|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Zapomniałem dodać. Autoban za powyższy typ. Tak się nie godzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
a kto strzelił gola ? Mateusz Bodzioch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
nie chce mi się wojować Beto jak pomagają to noś ja z 4-5 lat temu sporo czytałem o bieganiu jak biegałem to była mowa o takich jak podałem opis być może innych używasz spoko  sa all day 24/7, do latania i do recovery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi. szkoda, ze nie Werder  ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [ 90minut.pl] Mi tam nie szkoda. Przynajmniej się Pacyfik ucieszy. A tak w ogóle to Werder to firma nie jakaś tam Fortuna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nie chce mi się wojować Beto jak pomagają to noś ja z 4-5 lat temu sporo czytałem o bieganiu jak biegałem to była mowa o takich jak podałem opis być może innych używasz spoko  sa all day 24/7, do latania i do recovery  ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Werder dobra firma tyle wspomnień równie smutno by było jakby Wisełka spadła mimo, że z kibicowskiego punktu powinno mi to być na rękę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi. szkoda, ze nie Werder  ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [ 90minut.pl] Mi tam nie szkoda. Przynajmniej się Pacyfik ucieszy. A tak w ogóle to Werder to firma nie jakaś tam Fortuna. zadna firma nie walczy o utrzymanie jesli jest firma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Werder dobra firma tyle wspomnień równie smutno by było jakby Wisełka spadła mimo, że z kibicowskiego punktu powinno mi to być na rękę Aż mnie to zaciekawiło. Czemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi. szkoda, ze nie Werder  ale zapomnieli napisac o jeszcze jednym rodzimym pilkarzu Skrzybski [ 90minut.pl] Mi tam nie szkoda. Przynajmniej się Pacyfik ucieszy. A tak w ogóle to Werder to firma nie jakaś tam Fortuna. Może się źle wypowiedziałem. Klub z tradycjami zadna firma nie walczy o utrzymanie jesli jest firma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
kiedy piast obejmie prowadzenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto Kretol mój Ty. Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie. Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa. Każdy odpowie że tak. Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto Kretol mój Ty. Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie. Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa. Każdy odpowie że tak. Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku. Dlatego za Zbigniewa co roku skład finału Pucharu Polski pięknie wydrukowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto Kretol mój Ty. Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie. Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa. Każdy odpowie że tak. Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku. wątpię, że ktoś w Chorzowie płakał jak Górnik leciał z ligi raczej były podśmiechujki ale w tym co piszesz też jest dużo prawdy i bym się do tego przychylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Celta kilka minut za późno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wisła trzyma z Ruchem TEO ale ja aż tak w tym świecie nie siedzę jak reszta kolegów więc można powiedzieć, że mi to lotto Kretol mój Ty. Z kibicowskiego punktu widzenia to najsilniejsze kibicowsko kluby powinny być w ekstraklasie. Zapytaj każdego kibica L czy nie chce Widzewa. Każdy odpowie że tak. Tak samo podejrzewam że Górnik woli żeby były derby z Ruchem dwa razy w roku. Może źle się wypowiedziałem. Chodziło mi o kibiców chodzących na stadion. Każdy będzie wolał żeby na Roosevelta przyjechał Ruch niż np. Wisła Płock. wątpię, że ktoś w Chorzowie płakał jak Górnik leciał z ligi raczej były podśmiechujki ale w tym co piszesz też jest dużo prawdy i bym się do tego przychylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ale ktoś spierdolił cytowanie hehe
Tak TEO jest tak jak mówisz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|