|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Maciej Skorża mógłby się odbudować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Witam
Ktos z Poznania/Radomia może napisac cos wiecej w kontekście jutrzejszego meczu Warty z Radomiakiem? Chodzi mi zasadniczo o ew.absencje. Słyszałem cos o Mikicie i jeszcze jednym-dwoch zawodnikoach z pierwszego skladu Radomiaka. Czy to prawda, ze beda tak osłabieni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Na czwartek proponuję ćwiczenie nadgarstków ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/da1c08dfd600c7a962c88a7dae3a6847.gif) znowu nie widac zdjecia Vincent popraw sie pls
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
To nie wina @Vincenta.. Na telefonie też nie widzę gif'a, za to na służbowym komputerze wieeeeelkie dupsko świeci z ekranu.. Pisać szybko!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Dziś mało meczów ciekawych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
To nie wina @Vincenta.. Na telefonie też nie widzę gif'a, za to na służbowym komputerze wieeeeelkie dupsko świeci z ekranu.. Pisać szybko!! u mnie nie widac ani na tel ani na kompie mam ciagle info o jakims hostingu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wyłącz wi-fi, spróbuj na danych komórkowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@bukma'y nie ma.. Chyba zadziałało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Enkeleid Dobi trenerem Widzewa. Piszą też coś że Petev na wylocie z Jagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Wyłącz wi-fi, spróbuj na danych komórkowych jade bez wi-fi i tez lipa  kiedys tego nie bylo, ostatnio tak mam kemp - jestem tylko nie zawsze mozna foruma odswiezac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Coś na obiad ? (Bukma widzisz to ?) ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/a4ba4fcc6d0f0c8281ccbfe09a694539.png) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Witam
Ktos z Poznania/Radomia może napisac cos wiecej w kontekście jutrzejszego meczu Warty z Radomiakiem? Chodzi mi zasadniczo o ew.absencje. Słyszałem cos o Mikicie i jeszcze jednym-dwoch zawodnikoach z pierwszego skladu Radomiaka. Czy to prawda, ze beda tak osłabieni? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Witam
Ktos z Poznania/Radomia może napisac cos wiecej w kontekście jutrzejszego meczu Warty z Radomiakiem? Chodzi mi zasadniczo o ew.absencje. Słyszałem cos o Mikicie i jeszcze jednym-dwoch zawodnikoach z pierwszego skladu Radomiaka. Czy to prawda, ze beda tak osłabieni? ? Żadnego potwierdzenie nie ma, tylko info, które przewija się na tt. Ma nie grać również Michalski - najlepszy w meczu z Miedzią. To mocno komplikuje ofensywę Radomiaka. Wtedy pewnie wskoczy ktoś pokroju Lewandowskiego, który nie umie grać w piłkę. (Fechu potwierdzi)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Haczyk czyli jesli tak to Michalski i Mikita czyli to jest dwoch podstawowych zawodnikow czy jeszcze ktos? Typy w strone Radomiaka stają sie coraz bardziej mniej wyraźne wobec tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Haczyk czyli jesli tak to Michalski i Mikita czyli to jest dwoch podstawowych zawodnikow czy jeszcze ktos? Typy w strone Radomiaka stają sie coraz bardziej mniej wyraźne wobec tego Czytałem tylko o tej dwójce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Żadnego potwierdzenie nie ma, tylko info, które przewija się na tt.
Ma nie grać również Michalski - najlepszy w meczu z Miedzią.
To mocno komplikuje ofensywę Radomiaka. Wtedy pewnie wskoczy ktoś pokroju Lewandowskiego, który nie umie grać w piłkę. (Fechu potwierdzi) Nie no Robert faktycznie trochę drewniany, ale coś tam kopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Żadnego potwierdzenie nie ma, tylko info, które przewija się na tt.
Ma nie grać również Michalski - najlepszy w meczu z Miedzią.
To mocno komplikuje ofensywę Radomiaka. Wtedy pewnie wskoczy ktoś pokroju Lewandowskiego, który nie umie grać w piłkę. (Fechu potwierdzi) Nie no Robert faktycznie trochę drewniany, ale coś tam kopie O tego chodzi co kiedyś w BVB grał?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|