|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dzień dobry  Doszły mnie słuchy że są nielimitowane transfery w FPL, burbon potwierdzisz ??  ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
O Benfice Chłodna Głowa pisał. Z Czeskiej z tabeli Budejovice wyglądają dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Dzień dobry  Doszły mnie słuchy że są nielimitowane transfery w FPL, burbon potwierdzisz ??  ???? Przed startem premiership robimy transferów ile chcemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dzień dobry  Doszły mnie słuchy że są nielimitowane transfery w FPL, burbon potwierdzisz ??  ???? Przed startem premiership robimy transferów ile chcemy To miło bo przed kolejką co się miała odbyć wziąłem dziką i ustawiłem skład pod tą konkretną kolejkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
można sobie cały skład wymienić..calutki..Orzeł potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
można sobie cały skład wymienić..calutki..Orzeł potwierdzi Potwierdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
@quincy co pogrywasz u nas na środek tygodnia? Ten Lech teosiowy. Lecha widziałem z Legią i miałem opinię, że u siebie będą golić frajerów, bo źle nie wyglądali. Ale nie widziałem meczów Pogoni. Jeśli faktycznie taka kicha to trzeba brać kuchenkorza. Legia po Arce się przejedzie tylko po takim kursie to bez sensu. I wszystko w piach. Hazardzista pozostanie hazardzistą. Wszyscy wiemy, że do końca życia nimi będziemy. Nie muszę jutro nic grać. Słoneczko wyszło, jeszcze godzina w kołchozie i spierdalam na rower.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
można sobie cały skład wymienić..calutki..Orzeł potwierdzi Zwycięski skład K'lautern z Bayernem? Też mogę wymienić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
@quincy co pogrywasz u nas na środek tygodnia? Ten Lech teosiowy. Lecha widziałem z Legią i miałem opinię, że u siebie będą golić frajerów, bo źle nie wyglądali. Ale nie widziałem meczów Pogoni. Jeśli faktycznie taka kicha to trzeba brać kuchenkorza. Legia po Arce się przejedzie tylko po takim kursie to bez sensu. I wszystko w piach. Hazardzista pozostanie hazardzistą. Wszyscy wiemy, że do końca życia nimi będziemy. Nie muszę jutro nic grać. Słoneczko wyszło, jeszcze godzina w kołchozie i spierdalam na rower. Co Ty gadasz Quinc. Spójrz na Łukasza kiedyś hazardzista, dzisiaj tylko chłodna głowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
co za czasy holenderka przejela foruma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
co za czasy holenderka przejela foruma... Kto by pomyślał, że tak będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19 |
co za czasy holenderka przejela foruma... Kto by pomyślał, że tak będzie. Co z Ciebie za typer jak nie dość żeś tego nie przewidział to nawet o tym nie pomyślałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
co za czasy holenderka przejela foruma... Kto by pomyślał, że tak będzie. pewnie ją zbanowali na tym forum tenisowym, a że jak to kobieta ma potrzebę wylania tych kilku tysięcy słów dziennie więc i mecz.pl był do tego naturalnym wyborem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Za duży był kurs na Cb. Nikt tego nie przewidział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19 |
co za czasy holenderka przejela foruma... Kto by pomyślał, że tak będzie. pewnie ją zbanowali na tym forum tenisowym, a że jak to kobieta ma potrzebę wylania tych kilku tysięcy słów dziennie więc i mecz.pl był do tego naturalnym wyborem Mnie już na każdym forum banowali bo zawsze mówię co myślę ale jakieś forum tenisowe to piersze słyszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Była moderatorką czy tam właścicielką na forum tenisowym.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|