Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 88 1 2 19 20 21 22 23 87 88
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by kemp
tkanka tłuszczowa na brzuchu się pojawiła..

a zawsze przemianę materii miałem - genetycznie - dobrą..

no i jest taka jedna koleżanka w pracy, co nie ma z kim iść na saunę .. to pomyślałem, że może - jak dobry kolega - pójdę, choć nie lubię sauny..

no i tak człowiek się zaczął zastanawiać nad sobą smile

Kto Ci się każe w saunie rozbierać, walcz ze stereotypami

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by TEO
Originally Posted by quincy
Originally Posted by kemp
brawo, @bukma.. aplauz

kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze..

ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić frown
Czasy się już zmieniły. Kiedyś za liceum siłki w jakichś garażach. Jak się nie miało ochoty koksować to był wstyd chodzić.
Zgadza się Quinc. Teraz wszystko takie fit.


Teraz cały przekrój. Od spaślaków i kaszalotów przez korpoludków po dobre/bardzo dobre sylwetki.

A coś Ty się tak Burbona Quincego i Fecha uczepił?!

:-))

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ale to jest taka chyba słynna sauna w Czeladzi.. "Pałac Saturna".. tam tylko w poniedziałki nie ma obowiązku nagości (poza ręcznikiem).. źle nie jest ze mną.. ale nie to, co choćby 5 lat temu..

@Master i @burbon laugh laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by quincy
Originally Posted by kemp
brawo, @bukma.. aplauz

kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze..

ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić frown
Czasy się już zmieniły. Kiedyś za liceum siłki w jakichś garażach. Jak się nie miało ochoty koksować to był wstyd chodzić.
Zgadza się Quinc. Teraz wszystko takie fit.


Teraz cały przekrój. Od spaślaków i kaszalotów przez korpoludków po dobre/bardzo dobre sylwetki.
i pyk do fecha..na pager

Dołączył: May 2001
Posty: 24,161
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161
Likes: 9
Originally Posted by VVega
Originally Posted by haczyk
Chyba Gojdziu nie poznał pani. Pacyf nawet paznokcie zapropopsuje. Czy ulepi pierogi, oto jest pytanie?

Hbo3 teraz, najlepszy serial jaki wyszedł kiedykolwiek.

Kto nie oglądał to niech....
w zeszlym roku ogladalem the wire, tez z tamtych lat i tez daje rade dobrze2
Hamsterdam laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by kemp
brawo, @bukma.. aplauz

kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze..

ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić frown

dzieki

ja od dzieciaka siedze w sportach i bez tego nie potrafie zyc
kalistenika jest dla kazdego, w kazdym wieku, dlatego jest fajna
nie ma sie co wstydzic, kazdy kiedys zaczynal, a na poczatku szybko sie robi postepy

dzieciaki maja dobrze bo na ogol mniej waza, latwiej podniesc 60-70 kg niz 80-90 czy w przypadku Bicza 120-130 wink

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by bukma
Originally Posted by kemp
brawo, @bukma.. aplauz

kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze..

ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić frown

dzieki

ja od dzieciaka siedze w sportach i bez tego nie potrafie zyc
kalistenika jest dla kazdego, w kazdym wieku, dlatego jest fajna
nie ma sie co wstydzic, kazdy kiedys zaczynal, a na poczatku szybko sie robi postepy

dzieciaki maja dobrze bo na ogol mniej waza, latwiej podniesc 60-70 kg niz 80-90 czy w przypadku Bicza 120-130 wink

Jazda figurowa na łyżwach czy gimnastyka artystyczna ???
Propsuje aplauz

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
aha.. dodawałem, że koleżanka kończy 20 lat we wrześniu? dobrze2

hmm

ale młodo się czuję.. ten "biologiczny wiek", co to ponoć da się wyliczyć mam zbliżony bardziej na pewno, niż z metryki..

no i wiem, co znaczy "na propsie", albo "boomer" w młodzieżowym slangu..

może nawet polubię te całe sauny, byle pomóc hmm

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Grashoppers i Vaduz chyba czołgi.. matrix ??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by kemp
aha.. dodawałem, że koleżanka kończy 20 lat we wrześniu? dobrze2

hmm

ale młodo się czuję.. ten "biologiczny wiek", co to ponoć da się wyliczyć mam zbliżony bardziej na pewno, niż z metryki..

no i wiem, co znaczy "na propsie", albo "boomer" w młodzieżowym slangu..

może nawet polubię te całe sauny, byle pomóc hmm

to juz moze isc pod noz, atakuj grin

na propsie to tutaj czesto na forumie sie pojawialo, zapytaj pacyfa to ci wyjasni


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Vaduz DNB x G'hoppers DNB w dublu z użyciem 50% profit boost dało @6 boks

GoGoGo! boks

siłownie drogie, sauny drogie.. jazda boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Czy ja dobrze kojarzę że kemp się chwalił dziećmi w wieku moich a teraz rozważa saunę z 20-latką.

Matko s córko.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Czy ja dobrze kojarzę że kemp się chwalił dziećmi w wieku moich a teraz rozważa saunę z 20-latką.

Matko s córko.
o ja pierdole !!!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
20 lat to pstro w głowie

wez się Kemp ogarnij

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by quincy
Czy ja dobrze kojarzę że kemp się chwalił dziećmi w wieku moich a teraz rozważa saunę z 20-latką.

Matko s córko.

quincy nie badz swietszy od papieza, daj chlopakowi zyc

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
córa to córa.. 7 lat ma.. dziecko jeszcze..

20 lat - piękny wiek dla kobiety...

nie róbice ze mnie (tfu) pedo****


chyba, że mnie popierdoliło.. confused

forum oceni.. w razie czego forum wyjaśni.. i wybaczy, mam nadzieję...



Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ja nikomu niczego nie bronie. Chciałem tylko wciągnąć do rozmowy.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
..i naprowadzi na poprawną drogę..

choć będzie smutnym spotkaniem z nadciągającą, lub już obecną, starością.. frown

ale Strasburgera toście chwalili zdaje się..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Kempuś a z matką córki nie zyjesz?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
kurwa.. jak się na forum rejestrowałem, to ona miała niecały rok.. teraz to już inaczej na to patrzę, kurwa mać


Strona 21 z 88 1 2 19 20 21 22 23 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,093 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1