Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 104 1 2 3 4 103 104
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jest przykrywka, że susza była i słabe zbiory to windują ceny ile wlezie. Klasyka w handlu

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Kiedyś to było (27.05.1964 i 1965):

Puchar Europy x2



INTER-REAL MADRID 3-1

Gole: Mazzola (I), Milani (I), Felo (RM), Mazzola (I).

INTER: Sarti, Burgnich, Facchetti, Tagnin, Guarneri, Picchi, Jair, Mazzola, Milani, Suarez, Corso.
Allenatore: Helenio Herrera.

REAL MADRID: Vicente, Isidro, Pachin, Müller, Santamaría, Zoco, Amancio, Felo, Di Stéfano, Puskás, Gento.
Allenatore: Miguel Munoz.


INTER-BENFICA 1-0

Gol: Jair

INTER:
Sarti, Burgnich, Facchetti, Bedin, Guarneri, Picchi, Jair, Mazzola, Peiro, Suarez, Corso.
Allenatore: Helenio Herrera.

BENFICA: Costa, Pereira, Cavem, Cruz, Germano, Raul, Neto, Coluna, Jose Augusto, Torres, Eusébio, Simoes.
Allenatore: Elek Schwartz.

Last edited by Akhu; 27/05/2020 13:59.
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechu
Jest przykrywka, że susza była i słabe zbiory to windują ceny ile wlezie. Klasyka w handlu

susza nie była, tylko jest smile wystarczy szpadel w ziemie wbić i widać jak jest sucho.
w zeszłym roku, forty potwierdzi, truskawki startowały od 25 pln na przydrożnych stoiskach, w zeszłym start był na podobnym może ciut niższym poziomie, dziś kupowałem po 18.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
No cóż,wygląda ,że póki co na truskawki,i czereśnie stać tu tylko @Biszopa,@quinca(dorobił się na covid)no i oczywiście handlarza okapów.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by forty
No cóż,wygląda ,że póki co na truskawki,i czereśnie stać tu tylko @Biszopa,@quinca(dorobił się na covid)no i oczywiście handlarza okapów.
No i jeszcze jest burbon, ale jemu to za darmo przynoszą.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechu
Jest przykrywka, że susza była i słabe zbiory to windują ceny ile wlezie. Klasyka w handlu

susza nie była, tylko jest smile wystarczy szpadel w ziemie wbić i widać jak jest sucho.
w zeszłym roku, forty potwierdzi, truskawki startowały od 25 pln na przydrożnych stoiskach, w zeszłym start był na podobnym może ciut niższym poziomie, dziś kupowałem po 18.
A to przepraszam, u mnie skończyła się jakieś 3 tygodnie temu. Od tego czasu sporo deszczu.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by fechu
Originally Posted by forty
No cóż,wygląda ,że póki co na truskawki,i czereśnie stać tu tylko @Biszopa,@quinca(dorobił się na covid)no i oczywiście handlarza okapów.
No i jeszcze jest burbon, ale jemu to za darmo przynoszą.

oczywista,oczywistość

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechu
Jest przykrywka, że susza była i słabe zbiory to windują ceny ile wlezie. Klasyka w handlu

susza nie była, tylko jest smile wystarczy szpadel w ziemie wbić i widać jak jest sucho.
w zeszłym roku, forty potwierdzi, truskawki startowały od 25 pln na przydrożnych stoiskach, w zeszłym start był na podobnym może ciut niższym poziomie, dziś kupowałem po 18.
A to przepraszam, u mnie skończyła się jakieś 3 tygodnie temu. Od tego czasu sporo deszczu.

nie skończyła się, zapytaj rolników jest sucho na wiór i to co spadło to ledwo kropla w morzu potrzeb smile


Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by forty
No cóż,wygląda ,że póki co na truskawki,i czereśnie stać tu tylko @Biszopa,@quinca(dorobił się na covid)no i oczywiście handlarza okapów.

Truskawki mam swoje:)
a jak potrzebuje więcej to hodowca ode mnie wynajmuje w sezonie miejse na sprzedaż i dostaje za darmo tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Dzień dobry

Jako, że mamy pozwolenie na obstawianie spróbujemy swoich sił. Oczywiście nic na siłę, mecze się spodobały.

Mainz x2 @1,67 500
Schalke dnb @1,98 500
Heidenheim dnb @2,08 500

ANALIZA!
Do każdego typu jest wspólny mianownik. Mecz jak na neutralnym terenie w mojej ocenie więc pod gości.
Mainz mnie się podoba, piłkarsko lepsi niż Union. W tabeli mają większy smród niż Union. Kursy zachęcają w stronę gości.
Schalke tragedia. Piłkarsko jest z czego rzeźbić, dziś liczymy na przełamanie. Rywal idealny, słaby Duesseldorf (oczywiście smród w tabeli, ale mimo to...).
Heidenheim zwietrzyło szansę na baraże/awans. Potknięcia HSV i Stuttgart pomagają (i najbliższy mecz grają między sobą, więc znów ktoś straci). St. Pauli nad kreską 5 pkt. (lekki smrodek, ale stabilny). Neutral teren, dlatego Heidenheim dnb z pocałowaniem.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Tzn daje "w łapę".
Przypomni ktoś numer do prokuratury w Poznaniu?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by forty
No cóż,wygląda ,że póki co na truskawki,i czereśnie stać tu tylko @Biszopa,@quinca(dorobił się na covid)no i oczywiście handlarza okapów.
No i jeszcze jest burbon, ale jemu to za darmo przynoszą.

[Linked Image from wykop.pl]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Oho "Tylko chłodna głowa" powrócił do nałogu

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Originally Posted by fechu
Oho "Tylko chłodna głowa" powrócił do nałogu

To jest chłodna. Jak coś nie zatrybi to kolejna wpłata za minimum 30 dni (o ile jakieś ligi jeszcze będą grać), ale możliwe, że do jesieni bez gry.
Wszystko przemyślane. Zero podniety. Zero gorączki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by forty
Tzn daje "w łapę".
Przypomni ktoś numer do prokuratury w Poznaniu?

Rejonowa 61 885 23 23
wink
nie daje w łapę tylko wynajmuje, ja mu fakturę, on mi przelew, tak się robi w cywilizowanych regionach, także dzwoń śmiało tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Originally Posted by forty
15-17zł/kg

ogólnie szalone ceny
babcia mowila, ze kupila po 15


Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
A za truskawki fakturę pokaż!!!!!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by Lukasz111
Dzień dobry

Jako, że mamy pozwolenie na obstawianie spróbujemy swoich sił. Oczywiście nic na siłę, mecze się spodobały.

Mainz x2 @1,67 500 o.2,5 @1,85
Schalke dnb @1,98 500 Fortuna dnb @1,77
Heidenheim dnb @2,08 500 Pauli @2,57

ANALIZA!
Do każdego typu jest wspólny mianownik. Mecz jak na neutralnym terenie w mojej ocenie więc pod gości.
Mainz mnie się podoba, piłkarsko lepsi niż Union. W tabeli mają większy smród niż Union. Kursy zachęcają w stronę gości.
Schalke tragedia. Piłkarsko jest z czego rzeźbić, dziś liczymy na przełamanie. Rywal idealny, słaby Duesseldorf (oczywiście smród w tabeli, ale mimo to...).
Heidenheim zwietrzyło szansę na baraże/awans. Potknięcia HSV i Stuttgart pomagają (i najbliższy mecz grają między sobą, więc znów ktoś straci). St. Pauli nad kreską 5 pkt. (lekki smrodek, ale stabilny). Neutral teren, dlatego Heidenheim dnb z pocałowaniem.

Gdzie to wyczytałeś o Pauli ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
No i w jakim celu mącisz mu w chłodnej głowie?

Strona 2 z 104 1 2 3 4 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111), 1,336 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1