|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Nie ma za co  a jednak, dziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
O kurdę Ksywke zaatakował swoje alter ego Plawgo swoim BMW. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
@burbon też takie fotki wysyłasz koleżance jak ja Ci wysłałem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Cholera, tylko napisałem o tym overze w Norwegii i już spadło na 1,86.  Od kiedy Ty overy grasz  W zasadzie nie gram. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, kiedy "niepewnych" meczów, w mojej ocenie, jest kilka i wtedy kleję systemy a'la Biczyk. Wtedy bywają takie przypadki, że mi "brakuje" kursu do bloku, a nie mając co do niego dodać, wstawiam jakąś ruletkę. Ale oprócz standardowych overów bramkowych są też w takich przypadkach np. żk, rr, czy ilość strzałów w światło bramki, a nawet fauli. Ale Ty pamiętliwa jesteś, co ktoś kiedyś napisał. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,192 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,192 Likes: 19 |
Cholera, tylko napisałem o tym overze w Norwegii i już spadło na 1,86.  Od kiedy Ty overy grasz  W zasadzie nie gram. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, kiedy "niepewnych" meczów, w mojej ocenie, jest kilka i wtedy kleję systemy a'la Biczyk. Wtedy bywają takie przypadki, że mi "brakuje" kursu do bloku, a nie mając co do niego dodać, wstawiam jakąś ruletkę. Ale oprócz standardowych overów bramkowych są też w takich przypadkach np. żk, rr, czy ilość strzałów w światło bramki, a nawet fauli. Ale Ty pamiętliwa jesteś, co ktoś kiedyś napisał.  Raczej dociekliwa to wole u żródła spytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak Sensei spędziłeś urodziny na obczyźnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytałeś TEO wywiad z Runje w PS?
Żeby za moment nie miał 30 lat, to bym pomyślał że z Legią już się dogaduje w sprawie transferu, tak jej słodzi.
"Dziś Legia jest numerem jeden. Na kolejnym, drugim poziomie nie ma nikogo, a reszta stawki, czyli pozostałe zespoły są na trzecim poziomie. Tak widzę tę różnicę. Od dawna nie widziałem w polskiej lidze podobnie mocnej, fajnie poukładanej ekipy. Grają ładną piłkę, jak na dłoni widać automatyzm, zagrania, do opanowania których dążył pewnie trener Aleksandar Vukovic.
Do atrakcyjnej ligi droga jest bardzo daleka. Lech w ostatnim czasie też ładnie pogrywa. Mimo wszystko, to nie ta półka, co Legia."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Właśnie się biorę za gazetę to poczytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Jak Sensei spędziłeś urodziny na obczyźnie? ... Musiałem dziś wziąć urlop na żądanie  Odpoczywam czekając na meczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak musisz odpoczywać, to widocznie było po czym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Niby nie było tego dużo: Kilka małych piwka w pracy, z pracownikami, później musiałem podjechać na fuche dokończyć gdzie myślałem że uwine się w godzinę A zeszło do 2.5 Potem bar z kilkoma znajomymi i z baru który był czynny tylko do 10 jeszcze na piwko do kumpla który mieszkał zaraz obok. No i wróciłem było gdzieś po 2 nocy. Oczywiście kierownik był uprzedzony jeszcze zanim pojechałem do baru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Wzór !!! Taki pracownik to ZŁOTO !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale ten Debrecen, to ma wygrać dziś czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
dzięki  remis póki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
sensi prawidlowo po urodzinach musi byc odpoczynek, a bylo chociaz z 5 holenderek? (tylko nie marudnych oczywiscie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale ten Debrecen, to ma wygrać dziś czy jak ? W sobotę jest ostatnia kolejka w której gra u siebie z Paks. Zakładając, że on dzisiaj wygra, porażka lub remis skazuje Debreczyn na spadek już dzisiaj. Inna sprawa, że Mezokovesd walczy z Orbanem o LE, bo puchar zdobył Honved.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Runje pewnie liczy na to, że jak nikt go nie zechce zagranicą to Legia go weźmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,192 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,192 Likes: 19 |
Czemu Naród Wybrany gra jutro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|