|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Biczyk fortuna dzisiaj do depozytu 40zł daje 40zl w punktach na grę. Na kilka taśm będzie.  mi dziś dali bonus za wpłatę 4000 FKP
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczyk fortuna dzisiaj do depozytu 40zł daje 40zl w punktach na grę. Na kilka taśm będzie.  mi dziś dali bonus za wpłatę 4000 FKP Mało
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
na forum nie chciał się odpalić po przejściu do youtube już ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Vincent jak już skończysz historię, to zrecenzuj Stanowskiego w konfrontacji z ostrym cieniem mgły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Aktualnie transmisje meczów PKO Ekstraklasy można oglądać w Polsce, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Czarnogórze, Chorwacji, Macedonii Północnej, Słowenii, Kosowie, Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Kibicom w pozostałych krajach udostępniona została w sierpniu aplikacja Ekstraklasa.tv. Dostęp do serwisu kosztuje 2,99 euro za pojedynczy mecz i 6,99 euro w abonamencie miesięcznym. Możliwość oglądania wszystkich spotkań w sezonie to koszt 49,99 euro. Jak ktoś ma cyfrę tylko dla naszej ligi to opcja warta uwagi myślę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Większość Niemców jest przeciwna wznowieniu rozgrywek piłkarskiej Bundesligi – wynika z sondażu, który przeprowadziła telewizja ARD. Mimo pandemii koronawirusa, w sobotę na boiska wracają drużyny ekstraklasy, choć bez kibiców na trybunach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bayern sprzedał w ciągu pierwszej doby ponad 100 tys. maseczek w barwach klubowych, a Borussia 50 tys.
Sondaże sondażami, a kibice mają swoje miłości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Bayern sprzedał w ciągu pierwszej doby ponad 100 tys. maseczek w barwach klubowych, a Borussia 50 tys.
Sondaże sondażami, a kibice mają swoje miłości. A u nas się nikomu nie chciało takowych zrobić bo poco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Bayern sprzedał w ciągu pierwszej doby ponad 100 tys. maseczek w barwach klubowych, a Borussia 50 tys.
Sondaże sondażami, a kibice mają swoje miłości. A u nas się nikomu nie chciało takowych zrobić bo poco  mozesz wypełnić tę niszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Bayern sprzedał w ciągu pierwszej doby ponad 100 tys. maseczek w barwach klubowych, a Borussia 50 tys.
Sondaże sondażami, a kibice mają swoje miłości. A u nas się nikomu nie chciało takowych zrobić bo poco  mozesz wypełnić tę niszę  I potem znów powiedzo że wynoszę z klubu kasę w reklamówkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
A co ludziom przeszkadza start rozgrywek, nie rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ankiete przeprowadzono wsrod zon hazardzistow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
A co ludziom przeszkadza start rozgrywek, nie rozumiem. Jak wrócisz do pracy to się ich spytasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co ludziom przeszkadza start rozgrywek, nie rozumiem. Ale pewnie tym samym ludziom nie przeszkadza zamawianie milionów produktów przez różne Amazony, a to ktoś musi przygotowywać i dostarczać. Tu już sondaży nie robią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
A co ludziom przeszkadza start rozgrywek, nie rozumiem. Ale pewnie tym samym ludziom nie przeszkadza zamawianie milionów produktów przez różne Amazony, a to ktoś musi przygotowywać i dostarczać. Tu już sondaży nie robią. No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy  ta,najlepiej zlikwidować wszystkie ligi ponizej 3-ej.Tam grają wszyscy przy pustych trybunach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|