|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dzięki Vincent za wsparcie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
dzięki Vincent za wsparcie Proszę bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
TEO, co to za naparzanka na gołe pięści była wczoraj ? Gromada.Walka na gołe pięści. Borek organizował. Wygrał lider Młodej Elany. Borek w coś takiego wszedł?? Zaczynam tracić do niego szacunek. Zwykły bokser po wielu latach treningów i walkach w rękawicach ma setki mikrowylewów. Po dobrym lub też pechowych trafieniu gołą pięścią przy ich sile zabicie przeciwnika nie jest żadnym problemem. Ten świat wariuje żeby coś takiego promować. Nie sądziłem, że nastąpi coś głupszego od mma czy podobnych napierdalanek. akurat w tym wypadku lekarze wypowiadają się, ze to mniej niebezpieczne niż boks. Jeden strzał i gość śpi, a w boksie przez 10 rund leją się po głowie  Borek wyczuł hajs to i w to wszedł, kolejny jego biznes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
TEO, co to za naparzanka na gołe pięści była wczoraj ? Gromada.Walka na gołe pięści. Borek organizował. Wygrał lider Młodej Elany. Borek w coś takiego wszedł?? Zaczynam tracić do niego szacunek. Zwykły bokser po wielu latach treningów i walkach w rękawicach ma setki mikrowylewów. Po dobrym lub też pechowych trafieniu gołą pięścią przy ich sile zabicie przeciwnika nie jest żadnym problemem. Ten świat wariuje żeby coś takiego promować. Nie sądziłem, że nastąpi coś głupszego od mma czy podobnych napierdalanek. Jeden lubi sadzić kwiatki w ogrodzie, inny !szef na kanapie. A jeszcze inny trenować sporty walki. Nie mam tu na myśli tego co wczoraj się odbyło. Teo, tak masz rację tylko jest kwestia definicji. Jak dla mnie sportem walki są zapasy, judo i wszystkie pochodne. Współzawodnictwo silnych facetów którzy muszą użyć mózgu w walce, muszą mieć technikę, kondycję i spryt, a przy tym, w większości wypadków nie powodują uszkodzeń rywala aby go pokonać. To co w tej chwili jest nazywane sportami walki to jedno wielkie zidiocenie naładowanych testosteronem półgłówków. Nie chcę nikogo obrazić, nie to jest moim celem. Po prostu uważam tego typu walki za igrzyska dla niezbyt inteligentnych, cieszących się z tego, że jeden pokonał drugiego rozpierdalając mu pół twarzy albo lepiej. Społeczeństwo idiocieje jeżeli akceptuje czy wręcz chce płacić za taką rozrywkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Węgrzyn to ma coś z deklem. Teraz broni Muhara w pierwszym składzie. Nie może być!  Piękny to był tydzień. Wyjazdowy triple Pilzno, Bayern, Legia i w dodatku w handicapach. A jeszcze D.Zagrzeb też.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Teo, tak masz rację tylko jest kwestia definicji. Jak dla mnie sportem walki są zapasy, judo i wszystkie pochodne. Współzawodnictwo silnych facetów którzy muszą użyć mózgu w walce, muszą mieć technikę, kondycję i spryt, a przy tym, w większości wypadków nie powodują uszkodzeń rywala aby go pokonać.
To co w tej chwili jest nazywane sportami walki to jedno wielkie zidiocenie naładowanych testosteronem półgłówków. Nie chcę nikogo obrazić, nie to jest moim celem. Po prostu uważam tego typu walki za igrzyska dla niezbyt inteligentnych, cieszących się z tego, że jeden pokonał drugiego rozpierdalając mu pół twarzy albo lepiej. Społeczeństwo idiocieje jeżeli akceptuje czy wręcz chce płacić za taką rozrywkę. ileż to razy Biszop wyrażał to czego ja nie potrafię tak ładnie ująć kolejny raz +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Notujcie na przyszły tydzień.
Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dziekujemy, zanotowalismy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
kfjatek coś dziwnie przemilczał niesłuszny karny dla Lecha niesłuszny? raczej pierwszy dla Lubina. Jak zagwizdał rękę Kostevycha, to dlaczego miałby nie gwizdać dla Lecha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Generalnie wczoraj w Lubinie było krzyczeć i od razu gwizdek był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
I jeszcze taka uwaga. Dzisiejsze 3 punkty w Krakowie dały Legii tak jakby dodatkowe 0,5 punktu, bo już wygrali rundę zasadniczą, a to na koniec skutkuje wyższą pozycją w tabeli przy równej liczbie punktów. akagi kurwa daj spokój  Legia mistrz i to parę kolejek przed tu pozostała walka o 3/4 miejsce, bo nawet wicemistrz chyba zaklepany ciekawsza będzie dolna grupa, wygląda na to że utopią tą Wisłę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,507 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,507 Likes: 19 |
Generalnie wczoraj w Lubinie było krzyczeć i od razu gwizdek był. Generalnie tak jest na każdym stadionie w tej lidze no chyba że Tomek sędziuję on akurat na ała ma wyjebane po całości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Notujcie na przyszły tydzień.
Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg. Baya już wakacje, Legia prawie też. A przyjeżdżają do nich walczące o LM Gladbach i walcząca o utrzymanie Arka. Kursy po @1,25 biorąc pod uwagę powyższe mnie się nie widzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Wakacje dopiero się skończyły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Nie no dopiero zobaczyłem jeszcze z kim gra Salzburg. Na wyjeździe z zawsze niebezpiecznym Sturmem Graz i @1,25. Bez sensu wg mnie. Graj Benfę, mieli gorsze wyniki ostatnio i już jest po równo z Porto. Teraz z dziadami wygrają po @1,4.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Notujcie na przyszły tydzień.
Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg. Baya już wakacje, Legia prawie też. A przyjeżdżają do nich walczące o LM Gladbach i walcząca o utrzymanie Arka. Kursy po @1,25 biorąc pod uwagę powyższe mnie się nie widzą. Czyli 1x można wchodzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Pilzno też lipa @1,2. Oni nie są aż tacy mocni, tam tylko Slavia i karty już prawie rozdane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
Notujcie na przyszły tydzień.
Legia, Bayern, Pilzno, Salzburg. Baya już wakacje, Legia prawie też. A przyjeżdżają do nich walczące o LM Gladbach i walcząca o utrzymanie Arka. Kursy po @1,25 biorąc pod uwagę powyższe mnie się nie widzą. Czyli 1x można wchodzić Na siłę to BTSy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Pilzno widziałem z Banikiem. Dobra ekipa. Zreszą zobacz ich wyniki. Slavii dziś też się nie dali.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|