Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 89 1 2 13 14 15 16 17 88 89
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by akagi
Bayern sprzedał w ciągu pierwszej doby ponad 100 tys. maseczek w barwach klubowych, a Borussia 50 tys.

Sondaże sondażami, a kibice mają swoje miłości.

A u nas się nikomu nie chciało takowych zrobić bo poco tongue

Jak nie jak tak.

Ta chyba 4 wzory wypuścił i SA tak samo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Witam. Nie wiem na jakiej zasadzie te sondaze sie odbywaja, ale z moich osobistych 9 na 10 znajomych jest za wznowieniem tych rozrywek, w ogole wiekszosc ludzi ma dosyc calego zamieszania z ta choroba. Ludzie tutaj nie sa przyzwyczajeni do nawet czesciowej utraty wolnosci. I choc nikt nie sieje takiej paniki jak w Polsce daje sie odczuc ze sporo osob ma dosc tej sytuacji. Dzisiaj rozmawialem z kumplem ktory ma 8 letnie dziecko i mowi ze strasznie ciezko jest takiemu dziecku wytlumaczyc ze z kolegami sie nie moze bawic w szkole. Poza tym jak to wplywa na psychike dziecka. Podsumuwujac, wg moich obserwacji ludzie wrecz lakna bundesligi , namiastki nornalnosci. Choc calkowicie normalnie jeszcze dlugo nie bedzie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
@forty dziś na obiad placki ziemniaczane z wbitym jajkiem. A co w Białym?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,069
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,069
Likes: 19
Originally Posted by forty
Originally Posted by latajaca_holenderka
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy smile

ta,najlepiej zlikwidować wszystkie ligi ponizej 3-ej.Tam grają wszyscy przy pustych trybunach

Nie mówię o niskich tylko o ekstraklasie zwłaszcza u nich co mają najlepszą frekwencję na świecie

A u nas na 3 ligę więcej ludzi łaziło niż w Płocku tongue

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by Lukasz111
@forty dziś na obiad placki ziemniaczane z wbitym jajkiem. A co w Białym?

mielony z ziemniakami,mizeria

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
We Frankfurcie jakis spory strajk sie szykuje jutro. Natomiast wczoraj widzialem w Bildzie zdjecie jak policja sprawdza Fitnes Cluby, czy przestrzegaja cwiczacy zasad. Dziwnie to wygladalo. Inny artykul o specjalnym miejscu wybudowanym w Berlinie dla zakazonych za 38 min euro. I jak do tej pory zaden chory tam nie lezal. Ale to moglem zle zrozumiec, bo moj niemiecki jest kaleczny jeszcze

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy smile

Czy się kompletnie mija...

Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką.
Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości.

Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska.
Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju. smile


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,069
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,069
Likes: 19
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy smile

Czy się kompletnie mija...

Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką.
Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości.

Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska.
Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju. smile

Apropopo to wysłałam jakiś czas temu do odpowiednich ludzi INTERpelacje coby to tak koszmarnie nie wyglądało wpuścić na trybuny wojskowych i tak mają gówno to roboty a wirus tam raczej nie występuje a jak się mają zarazić to się i tak w jednostkach pozarazajo ale bez odpowiedzi tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak INTERpelację wysłałaś, to zaraz Ci Akhu na nią przyśle odpowiedź. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
a co to betfan juz wrocil? smirk

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy smile

Czy się kompletnie mija...

Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką.
Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości.

Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska.
Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju. smile

Apropopo to wysłałam jakiś czas temu do odpowiednich ludzi INTERpelacje coby to tak koszmarnie nie wyglądało wpuścić na trybuny wojskowych i tak mają gówno to roboty a wirus tam raczej nie występuje a jak się mają zarazić to się i tak w jednostkach pozarazajo ale bez odpowiedzi tongue

I gdzie Ty byś 20 czy 30k wojskowych nazbierała?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,069
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,069
Likes: 19
Originally Posted by quincy
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
No dla mnie na przykład granie przy pustych się mija kompletnie z sensem ale nie mój cyrk nie moje małpy smile

Czy się kompletnie mija...

Kompletnie to może nie, bo samo granie uruchamia "życie" w jakiejś ilości dziedzin związanych z piłką.
Poza tym, daje sporej grupie ludzi jakąś odskocznię od tej całej wirusowej rzeczywistości.

Faktem jednak jest, że ludzie na trybunach są też znaczącym elementem tzw. widowiska.
Z meczami bez kibiców na stadionie, to jest trochę tak, jak dla kogoś kto lubi turystykę rowerową, kręcenie na rowerku treningowym w pokoju. smile

Apropopo to wysłałam jakiś czas temu do odpowiednich ludzi INTERpelacje coby to tak koszmarnie nie wyglądało wpuścić na trybuny wojskowych i tak mają gówno to roboty a wirus tam raczej nie występuje a jak się mają zarazić to się i tak w jednostkach pozarazajo ale bez odpowiedzi tongue

I gdzie Ty byś 20 czy 30k wojskowych nazbierała?

Poco 20k w Płocku i Kielcach wystarczy jak 500 przyjdzie i będzie prawie normalnie u koshernych to odział wystarczy tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
W innych krajach na kryzysie robią kasiorę. Zdjęcia kibiców z kartonu na stadionie (pewnie za kasiorę), maseczki, itd.

Aż się dziwię, że Mandziara nie wpadł na pomysł, żeby wirtualne bilety sprzedawać i wyłudzać pieniądze. Jak Piorun na wypiskę dla Ciapciora.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Mandziara wniiski po tarczę złożył co będzie maseczki szył

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jak tam Haczyk napisałeś sobie na kartce co powiedzieć jak Stano wylosuje Twój numer telefonu?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Quinc, wybrałeś już trunek na wieczór? Ja właśnie po kołchozie planuję odwiedzić któryś dyskont. Dzisiaj mam smak na rudą, tylko raczej półka niższa.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by VVega
Mandziara wniiski po tarczę złożył co będzie maseczki szył

Pewnie ten kredycik weźmie na maksymalną kwotę.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Mam różne koncepcje, a jak dojdzie do głosy, to pewnie będzie: yyy, dobra była z Pana dycha.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Quinc, wybrałeś już trunek na wieczór? Ja właśnie po kołchozie planuję odwiedzić któryś dyskont. Dzisiaj mam smak na rudą, tylko raczej półka niższa.

U mnie wieczorem raczej zawsze dram rudej. Piwko albo cydr w plenerze a biała to tylko z ojcem albo imprezy typu urodziny, wesele.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Mam różne koncepcje, a jak dojdzie do głosy, to pewnie będzie: yyy, dobra była z Pana dycha.

Taaaa laugh

Strona 15 z 89 1 2 13 14 15 16 17 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1