Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 89 1 2 9 10 11 12 13 88 89
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Forty na bogato smile z keczupem (Tortex ?)

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Forty na bogato smile z keczupem (Tortex ?)
pudliszki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Vincent kto i za co im wszystkim testy zrobi.
Boniek się wczoraj wypowiadał w c+.
Tam dużo męczy do rozegrania zostało.
W tygodniu raczej grać nie będą bo część zawodników normalnie pracuje.
To kiedy mają skończyc? W sierpniu?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Zresztą jak dwa okręgi podały już zakończenie sezonu to trzeci ma grać do sierpnia?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by TEO
Vincent kto i za co im wszystkim testy zrobi.
Boniek się wczoraj wypowiadał w c+.
Tam dużo męczy do rozegrania zostało.
W tygodniu raczej grać nie będą bo część zawodników normalnie pracuje.
To kiedy mają skończyc? W sierpniu?

TEO ja nie wiem na 28 maja jest zwołane gremium decyzyjne.
Sytuacja jest taka, że 24 albo 22 drużyny wychodzi na następny sezon w IV lidze i coś chcą wymyślić pewnie.
Problem z terminarzem by był, ale co do tych badań to kurcze dziewczyn z biedry nikt nie bada4a przez 15 minut więcej osób tam przejdzie niż na boisku.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
TEO ja tylko podałem co lokalny związek robi, nie jestem ich rzecznikiem.
Zięć sąsiada jest trenerem grup młodzieżowych to wg wytycznych teraz każdy musi trenować swoją piłką, nie można podawać, nawet 20 metrowych. Tak mi opowiadał, może Irek coś więcej będzie wiedział

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ja tam nie daje więcej niż 1% na grę w Małopolsce.
Nie może tak być że w równoległych ligach jedni zakończyli sezon a inni będą grać do sierpnia.
Trzeba nowy sezon zacząć i co dalej?
Np. KKS Kalisz przygotowuje się dwa miesiące a mistrz z Małopolskiego dwa tygodnie.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Tu jest

https://twitter.com/NiemiecRyszard/status/1260567931446087680?s=19

Oczywiście kibice Cracovii (8 osób) twierdzą że to Wieczysta lobbuje za dograniem i Hutnik na szczeblu III ligi, przy zawieszeniu rezerwy Cracovii są wyżej ptzed Wieczystą z awansem

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Mistrz Małopolski juz z racji tego sezonu byłby przygotowany wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
To wypowiedź z przedwczoraj. A wczoraj dwa związki zakończyły sezon. To wiele zmienia.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by TEO
Ja tam nie daje więcej niż 1% na grę w Małopolsce.
Nie może tak być że w równoległych ligach jedni zakończyli sezon a inni będą grać do sierpnia.
Trzeba nowy sezon zacząć i co dalej?
Np. KKS Kalisz przygotowuje się dwa miesiące a mistrz z Małopolskiego dwa tygodnie.

Ligi niższe są pod zarządem związków wojewódzkich nie ma nakazu jednomyślności.
Decyzja u nas w każdym razie 28 maja

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by TEO
To wypowiedź z przedwczoraj. A wczoraj dwa związki zakończyły sezon. To wiele zmienia.

III ligę która obejmuje Kraków w tym sezonie prowadzi Lublin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Wszystko rozumiem Vincent, ale pozostaje przy swoim zdaniu.
Od trzeciej w dół już nie pogramy.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jakiś projekt był żeby w przyszłym sezonie podzielić drugą ligę na dwie grupy, i wtedy awansowały by po cztery drużyny z każdej trzeciej.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Oczywiście, że tak pewnie będzie.
Chodzi o to, że nie ma 100% decyzji na nie

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
A tak z innej beczki.Ktoś planuje ogladanie bundesligi?Są tu jacyś amatorzy tych rozgrywek?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
https://www.futmal.pl/news,50221.html

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
A tak z innej beczki.Ktoś planuje ogladanie bundesligi?Są tu jacyś amatorzy tych rozgrywek?

White coś się interesuje, ale on raczej wszystkich sędziów zna z piłkarzami taktyką to nie wiem

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by forty
A tak z innej beczki.Ktoś planuje ogladanie bundesligi?Są tu jacyś amatorzy tych rozgrywek?
Ja planuje spojrzec.
Ale ja jestem zawodowcem a nie amatorem.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Forty polecam konto tt
Tomasz Urban (@tom_ur): https://twitter.com/tom_ur?s=09

Strona 11 z 89 1 2 9 10 11 12 13 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1