|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Pewne jest, że w tym sezonie za kartki nie będzie pauzował Artur Jędrzejczyk. "Jędza" jest zagrożony 2-meczowym zawieszeniem (11 żółtych kartek), ale do Gdańska nie pojedzie, wystąpi więc w ostatnim meczu mistrzowskiego sezonu, z Pogonią w 37. kolejce. Nad Morze Bałtyckie nie udadzą się także Domagoj Antolić, Walerian Gwilia, Michał Karbownik i Luquinhas - wszyscy w teorii mogliby wystąpić.
W kadrze nie znajdą się również kontuzjowani gracze: Andre Martins, Igor Lewczuk, Tomas Pekhart, Arvydas Novikovas, William Remy, Jose Kante i Marko Vesović.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19 |
Pewne jest, że w tym sezonie za kartki nie będzie pauzował Artur Jędrzejczyk. "Jędza" jest zagrożony 2-meczowym zawieszeniem (11 żółtych kartek), ale do Gdańska nie pojedzie, wystąpi więc w ostatnim meczu mistrzowskiego sezonu, z Pogonią w 37. kolejce. Nad Morze Bałtyckie nie udadzą się także Domagoj Antolić, Walerian Gwilia, Michał Karbownik i Luquinhas - wszyscy w teorii mogliby wystąpić.
W kadrze nie znajdą się również kontuzjowani gracze: Andre Martins, Igor Lewczuk, Tomas Pekhart, Arvydas Novikovas, William Remy, Jose Kante i Marko Vesović. W Gdańsku jest zawsze spina na Legiunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Został jeszcze ktoś kto tam zagra? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kilka punktów i pytań od to jo...Ojro - chciałem wracać do Polski, warto jeszcze? - Lewy ma podobne okulary przeciwsłoneczne jak ja, kupiłem w C&A za 4,99 - Man City i UEFA... (proszę sobie wpisać tutaj wyzwiska) - pierdolę to, zakładam instagrama, wymyślam jakiś temat i koszę kasę z reklam, subów itd... proste - brak zakładów ode mnie, po prostu brak ochoty na obstawianie i siedzenie na necie (ja to z tych aktywniejszych: sport, podróże, spotkania ze znajomymi lub rodziną). Może coś pod koniec miecha lub sierpień a tak w ogóle to udanego poniedziałku forum :*  p.s. (Coni powinien dać w końcu do wyboru pocałunek w tych uśmieszkach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
masakra dla graczy w fantasy. Zresztą reszta trenerów pewnie nie lepsza będzie i większość sobie pourządza poligon doświadczalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
- pierdolę to, zakładam instagrama, wymyślam jakiś temat i koszę kasę z reklam, subów itd... proste To jeszcze tak nie zarabiasz? My już dawno na tym jedziemy i nie trzeba do roboty chodzić  ojro 100 lat za murzynami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19 |
kilka punktów i pytań od to jo...Ojro - chciałem wracać do Polski, warto jeszcze? - Lewy ma podobne okulary przeciwsłoneczne jak ja, kupiłem w C&A za 4,99 - Man City i UEFA... (proszę sobie wpisać tutaj wyzwiska) - pierdolę to, zakładam instagrama, wymyślam jakiś temat i koszę kasę z reklam, subów itd... proste - brak zakładów ode mnie, po prostu brak ochoty na obstawianie i siedzenie na necie (ja to z tych aktywniejszych: sport, podróże, spotkania ze znajomymi lub rodziną). Może coś pod koniec miecha lub sierpień a tak w ogóle to udanego poniedziałku forum :*  p.s. (Coni powinien dać w końcu do wyboru pocałunek w tych uśmieszkach) Takich jak Ty co to kasę na instagrama i pierdolą resztę to ze 20 milionów będzie a kasę ma z tego ze 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Takich jak Ty co to kasę na instagrama i pierdolą resztę to ze 20 milionów będzie a kasę ma z tego ze 20  będę 21y 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fortuna jeszcze trzyma @3.4 na Lechię
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19 |
Takich jak Ty co to kasę na instagrama i pierdolą resztę to ze 20 milionów będzie a kasę ma z tego ze 20  będę 21y  Nawet nie wiesz ile będziesz musiał kutasów obciągnąć żeby być tym 21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
na początek jednak zajmę się przemytem, kumpel z pracy chce, żebym ogarnął mu papierosy z Polski. Ojro biznesmenem... jak to dumnie brzmi
ciekawe czy warto jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Wystarczy jak cycki pokaże Ojro. Po co od razu tak ostro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19 |
na początek jednak zajmę się przemytem, kumpel z pracy chce, żebym ogarnął mu papierosy z Polski. Ojro biznesmenem... jak to dumnie brzmi
ciekawe czy warto jeszcze Warto jak będziesz tirami przemycał masz tiry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
fortuna jeszcze trzyma @3.4 na Lechię 2.97
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Takich jak Ty co to kasę na instagrama i pierdolą resztę to ze 20 milionów będzie a kasę ma z tego ze 20  będę 21y  Nawet nie wiesz ile będziesz musiał kutasów obciągnąć żeby być tym 21  i w tym momencie młoda wypada z mojej listy szanowanych userów mecz.pl teraz będziesz musiała się sporo napocić, żeby szacunek z powrotem zyskać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Holenderka zna Hajtę to może was spiknąć. A jeszcze rynek niemiecki to idealnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fortuna jeszcze trzyma @3.4 na Lechię 2.97 tak już spadło
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Wystarczy jak cycki pokaże Ojro. Po co od razu tak ostro. <dajcie szybko ten obrazek z tą kobitą co ma te dziwne oczy i podpisem 'uuuu...'>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,435 Likes: 19 |
Takich jak Ty co to kasę na instagrama i pierdolą resztę to ze 20 milionów będzie a kasę ma z tego ze 20  będę 21y  Nawet nie wiesz ile będziesz musiał kutasów obciągnąć żeby być tym 21  i w tym momencie młoda wypada z mojej listy szanowanych userów mecz.pl teraz będziesz musiała się sporo napocić, żeby szacunek z powrotem zyskać  Prawda nas wyzwoli
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|