Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 105 1 2 63 64 65 66 67 104 105
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzięki Vincent za wsparcie

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by pacyfista
dzięki Vincent za wsparcie

Proszę bardzo

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by TEO
Originally Posted by VVega
TEO, co to za naparzanka na gołe pięści była wczoraj ?
Gromada.Walka na gołe pięści. Borek organizował.
Wygrał lider Młodej Elany.

Borek w coś takiego wszedł??
Zaczynam tracić do niego szacunek. Zwykły bokser po wielu latach treningów i walkach w rękawicach ma setki mikrowylewów. Po dobrym lub też pechowych trafieniu gołą pięścią przy ich sile zabicie przeciwnika nie jest żadnym problemem.

Ten świat wariuje żeby coś takiego promować. Nie sądziłem, że nastąpi coś głupszego od mma czy podobnych napierdalanek.

akurat w tym wypadku lekarze wypowiadają się, ze to mniej niebezpieczne niż boks. Jeden strzał i gość śpi, a w boksie przez 10 rund leją się po głowie smile Borek wyczuł hajs to i w to wszedł, kolejny jego biznes.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by TEO
Originally Posted by VVega
TEO, co to za naparzanka na gołe pięści była wczoraj ?
Gromada.Walka na gołe pięści. Borek organizował.
Wygrał lider Młodej Elany.

Borek w coś takiego wszedł??
Zaczynam tracić do niego szacunek. Zwykły bokser po wielu latach treningów i walkach w rękawicach ma setki mikrowylewów. Po dobrym lub też pechowych trafieniu gołą pięścią przy ich sile zabicie przeciwnika nie jest żadnym problemem.

Ten świat wariuje żeby coś takiego promować. Nie sądziłem, że nastąpi coś głupszego od mma czy podobnych napierdalanek.
Jeden lubi sadzić kwiatki w ogrodzie, inny !szef na kanapie.
A jeszcze inny trenować sporty walki.
Nie mam tu na myśli tego co wczoraj się odbyło.

Teo, tak masz rację tylko jest kwestia definicji.
Jak dla mnie sportem walki są zapasy, judo i wszystkie pochodne. Współzawodnictwo silnych facetów którzy muszą użyć mózgu w walce, muszą mieć technikę, kondycję i spryt, a przy tym, w większości wypadków nie powodują uszkodzeń rywala aby go pokonać.

To co w tej chwili jest nazywane sportami walki to jedno wielkie zidiocenie naładowanych testosteronem półgłówków. Nie chcę nikogo obrazić, nie to jest moim celem. Po prostu uważam tego typu walki za igrzyska dla niezbyt inteligentnych, cieszących się z tego, że jeden pokonał drugiego rozpierdalając mu pół twarzy albo lepiej. Społeczeństwo idiocieje jeżeli akceptuje czy wręcz chce płacić za taką rozrywkę.


Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by TEO
Węgrzyn to ma coś z deklem.
Teraz broni Muhara w pierwszym składzie.
Nie może być! kopara

Piękny to był tydzień.

Wyjazdowy triple Pilzno, Bayern, Legia i w dodatku w handicapach.

A jeszcze D.Zagrzeb też.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Biszop
Teo, tak masz rację tylko jest kwestia definicji.
Jak dla mnie sportem walki są zapasy, judo i wszystkie pochodne. Współzawodnictwo silnych facetów którzy muszą użyć mózgu w walce, muszą mieć technikę, kondycję i spryt, a przy tym, w większości wypadków nie powodują uszkodzeń rywala aby go pokonać.

To co w tej chwili jest nazywane sportami walki to jedno wielkie zidiocenie naładowanych testosteronem półgłówków. Nie chcę nikogo obrazić, nie to jest moim celem. Po prostu uważam tego typu walki za igrzyska dla niezbyt inteligentnych, cieszących się z tego, że jeden pokonał drugiego rozpierdalając mu pół twarzy albo lepiej. Społeczeństwo idiocieje jeżeli akceptuje czy wręcz chce płacić za taką rozrywkę.

ileż to razy Biszop wyrażał to czego ja nie potrafię tak ładnie ująć
kolejny raz +1

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Notujcie na przyszły tydzień.

Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Dziekujemy, zanotowalismy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by fechu
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha
niesłuszny? raczej pierwszy dla Lubina.

Jak zagwizdał rękę Kostevycha, to dlaczego miałby nie gwizdać dla Lecha?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Generalnie wczoraj w Lubinie było krzyczeć i od razu gwizdek był.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
I jeszcze taka uwaga.
Dzisiejsze 3 punkty w Krakowie dały Legii tak jakby dodatkowe 0,5 punktu, bo już wygrali rundę zasadniczą, a to na koniec skutkuje wyższą pozycją w tabeli przy równej liczbie punktów.
akagi kurwa daj spokój laugh Legia mistrz i to parę kolejek przed

tu pozostała walka o 3/4 miejsce, bo nawet wicemistrz chyba zaklepany

ciekawsza będzie dolna grupa, wygląda na to że utopią tą Wisłę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478
Likes: 19
Originally Posted by kfjatek
Generalnie wczoraj w Lubinie było krzyczeć i od razu gwizdek był.

Generalnie tak jest na każdym stadionie w tej lidze no chyba że Tomek sędziuję on akurat na ała ma wyjebane po całości tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Originally Posted by kfjatek
Notujcie na przyszły tydzień.

Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg.

Baya już wakacje, Legia prawie też. A przyjeżdżają do nich walczące o LM Gladbach i walcząca o utrzymanie Arka. Kursy po @1,25 biorąc pod uwagę powyższe mnie się nie widzą.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Wakacje dopiero się skończyły.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Nie no dopiero zobaczyłem jeszcze z kim gra Salzburg. Na wyjeździe z zawsze niebezpiecznym Sturmem Graz i @1,25. Bez sensu wg mnie.
Graj Benfę, mieli gorsze wyniki ostatnio i już jest po równo z Porto. Teraz z dziadami wygrają po @1,4.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by kfjatek
Notujcie na przyszły tydzień.

Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg.

Baya już wakacje, Legia prawie też. A przyjeżdżają do nich walczące o LM Gladbach i walcząca o utrzymanie Arka. Kursy po @1,25 biorąc pod uwagę powyższe mnie się nie widzą.

Czyli 1x można wchodzić

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Pilzno też lipa @1,2. Oni nie są aż tacy mocni, tam tylko Slavia i karty już prawie rozdane.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by kfjatek
Notujcie na przyszły tydzień.

Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg.

Baya już wakacje, Legia prawie też. A przyjeżdżają do nich walczące o LM Gladbach i walcząca o utrzymanie Arka. Kursy po @1,25 biorąc pod uwagę powyższe mnie się nie widzą.

Czyli 1x można wchodzić

Na siłę to BTSy.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Pilzno widziałem z Banikiem. Dobra ekipa. Zreszą zobacz ich wyniki. Slavii dziś też się nie dali.

Strona 65 z 105 1 2 63 64 65 66 67 104 105

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, 11kera11), 2,201 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,557
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1