|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 239 |
Jaki polecacie program do robienia stron internetowych? Najlepiej żeby był po polsku, miał instrukcję i byłw w miarę prosty w obsłudze i żeby za free z neta można było ściągnąć. Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Jaki polecacie program do robienia stron internetowych? Najlepiej żeby był po polsku, miał instrukcję i byłw w miarę prosty w obsłudze i żeby za free z neta można było ściągnąć. Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tak to tylko w Erze... link 1 [ google.pl] link2 [ google.pl] link 3 [ google.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
notepad+, edHTML, KED -> korzystam z tego pierwszego, jakos najbardziej mi pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Jesli nie za bardzo znasz HTML'a to polecam program Dreamweaver. Cos w stylu programu graficznego, wystarczy opanowac kilka rzeczy i mozna robic eleganckie stronki szybko i latwo. Nie znam linku ale z p2p, torrenta nie powinno byc problemu a moze nawet i na http znajdziesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dreamweaver jest strasznie duży. To prawdziwy kombajn. Ja polecam starego Pajączka. Polski, z kursami, sam się na nim wiele nauczyłem w liceum...
|
|
|
Link skopiowany do schowka