Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 89 1 2 14 15 16 17 18 88 89
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Quinc, wybrałeś już trunek na wieczór? Ja właśnie po kołchozie planuję odwiedzić któryś dyskont. Dzisiaj mam smak na rudą, tylko raczej półka niższa.

U mnie wieczorem raczej zawsze dram rudej. Piwko albo cydr w plenerze a biała to tylko z ojcem albo imprezy typu urodziny, wesele.

stracone pokolenie

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jak z polokoktą to Jacek. Nawet się nie zastanawiaj.

Jak do posmakowania to zdradź budżet a doradzimy smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by VVega
TEO ja tylko podałem co lokalny związek robi, nie jestem ich rzecznikiem.
Zięć sąsiada jest trenerem grup młodzieżowych to wg wytycznych teraz każdy musi trenować swoją piłką, nie można podawać, nawet 20 metrowych. Tak mi opowiadał, może Irek coś więcej będzie wiedział

Witam smile

Od poniedziałku 18 maja można trenować na boisku w 22 osoby plus 4 trenerów.
Jeżeli podzieli się boisko na dwie części i zrobi 5 metrową strefę buforową to może przebywać na każdej części 16 grajków plus 3 trenerów.

Od 2 tygodni można było tylko i wyłącznie 6 graczy plus trener.

Nie słyszałem o żadnych wytycznych że nie można podawać. Zalecenia były tylko co do zbliżania się zawodników tzn bez gierek.

Ja od tamtego tygodnia trenowałem w 6 osobowych grupach. Miałem podania i gierki też a co grin

Te wszystkie wytyczne i zalecenia to jedna wielka ściema. Jak można po 2 tygodniach zwiększyć ilość osób z 6 do 22 lub 24 skoro w tym samym czasie "pandemia" się rozwija ?


Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent jak już skończysz historię, to zrecenzuj Stanowskiego w konfrontacji z ostrym cieniem mgły

Chciałem historii to mam.

Praca na 250 słów -

Czy można było uniknąć II wojny światowej? Czy polityka appeasementu była wg Ciebie odpowiednia/skuteczna ? Uzasadnij swoją odpowiedź (pamiętaj o Traktacie Wersalskim)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by forty
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Quinc, wybrałeś już trunek na wieczór? Ja właśnie po kołchozie planuję odwiedzić któryś dyskont. Dzisiaj mam smak na rudą, tylko raczej półka niższa.

U mnie wieczorem raczej zawsze dram rudej. Piwko albo cydr w plenerze a biała to tylko z ojcem albo imprezy typu urodziny, wesele.

stracone pokolenie

Stracone pokolenie to się wyprowadziło na wieś. Radler 0,00, Lech Mojito, Desperadosy.

To jest dopiero potwarz.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent jak już skończysz historię, to zrecenzuj Stanowskiego w konfrontacji z ostrym cieniem mgły

Chciałem historii to mam.

Praca na 250 słów -

Czy można było uniknąć II wojny światowej? Czy polityka appeasementu była wg Ciebie odpowiednia/skuteczna ? Uzasadnij swoją odpowiedź (pamiętaj o Traktacie Wersalskim)
cwana bestia
rodzicom już nie będzie przeszkadzała nieobecność nauczycielki historii

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Jak widać nie tylko na orliku czy boisku można pograć sobie rekreacyjnie grin
[Linked Image from images90.fotosik.pl] [fotosik.pl]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Jak z polokoktą to Jacek. Nawet się nie zastanawiaj.

Jak do posmakowania to zdradź budżet a doradzimy smile
Lidl chyba zostanie odwiedzony. W 100 planuję się zmieścić.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
O co White z Krzysiem Ci chodzi ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent jak już skończysz historię, to zrecenzuj Stanowskiego w konfrontacji z ostrym cieniem mgły

Chciałem historii to mam.

Praca na 250 słów -

Czy można było uniknąć II wojny światowej? Czy polityka appeasementu była wg Ciebie odpowiednia/skuteczna ? Uzasadnij swoją odpowiedź (pamiętaj o Traktacie Wersalskim)


https://ciekawostkihistoryczne.pl/2...y-mozna-bylo-uniknac-ii-wojny-swiatowej/

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Żadna polokokta, solo.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Vincent jak już skończysz historię, to zrecenzuj Stanowskiego w konfrontacji z ostrym cieniem mgły

Chciałem historii to mam.

Praca na 250 słów -

Czy można było uniknąć II wojny światowej? Czy polityka appeasementu była wg Ciebie odpowiednia/skuteczna ? Uzasadnij swoją odpowiedź (pamiętaj o Traktacie Wersalskim)


https://ciekawostkihistoryczne.pl/2...y-mozna-bylo-uniknac-ii-wojny-swiatowej/

Dzięki, jakie to odrabianie zadań jest teraz proste

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Ożeż

Włączyłem na Netflixie serial White Lines, wyrzuciło mi to na głównej stronie. Ktoś ogladał ? Bo przy tym lektorze nie wiem czy się męczyć ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Ożeż

Włączyłem na Netflixie serial White Lines, wyrzuciło mi to na głównej stronie. Ktoś ogladał ? Bo przy tym lektorze nie wiem czy się męczyć ?

w odpowiednim dziale szukaj ,co warte ogladania

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
W innych krajach na kryzysie robią kasiorę. Zdjęcia kibiców z kartonu na stadionie (pewnie za kasiorę), maseczki, itd.

Aż się dziwię, że Mandziara nie wpadł na pomysł, żeby wirtualne bilety sprzedawać i wyłudzać pieniądze. Jak Piorun na wypiskę dla Ciapciora.
U nas są wirtualne bilety od wczoraj. W cenie 5 zł + kiełbaskę można kupić za 2 zł i za 2 zł piwko do tego. Prawie 3k sprzedane do teraz. Sam zakupiłem już na Zagłębie i Cracovie. Oczywiście z piwkiem i kiełbaską do tego.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jak ktoś ma ochotę zakupić bilet Pogoni żeby móc oglądać mecz z Zagłębiem to zapraszam.

https://wirtualne.pogonszczecin.pl/

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
O co White z Krzysiem Ci chodzi ?
o hot16
co byś wydał wyrok kto lepszy

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
Originally Posted by VVega
Ożeż

Włączyłem na Netflixie serial White Lines, wyrzuciło mi to na głównej stronie. Ktoś ogladał ? Bo przy tym lektorze nie wiem czy się męczyć ?

w odpowiednim dziale szukaj ,co warte ogladania

To wiem, ale czy ktoś się spotkał z tej klasy lektorem, bardzo męczący

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by quincy
Jak z polokoktą to Jacek. Nawet się nie zastanawiaj.

Jak do posmakowania to zdradź budżet a doradzimy smile
Lidl chyba zostanie odwiedzony. W 100 planuję się zmieścić.
Można zrobić próbę pod Cardhu. Chyba ją widziałem ostatnio w Lidlu. Ale ceny nie pamiętam frown

Ja dopijam to. Ale to whisky z Lowlands. Pomimo, że potrójnie destylowana i powinna być delikatna to mnie nie podchodzą z tego regionu. Cienkie, floralne... bleee

[Linked Image from sklepzwhisky.pl]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Stracone pokolenie to się wyprowadziło na wieś. Radler 0,00, Lech Mojito, Desperadosy.

To jest dopiero potwarz.
Sam jesteś Radler zero! I srasz w majtki!

Strona 16 z 89 1 2 14 15 16 17 18 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1