|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
A Ty fechu rozrozniasz lecha 0 od Heinekena 0?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zdumiewa mnie,niewiedza @quinca. Każdy jeden wie,że whiskey tylko z tego ma jakikolwiek smak ![[Linked Image from img.techpowerup.org]](https://img.techpowerup.org/200515/6952658e4db08f3f87ee261ecc8a.jpg) Pawlak dawał się napić wody w takim rondelku Zenkowi jak go przyczail gdy ten się do Ani zakradal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A Ty fechu rozrozniasz lecha 0 od Heinekena 0? Nie, bo nie pije tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Quinc, obyś to nie był Ty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10 |
Zdumiewa mnie,niewiedza @quinca. Każdy jeden wie,że whiskey tylko z tego ma jakikolwiek smak ![[Linked Image from img.techpowerup.org]](https://img.techpowerup.org/200515/6952658e4db08f3f87ee261ecc8a.jpg) Pawlak dawał się napić wody w takim rondelku Zenkowi jak go przyczail gdy ten się do Ani zakradal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Sensei, dawaj jakąś mrozaca krew w żyłach historie z życia w Chicago (ta ostatnia była dobra) z rok temu byłem na dyskotece, tańczyłem i nawet się nie zorientowałem że mi telefon wypadł z kieszeni. Ktoś znalazł i zaniósł do Djki. Dj przez mikrofon zawiadomił że znalazł się telefon. Sprawdzam kieszenie, kurła faktycznie nie mam. Okazało się że to mój ! W podzięce kupiłem djom drinki Ładny gest. Ja bym tylko samym słowem podziękował a za kwotę z drinków można puścić kilka kuponów po 2 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Quinc, obyś to nie był Ty... Daję se siana. Jeszcze przed południem myślałem, że zapytam o historię braku kafla z przodu i dopytam czy herr mandziara oddał już ciężko i ucziciwe zarobione siano. A tu brakuje tylko tablicy, żeby Peter rozrysował niuanse taktyki "umbrella". I jeszcze mówi, że Jordan mu się w pas kłaniał jak kasjerka Żaneta Biczykowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Piotra poniosło z Jordanem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10 |
W 2001 roku jak byłem w Czikago u Braciaka to poszliśmy razem i jeszcze kuzynką na mecz Fajer. Odkręcili wynik z 0:1 Na 2:1, Piter strzelił wtedy gola i bodaj jakiś Bułgar ale nazwiska już nie przypomne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Nowak dorabia sobie,psami handluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W 2001 roku jak byłem w Czikago u Braciaka to poszliśmy razem i jeszcze kuzynką na mecz Fajer. Odkręcili wynik z 0:1 Na 2:1, Piter strzelił wtedy gola i bodaj jakiś Bułgar ale nazwiska już nie przypomne Borimirov
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wow nadrabiam zaległości i widze ze 1 glos bym miał w wyborach... To juz prawie tyle co Pani żona znanego reżysera Dzięki Pacyf 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To prawda. Papmersy na Legii. Jazda po Mistrza albo nie wychodzisz na boisko.
Czytał Pacyf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386 Likes: 2 |
To i ja mam historię z takim lub podobnym kubkiem. Rok 1979, w pewnych okolicznosciach przyrody znalazłem się w niewielkiej wiosce na skraju puszczy. Siedzę sobie na ławce pod domem gospodarza,gdy nagle na podwórko wjeżdza - milicja w sile 2 radiowozów. Wyskakuje z 5 mundurowych.Od razu do stodoły biegną.Ewidentnie czegoś szukają. Szukali ze 2 godziny.Obeszli całe gospodarstwo z 10 razy.I nic nie znależli. Spakowali się do samochodów.Juz maja odjeżdzac,kiedy jakiś sierżant wraca. Podchodzi do wiadra z wodą(takiego jak @sensei wspomniał)Wiadro pamiętam na taborecie stało na ganku. Bierze w ręce metalowy kubekzaczerpuje cały,i pije jednym duszkiem do dna.Jakieś 300ml .Odstawia kubek.Idzie do łazika.Pojechali. Nie wiem o co chodzi.Nawet mnie nie legitymowali.Dopytuję się gospodarza,a ten poczekaj- za 20minut wszystko zrozumiesz. Faktycznie. Po jakiś 20 minutach na podwórko wjeżdza .znajomy już łazik,ale tylko z jednym mundurowym .Był nim spragniony sierżant. Okazało się ,że zawartością wiadra był czyściutki bimberek.Okazało sie też,że na stojacej na srodku podwórka furmance(google pomoże)lezała cała aparatura do destylacji.Przesłonieta byle czym.Przechodzili obok z 30 razy.Nie znalezli. Sierżant zażądał 20l banki(takiej po mleku) bimbru. Taka tez dostał.Zapakował.Odjechał. Pamiętam jak dziś,bo wtedy pierwszy raz w życiu piłem samogonkę. Koniec opowieści. Czytał Jan Suzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Piękna historia forty. Prawie tak dobra jak Senseia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przecież mówiłeś że nazywasz się Keller
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,386 Likes: 2 |
pewnie żytko,ale głowy nie dam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|