj. A wczoraj dwa związki zakończyły sezon. To wiele zmienia. III ligę która obejmuje Kraków w tym sezonie prowadzi Lublin
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wszystko rozumiem Vincent, ale pozostaje przy swoim zdaniu. Od trzeciej w dół już nie pogramy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jakiś projekt był żeby w przyszłym sezonie podzielić drugą ligę na dwie grupy, i wtedy awansowały by po cztery drużyny z każdej trzeciej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Oczywiście, że tak pewnie będzie. Chodzi o to, że nie ma 100% decyzji na nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
A tak z innej beczki.Ktoś planuje ogladanie bundesligi?Są tu jacyś amatorzy tych rozgrywek?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
https://www.futmal.pl/news,50221.html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
A tak z innej beczki.Ktoś planuje ogladanie bundesligi?Są tu jacyś amatorzy tych rozgrywek? White coś się interesuje, ale on raczej wszystkich sędziów zna z piłkarzami taktyką to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
A tak z innej beczki.Ktoś planuje ogladanie bundesligi?Są tu jacyś amatorzy tych rozgrywek? Ja planuje spojrzec. Ale ja jestem zawodowcem a nie amatorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Forty polecam konto tt Tomasz Urban (@tom_ur): https://twitter.com/tom_ur?s=09
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|