|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
To się zgadza. Muzyka i klimat powala.
Siema Wafel, gdzie byłeś jak Cię nie było. Miałeś izolację od internetu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Muriel 17 bramek w 1075 minut. Niezły kozaczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Mój egipski kapitanie...napierdalaj !!! Zrobił to, 18 punktów  A gdyby miał lepszy łeb to by jeszcze pięć punktów za bramkę dopisał  Pogratulowałbym Ci wyboru kapitana ale przegapiłeś dedlajn i masz to samo co w ostatniej kolejce, po prostu zwykły fart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mój egipski kapitanie...napierdalaj !!! Zrobił to, 18 punktów  A gdyby miał lepszy łeb to by jeszcze pięć punktów za bramkę dopisał Pogratulowałbym Ci wyboru kapitana ale przegapiłeś dedlajn i masz to samo co w ostatniej kolejce, po prostu zwykły fart  ![[Linked Image from thumbs.gfycat.com]](https://thumbs.gfycat.com/JitteryDishonestDeermouse-size_restricted.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Mój egipski kapitanie...napierdalaj !!! Zrobił to, 18 punktów  A gdyby miał lepszy łeb to by jeszcze pięć punktów za bramkę dopisał Pogratulowałbym Ci wyboru kapitana ale przegapiłeś dedlajn i masz to samo co w ostatniej kolejce, po prostu zwykły fart  ![[Linked Image from thumbs.gfycat.com]](https://thumbs.gfycat.com/JitteryDishonestDeermouse-size_restricted.gif) wyjebane mam na takie chamskie gadki i zaczepki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
To mamy finał Cracovia-Lechia Czyli z ligi pierwsza trójka puchary. We Wrocławiu pewnie niezadowolenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
W ostatniej kolejce Śląsk-Lechia Piast-Cracovia Podejrzewam że Lechia i Craxa już nie będą miały szans na trzecie miejsce w lidze. I przed finałem dadzą odpocząć swoim podstawowym zawodnikom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
Mój egipski kapitanie...napierdalaj !!! Zrobił to, 18 punktów  A gdyby miał lepszy łeb to by jeszcze pięć punktów za bramkę dopisał  Pogratulowałbym Ci wyboru kapitana ale przegapiłeś dedlajn i masz to samo co w ostatniej kolejce, po prostu zwykły fart  Panowie co to za wałki  wszyscy z Salahem - dodatkowo burbon jeszcze na C!, jak ja mam z Wami rywalizować  miała być uczciwa rywalizacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Pawel Wafel pozamiatał wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Przegapiłem, to fakt..ale tylko dlatego Salah był na zwykłym capsie a nie na triplu, o !!!! Teoś potwierdzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dziś ćwiczenia ogólnorozwojowe  ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/4ab07648a801fa4e3ad78d93fce67dfe.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
właśnie sobie uświadomiłem że 4 miejsce nie da pucharów, i prawdopodobnie ostatnia multiliga to będzie strasznie pasjonująca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
dobrze że fantasy i typer jest to będzie jakaś namiastka emocji, bo zakłady z psem w takich meczach to mi się nie widzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Przegapiłem, to fakt..ale tylko dlatego Salah był na zwykłym capsie a nie na triplu, o !!!! Teoś potwierdzi  Zaś Ci braknie kolejek do zagrania wszystkich chipsów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Mój egipski kapitanie...napierdalaj !!! Zrobił to, 18 punktów  A gdyby miał lepszy łeb to by jeszcze pięć punktów za bramkę dopisał  Pogratulowałbym Ci wyboru kapitana ale przegapiłeś dedlajn i masz to samo co w ostatniej kolejce, po prostu zwykły fart  Panowie co to za wałki  wszyscy z Salahem - dodatkowo burbon jeszcze na C!, jak ja mam z Wami rywalizować  miała być uczciwa rywalizacja  Musiały być nerwy przez godzinę jak Ster siedział. A później asysta i gol  Kevin 90 i tylko asysta. A taki Foden zamiast  to zjeżdża do bazy z niczym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Przegapiłem, to fakt..ale tylko dlatego Salah był na zwykłym capsie a nie na triplu, o !!!! Teoś potwierdzi  Mnie proszę kurwa nie mieszać w jakieś niejasne sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
 Wybrany ośrodek nad jeziorem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na razie to pogoda barowa a nie nad jezioro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|