Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#746572 25/11/2006 00:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Wejdzie www.betbroker.pl [betbroker.pl] chłopaki chyba bujają w chmurach... Od razu mówię, że to nie Moja działka, znalazłem o tym informacje na forum Biznes Plan...

Bonus: Unibet
#746573 25/11/2006 00:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
troszke są koledzy niepoważni:

"Od każdego wygranego zakładu pobieramy niewielką prowizje w wysokości 30%"

to już wole grać w sts'ach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#746574 25/11/2006 01:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Tylko, że z tego co przeczytałem, to oni obracają pieniążkami, i z tego zysku biorą 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak będę wiedział coś więcej o ich firmie to napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#746575 25/11/2006 01:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ciekawe czy te komentarze sami sobie napisali...

#746576 25/11/2006 01:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
Quote
Ciekawe czy te komentarze sami sobie napisali...
komenatarze czlonkow na stronach platnych serwisow zawsze sa najfajniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zalozmy, ze wplacam na swoje konto w firmie betbroker.pl 1000pln (czyli komuś, o kim wczesniej nie slyszalem, kogo nie znam, i do kogo przynajmniej na poczatku nie moge miec zaufania - tyle sie przeciez slyszy o roznej masci oszustach).

I potem czekam potulnie - 2 tygodnie - zeby zbaczyc, co z tym tysiaczkiem panowie zrobili..??

Jak dla mnie chlopaki potrzebowali kase na jakas agresywniejsza progresje (sorry, ale nawet przy dalembercie nie wyrobiliby yieldu na poziomie okolo 40%) i wpadli na pomysl na jaki wpadli. Co ciekawe nigdzie nie znalazlem info (acz nie wczytywalem sie dokladnie) co sie dzieje w przypadku plajty...

Chwała pionerom. Polak potrafi.

#746577 25/11/2006 13:50
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A gdzie ades, siedziba, telefon i faks?
Hmm - % od wypracowanego zysku powidaja? Znaczy to dziala jak fundusz powierniczy? Obrot cudz kasa?
Ktos wykona telefonik do odpowiedniej instytucji i beda miec tak goraco pod dupa, ze te lekcje zapamietaja do konca zycia.

Nie wiem ile kodeks karny za takie cos przewiduje.

DURNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#746578 25/11/2006 14:25
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
Minimalna wpłata to 100 zł. Minimalna wypłata 120. Jak nie ugrają to wypłaty nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#746579 25/11/2006 15:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Istnieja takie legalne i profesjonalne firmy ktore sie tym zajmuja ?

#746580 25/11/2006 16:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
Dla mnie jest to proba utworzenia czegos na wzor HYIP jakich wiele jest dostepnych a malo ktory wyplacalny w dluzszym terminie. Ogolnie chodzi o wyciagniecie jak najwiekszej kasy. Kilka lat temu jednym z najbardziej popularnych HYIP na swiecie bylo chyba Briedby placili bodajze 2% dziennie od zainwestowanej kwoty dzialali bardzo dlugo i zebrali spora kase az pewno dnia wszystko sie skonczylo i zniknela strona i sluch po nich zaginal. Slyszalem ze w stanach ludzie zaczeli dymic i sie za to wziela prokuratura ale czy ich znalezli i jak to sie skonczylo to nie mam pojecia ale tam juz kasa szla w miliony dolarow.

#746581 25/11/2006 17:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Z tego co się orientuje to chłopaki zwijają interes... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc to będzie END tematu. Chyba, że nie zwinął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#746582 26/11/2006 13:54
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
Dobry sposób na budowanie zaufania ludzi dając im te pare procent zysku żeby wkońcu zwinąć cały biznes z pokaźną kwotą, jak w przypadku HYIP. Autorów ww strony o nic nie oskarżam oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1