|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Forty będzie dostępny przed 10 sierpnia. A ode mnie gratulacje dla wszystkich uczestników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Jeszcze pytanie co decyduje o miejscu przy równej liczbie punktów? Teraz doczytałem. Załatwiły mnie bonusy gdzie ustrzeliłem cale 0  Gratulacje dla Anzelmo za wygraną i dla bialego za podium 🙂
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Forty będzie dostępny przed 10 sierpnia. A ode mnie gratulacje dla wszystkich uczestników. a to okej,myślałem że dalej polityczny foch na Akhu jest grany
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mam pewną zagwozdkę, teoretycznie mamy w typerze 25 osób więc pula powinna być 2500 1 miejsce Anzelmo - 1500 złociszy 2 miejsce Irek - 400 3 miejsce biały - 200 Najlepszy wynik Akhu 18 pkt w 20 kolejce - 400 zł Ale mamy TUTAJ post fortego który sugeruje że ktoś się jeszcze dopisał/wpłacił ? haczyk sprawdź proszę jaką mamy pule, tak czy siak jeśli jest ta stówka więcej to idzie ona do Anzelmo za 1 miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
2500 w puli.
Irek, Biały, Akhu, prosiłbym o nr konta na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
kasa na koncie @haczyk  dzięki za dobra zabawę i emocje do końca  dla uczestników - śmietanki tego ekstrawaganckiego forum duze  no Irek cały czas 1 plac i to zero bonusowe...kolega od seria A Akhu maks w kolejce ładnie mnie wyprzedził  oby więcej takich dobrych konkursów fajnych emocji w takim porządnym gronie i przede wszystkim zeby pies maxi zyski dawał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Kasa dotarła  Tylko proszę na przyszłość poprawnie pisać nazwisko, tam nie ma Ł !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Więcej to się nie powtórzy, przepraszam. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka