Ciekawe czy te komentarze sami sobie napisali...
komenatarze czlonkow na stronach platnych serwisow zawsze sa najfajniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zalozmy, ze wplacam na swoje konto w firmie betbroker.pl 1000pln (czyli komuś, o kim wczesniej nie slyszalem, kogo nie znam, i do kogo przynajmniej na poczatku nie moge miec zaufania - tyle sie przeciez slyszy o roznej masci oszustach).
I potem czekam potulnie - 2 tygodnie - zeby zbaczyc, co z tym tysiaczkiem panowie zrobili..??
Jak dla mnie chlopaki potrzebowali kase na jakas agresywniejsza progresje (sorry, ale nawet przy dalembercie nie wyrobiliby yieldu na poziomie okolo 40%) i wpadli na pomysl na jaki wpadli. Co ciekawe nigdzie nie znalazlem info (acz nie wczytywalem sie dokladnie) co sie dzieje w przypadku plajty...
Chwała pionerom. Polak potrafi.