|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
Warszawiak i jakiś taki dziwny może mieć problem z aklimatyzacją
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kawa kawą. Obiad trzeba zrobić. mam same powtarzalne grafiki, musi Biczyk coś pomóc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
Nowy sezon tylko 30 kolejek bo piłkarzyki zmęczeni jak co 3 dni trzeba grać ja pier
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Kawa kawą. Obiad trzeba zrobić. obiad rownie wazny, moze VV podrzuci jakas pomoc obiadowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Janusz Gol, zawodnik i niedawny kapitan Cracovii, przebywa na urlopie. Nie udał się na wypoczynek z własnej woli.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kawa kawą. Obiad trzeba zrobić. obiad rownie wazny, moze VV podrzuci jakas pomoc obiadowa  proszę ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/4de1894ba290f4b29381ff15afcfa4c8.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
Janusz Gol, zawodnik i niedawny kapitan Cracovii, przebywa na urlopie. Nie udał się na wypoczynek z własnej woli. Musi miał zaległy jakiś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Janusz Gol, zawodnik i niedawny kapitan Cracovii, przebywa na urlopie. Nie udał się na wypoczynek z własnej woli. Musi miał zaległy jakiś  Racja, tarcza 4.0 podpisana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
AWANTURA w Kartuzach: Trzaskowski skubał truskawki. Kaszubi go przegonili  To ja nie wiem czy te Bory Tucholskie to dobry pomysł będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
co ja miałem napisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
O co chodzi Holenderce z tymi Borami Tucholskimi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
O co chodzi Holenderce z tymi Borami Tucholskimi ? Dmucham na zimne myślę na głos analizuję różne za i przeciw to tak nie może być wczoraj tu takie koncepcje padały że nie mogłam spać w nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
O co chodzi Holenderce z tymi Borami Tucholskimi ? Vincent ty serio pytasz o co babie chodzilo?  jak mlody...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
O co chodzi Holenderce z tymi Borami Tucholskimi ? Dmucham na zimne myślę na głos analizuję różne za i przeciw to tak nie może być wczoraj tu takie koncepcje padały że nie mogłam spać w nocy Tylko chłodna głowa, szczególnie przy wysokich temperaturach  Kawał mi się przypomniał...miała być susza w tym roku i ludzie zastanawiają się czy zaleje czy tylko podtopi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
O co chodzi Holenderce z tymi Borami Tucholskimi ? Vincent ty serio pytasz o co babie chodzilo?  jak mlody... Co Wy kurwa wiecie o kobiecych rozterkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytałem TEO ten wywiad z Mladenovicem w PS, to tam może się ciekawie zrobić w szatni z jego temperamentem.
Z drugiej strony, przez całą dotychczasową karierę miał wprawdzie 65 żk, ale tylko 1 czerwoną, jeszcze w Belgii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Veso też gorąca głowa i jakoś to funkcjonuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
Czytałem TEO ten wywiad z Mladenovicem w PS, to tam może się ciekawie zrobić w szatni z jego temperamentem.
Z drugiej strony, przez całą dotychczasową karierę miał wprawdzie 65 żk, ale tylko 1 czerwoną, jeszcze w Belgii. Właśnie miałam pisać koleś się nie sprawdzi u Was a na boisku to bomba z opóżnionym będzie  W Lechii zero stresu a takie jaja czasem odpierdalał a tu każdy mecz stresik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zaraz nie sprawdzi... Zobaczymy, podobno ma 350 tys. kontraktu, Vuko też Serb tylko z drugiej strony Belgradu i sądzę że decyzję o transferze rozważyli również pod kątem jego charakteru, a nie tylko dlatego, że był za darmo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,014 Likes: 19 |
W piątkowym meczu 34. kolejki PKO Ekstraklasy z ŁKS-em Łódź, Wisła po raz kolejny będzie musiała sobie poradzić bez kilku kontuzjowanych zawodników. Ostatnio do tego grona dołączyli Jakub Błaszczykowski i Gieorgij Żukow.
Ponadto trener Artur Skowronek nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Brożka, Łukasza Burligi, Michała Maka i Vukana Savicevicia. Poza szóstką kontuzjowanych zawodników, w składzie zabraknie również Heberta, który pożegnał się z klubem, po tym jak nie zostało przedłużone jego wypożyczenie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|