|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Bayern sprzedał w ciągu pierwszej doby ponad 100 tys. maseczek w barwach klubowych, a Borussia 50 tys.
Sondaże sondażami, a kibice mają swoje miłości. A u nas się nikomu nie chciało takowych zrobić bo poco  Jak nie jak tak. Ta chyba 4 wzory wypuścił i SA tak samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Witam. Nie wiem na jakiej zasadzie te sondaze sie odbywaja, ale z moich osobistych 9 na 10 znajomych jest za wznowieniem tych rozrywek, w ogole wiekszosc ludzi ma dosyc calego zamieszania z ta choroba. Ludzie tutaj nie sa przyzwyczajeni do nawet czesciowej utraty wolnosci. I choc nikt nie sieje takiej paniki jak w Polsce daje sie odczuc ze sporo osob ma dosc tej sytuacji. Dzisiaj rozmawialem z kumplem ktory ma 8 letnie dziecko i mowi ze strasznie ciezko jest takiemu dziecku wytlumaczyc ze z kolegami sie nie moze bawic w szkole. Poza tym jak to wplywa na psychike dziecka. Podsumuwujac, wg moich obserwacji ludzie wrecz lakna bundesligi , namiastki nornalnosci. Choc calkowicie normalnie jeszcze dlugo nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
@forty dziś na obiad placki ziemniaczane z wbitym jajkiem. A co w Białym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,101 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,101 Likes: 19 |
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy  ta,najlepiej zlikwidować wszystkie ligi ponizej 3-ej.Tam grają wszyscy przy pustych trybunach Nie mówię o niskich tylko o ekstraklasie zwłaszcza u nich co mają najlepszą frekwencję na świecie A u nas na 3 ligę więcej ludzi łaziło niż w Płocku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
@forty dziś na obiad placki ziemniaczane z wbitym jajkiem. A co w Białym? mielony z ziemniakami,mizeria
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
We Frankfurcie jakis spory strajk sie szykuje jutro. Natomiast wczoraj widzialem w Bildzie zdjecie jak policja sprawdza Fitnes Cluby, czy przestrzegaja cwiczacy zasad. Dziwnie to wygladalo. Inny artykul o specjalnym miejscu wybudowanym w Berlinie dla zakazonych za 38 min euro. I jak do tej pory zaden chory tam nie lezal. Ale to moglem zle zrozumiec, bo moj niemiecki jest kaleczny jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy  Czy się kompletnie mija... Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką. Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości. Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska. Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,101 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,101 Likes: 19 |
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy  Czy się kompletnie mija... Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką. Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości. Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska. Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju.  Apropopo to wysłałam jakiś czas temu do odpowiednich ludzi INTERpelacje coby to tak koszmarnie nie wyglądało wpuścić na trybuny wojskowych i tak mają gówno to roboty a wirus tam raczej nie występuje a jak się mają zarazić to się i tak w jednostkach pozarazajo ale bez odpowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak INTERpelację wysłałaś, to zaraz Ci Akhu na nią przyśle odpowiedź. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
a co to betfan juz wrocil? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy  Czy się kompletnie mija... Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką. Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości. Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska. Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju.  Apropopo to wysłałam jakiś czas temu do odpowiednich ludzi INTERpelacje coby to tak koszmarnie nie wyglądało wpuścić na trybuny wojskowych i tak mają gówno to roboty a wirus tam raczej nie występuje a jak się mają zarazić to się i tak w jednostkach pozarazajo ale bez odpowiedzi  I gdzie Ty byś 20 czy 30k wojskowych nazbierała?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,101 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,101 Likes: 19 |
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy  Czy się kompletnie mija... Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką. Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości. Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska. Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju.  Apropopo to wysłałam jakiś czas temu do odpowiednich ludzi INTERpelacje coby to tak koszmarnie nie wyglądało wpuścić na trybuny wojskowych i tak mają gówno to roboty a wirus tam raczej nie występuje a jak się mają zarazić to się i tak w jednostkach pozarazajo ale bez odpowiedzi  I gdzie Ty byś 20 czy 30k wojskowych nazbierała? Poco 20k w Płocku i Kielcach wystarczy jak 500 przyjdzie i będzie prawie normalnie u koshernych to odział wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W innych krajach na kryzysie robią kasiorę. Zdjęcia kibiców z kartonu na stadionie (pewnie za kasiorę), maseczki, itd.
Aż się dziwię, że Mandziara nie wpadł na pomysł, żeby wirtualne bilety sprzedawać i wyłudzać pieniądze. Jak Piorun na wypiskę dla Ciapciora.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mandziara wniiski po tarczę złożył co będzie maseczki szył
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak tam Haczyk napisałeś sobie na kartce co powiedzieć jak Stano wylosuje Twój numer telefonu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Quinc, wybrałeś już trunek na wieczór? Ja właśnie po kołchozie planuję odwiedzić któryś dyskont. Dzisiaj mam smak na rudą, tylko raczej półka niższa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mandziara wniiski po tarczę złożył co będzie maseczki szył Pewnie ten kredycik weźmie na maksymalną kwotę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Mam różne koncepcje, a jak dojdzie do głosy, to pewnie będzie: yyy, dobra była z Pana dycha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Quinc, wybrałeś już trunek na wieczór? Ja właśnie po kołchozie planuję odwiedzić któryś dyskont. Dzisiaj mam smak na rudą, tylko raczej półka niższa. U mnie wieczorem raczej zawsze dram rudej. Piwko albo cydr w plenerze a biała to tylko z ojcem albo imprezy typu urodziny, wesele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mam różne koncepcje, a jak dojdzie do głosy, to pewnie będzie: yyy, dobra była z Pana dycha. Taaaa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|