Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 89 1 2 22 23 24 25 26 88 89
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
A Ty fechu rozrozniasz lecha 0 od Heinekena 0?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by forty
Zdumiewa mnie,niewiedza @quinca.
Każdy jeden wie,że whiskey tylko z tego ma jakikolwiek smak
[Linked Image from img.techpowerup.org]
Pawlak dawał się napić wody w takim rondelku Zenkowi jak go przyczail gdy ten się do Ani zakradal

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by wHiTe_StAr
A Ty fechu rozrozniasz lecha 0 od Heinekena 0?
Nie, bo nie pije tego

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Quinc, obyś to nie był Ty...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by forty
Zdumiewa mnie,niewiedza @quinca.
Każdy jeden wie,że whiskey tylko z tego ma jakikolwiek smak
[Linked Image from img.techpowerup.org]
Pawlak dawał się napić wody w takim rondelku Zenkowi jak go przyczail gdy ten się do Ani zakradal
laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by fechu
Sensei, dawaj jakąś mrozaca krew w żyłach historie z życia w Chicago (ta ostatnia była dobra)
z rok temu byłem na dyskotece, tańczyłem i nawet się nie zorientowałem że mi telefon wypadł z kieszeni. Ktoś znalazł i zaniósł do Djki. Dj przez mikrofon zawiadomił że znalazł się telefon. Sprawdzam kieszenie, kurła faktycznie nie mam. Okazało się że to mój !
W podzięce kupiłem djom drinki

Ładny gest. Ja bym tylko samym słowem podziękował a za kwotę z drinków można puścić kilka kuponów po 2 zł.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Quinc, obyś to nie był Ty...

Daję se siana. Jeszcze przed południem myślałem, że zapytam o historię braku kafla z przodu i dopytam czy herr mandziara oddał już ciężko i ucziciwe zarobione siano.

A tu brakuje tylko tablicy, żeby Peter rozrysował niuanse taktyki "umbrella". I jeszcze mówi, że Jordan mu się w pas kłaniał jak kasjerka Żaneta Biczykowi.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Piotra poniosło z Jordanem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
W 2001 roku jak byłem w Czikago u Braciaka to poszliśmy razem i jeszcze kuzynką na mecz Fajer. Odkręcili wynik z 0:1 Na 2:1, Piter strzelił wtedy gola i bodaj jakiś Bułgar ale nazwiska już nie przypomne

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Nowak dorabia sobie,psami handluje

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Sensei
W 2001 roku jak byłem w Czikago u Braciaka to poszliśmy razem i jeszcze kuzynką na mecz Fajer. Odkręcili wynik z 0:1 Na 2:1, Piter strzelił wtedy gola i bodaj jakiś Bułgar ale nazwiska już nie przypomne

Borimirov

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Bodaj Stoiczkov

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Wow nadrabiam zaległości i widze ze 1 glos bym miał w wyborach... To juz prawie tyle co Pani żona znanego reżysera

Dzięki Pacyf piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
To prawda. Papmersy na Legii. Jazda po Mistrza albo nie wychodzisz na boisko.

Czytał Pacyf.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Teraz o Umbrelli.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
To i ja mam historię z takim lub podobnym kubkiem.
Rok 1979, w pewnych okolicznosciach przyrody znalazłem się w niewielkiej wiosce na skraju puszczy.
Siedzę sobie na ławce pod domem gospodarza,gdy nagle na podwórko wjeżdza -
milicja w sile 2 radiowozów.
Wyskakuje z 5 mundurowych.Od razu do stodoły biegną.Ewidentnie czegoś szukają.
Szukali ze 2 godziny.Obeszli całe gospodarstwo z 10 razy.I nic nie znależli.
Spakowali się do samochodów.Juz maja odjeżdzac,kiedy jakiś sierżant wraca.
Podchodzi do wiadra z wodą(takiego jak @sensei wspomniał)Wiadro pamiętam na taborecie stało na ganku.
Bierze w ręce metalowy kubekzaczerpuje cały,i pije jednym duszkiem do dna.Jakieś 300ml .Odstawia kubek.Idzie do łazika.Pojechali.
Nie wiem o co chodzi.Nawet mnie nie legitymowali.Dopytuję się gospodarza,a ten poczekaj- za 20minut wszystko zrozumiesz.
Faktycznie.
Po jakiś 20 minutach na podwórko wjeżdza .znajomy już łazik,ale tylko z jednym mundurowym .Był nim spragniony sierżant.
Okazało się ,że zawartością wiadra był czyściutki bimberek.Okazało sie też,że na stojacej na srodku podwórka furmance(google pomoże)lezała cała aparatura do destylacji.Przesłonieta byle czym.Przechodzili obok z 30 razy.Nie znalezli.
Sierżant zażądał 20l banki(takiej po mleku) bimbru. Taka tez dostał.Zapakował.Odjechał.
Pamiętam jak dziś,bo wtedy pierwszy raz w życiu piłem samogonkę.
Koniec opowieści.
Czytał Jan Suzin.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Piękna historia forty. Prawie tak dobra jak Senseia.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
przecież mówiłeś że nazywasz się Keller

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Forty na grochu pędzone?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Forty na grochu pędzone?

pewnie żytko,ale głowy nie dam.

Strona 24 z 89 1 2 22 23 24 25 26 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1