Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 94 z 109 1 2 92 93 94 95 96 108 109
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Stal Mielec 11111111

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Zapomniałem dodać. Autoban za powyższy typ. Tak się nie godzi.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Kretol
Stal Mielec 11111111


a kto strzelił gola ?

Mateusz Bodzioch hura

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Originally Posted by Kretol
nie chce mi się wojować Beto jak pomagają to noś dobrze2

ja z 4-5 lat temu sporo czytałem o bieganiu jak biegałem to była mowa o takich jak podałem opis być może innych używasz spoko piwo

sa all day 24/7, do latania i do recovery smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by guma
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi.
szkoda, ze nie Werder smirk ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [90minut.pl]
Mi tam nie szkoda. Przynajmniej się Pacyfik ucieszy.
A tak w ogóle to Werder to firma nie jakaś tam Fortuna.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Kretol
nie chce mi się wojować Beto jak pomagają to noś dobrze2

ja z 4-5 lat temu sporo czytałem o bieganiu jak biegałem to była mowa o takich jak podałem opis być może innych używasz spoko piwo

sa all day 24/7, do latania i do recovery smile


ok

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Werder dobra firma tyle wspomnień równie smutno by było jakby Wisełka spadła mimo, że z kibicowskiego punktu powinno mi to być na rękę

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Genoa odkręca

Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Originally Posted by TEO
Originally Posted by guma
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi.
szkoda, ze nie Werder smirk ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [90minut.pl]
Mi tam nie szkoda. Przynajmniej się Pacyfik ucieszy.
A tak w ogóle to Werder to firma nie jakaś tam Fortuna.
zadna firma nie walczy o utrzymanie jesli jest firma

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kretol
Werder dobra firma tyle wspomnień równie smutno by było jakby Wisełka spadła mimo, że z kibicowskiego punktu powinno mi to być na rękę
Aż mnie to zaciekawiło.
Czemu?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by guma
Originally Posted by TEO
Originally Posted by guma
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi.
szkoda, ze nie Werder smirk ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [90minut.pl]
Mi tam nie szkoda. Przynajmniej się Pacyfik ucieszy.
A tak w ogóle to Werder to firma nie jakaś tam Fortuna.
Może się źle wypowiedziałem.
Klub z tradycjami
zadna firma nie walczy o utrzymanie jesli jest firma

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
kiedy piast obejmie prowadzenie?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kretol
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto
Kretol mój Ty.
Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie.
Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa.
Każdy odpowie że tak.
Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Kretol
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto
Kretol mój Ty.
Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie.
Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa.
Każdy odpowie że tak.
Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku.
Dlatego za Zbigniewa co roku skład finału Pucharu Polski pięknie wydrukowany.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Kretol
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto
Kretol mój Ty.
Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie.
Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa.
Każdy odpowie że tak.
Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku.


wątpię, że ktoś w Chorzowie płakał jak Górnik leciał z ligi raczej były podśmiechujki

ale w tym co piszesz też jest dużo prawdy i bym się do tego przychylił

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Celta kilka minut za późno

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Kretol
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto
Kretol mój Ty.
Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie.
Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa.
Każdy odpowie że tak.
Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku.

Może źle się wypowiedziałem.
Chodziło mi o kibiców chodzących na stadion.
Każdy będzie wolał żeby na Roosevelta przyjechał Ruch niż np. Wisła Płock.

wątpię, że ktoś w Chorzowie płakał jak Górnik leciał z ligi raczej były podśmiechujki

ale w tym co piszesz też jest dużo prawdy i bym się do tego przychylił

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
var i sprawdzanie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Ale ktoś spierdolił cytowanie hehe

Tak TEO jest tak jak mówisz

Strona 94 z 109 1 2 92 93 94 95 96 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1