|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Jak moja wiedza by się miała na necie opierać to szkoda szczępic nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zaraz opierała... Ale zawsze można z kimś "porozmawiać", właśnie przez internet, z tymi co coś wiedzą. A Basha to z Piastem zszedł po 1 połowie, z powodu jakiegoś urazu, czy słabej gry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Zaraz opierała... Ale zawsze można z kimś "porozmawiać", właśnie przez internet, z tymi co coś wiedzą. A Basha to z Piastem zszedł po 1 połowie, z powodu jakiegoś urazu, czy słabej gry? Chcieli chociaż jednego przed Raczkowskim uchronić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 Gif <noiniepodobaszmisie>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 Gif <noiniepodobaszmisie> Gówienko się takimi też zajmie po wyborach oj się zajmie a jutro ponoć jakiś wiec ma koło Banderozy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jaga Raków Legia na weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ponoć, raczej nie chodzi o muzę graną w tym zacnym miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akhu jak wkurzył holenderkę, to mu z polityką wyjechała. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Akhu jak wkurzył holenderkę, to mu z polityką wyjechała.  Wredne te baby takie że nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jaga Raków Legia na weekend Jagę sędziuje Kwiatkowski i wprawdzie średnią żółtych ma ok.3,5, ale też 4 czerwone +2 po żółtych w tym sezonie. Mecz bez kibiców, to nie taka atmosfera i presja, ale te z Płockiem, to są mecze na noże, po pamiętnej akcji Romańczuka z Furmanem. Można to wziąć pod uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Bogdan Tiru ma złamany w 3 miejscach nos, jak zejdzie opuchlizna zostanie dopasowana specjalna maska Gila nam dali na VAR, chyba po to żeby oddał tego karnego z Krakowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 oho patrzcie go jaki przytomny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 oho patrzcie go jaki przytomny lepiej dumaj nad odpowiedzią bo poniedzialek blisko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 oho patrzcie go jaki przytomny Może zagrał na Płock w Białymstoku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wyciekły materiały z monitoringu miejskiego po ostatniej bramówce #bramaleaks ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/6da97e7d8e28e72e9a72173f0f99f526.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 oho patrzcie go jaki przytomny Może zagrał na Płock w Białymstoku ? Raz już zagrał na Legię z nami wystarczy tego dobrego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Forty jaki gustowny sweterek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Aha.  Dobra dobra, pytam o tego Bashę, w kontekście naszego niedzielnego meczu, bo się zastanawiam czy zagrać 2, czy 2 z handicapem -1. Ja przytomnie juz w trakcie ostatniego meczu Wisły zagrałem 2 oho patrzcie go jaki przytomny lepiej dumaj nad odpowiedzią bo poniedzialek blisko przeanalizowałem teraz sprawę bo wstyd się przyznać ale nie oglądałem meczu. Sprzeciw oddalony,szanujmy się co to ma być za asysta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|