|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
tkanka tłuszczowa na brzuchu się pojawiła.. a zawsze przemianę materii miałem - genetycznie - dobrą.. no i jest taka jedna koleżanka w pracy, co nie ma z kim iść na saunę .. to pomyślałem, że może - jak dobry kolega - pójdę, choć nie lubię sauny.. no i tak człowiek się zaczął zastanawiać nad sobą  Kto Ci się każe w saunie rozbierać, walcz ze stereotypami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
brawo, @bukma..  kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze.. ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić  Czasy się już zmieniły. Kiedyś za liceum siłki w jakichś garażach. Jak się nie miało ochoty koksować to był wstyd chodzić. Zgadza się Quinc. Teraz wszystko takie fit. Teraz cały przekrój. Od spaślaków i kaszalotów przez korpoludków po dobre/bardzo dobre sylwetki. A coś Ty się tak Burbona Quincego i Fecha uczepił?! :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ale to jest taka chyba słynna sauna w Czeladzi.. "Pałac Saturna".. tam tylko w poniedziałki nie ma obowiązku nagości (poza ręcznikiem).. źle nie jest ze mną.. ale nie to, co choćby 5 lat temu.. @Master i @burbon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10 |
brawo, @bukma..  kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze.. ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić  Czasy się już zmieniły. Kiedyś za liceum siłki w jakichś garażach. Jak się nie miało ochoty koksować to był wstyd chodzić. Zgadza się Quinc. Teraz wszystko takie fit. Teraz cały przekrój. Od spaślaków i kaszalotów przez korpoludków po dobre/bardzo dobre sylwetki. i pyk do fecha..na pager
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Chyba Gojdziu nie poznał pani. Pacyf nawet paznokcie zapropopsuje. Czy ulepi pierogi, oto jest pytanie?
Hbo3 teraz, najlepszy serial jaki wyszedł kiedykolwiek. Kto nie oglądał to niech.... w zeszlym roku ogladalem the wire, tez z tamtych lat i tez daje rade  Hamsterdam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
brawo, @bukma..  kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze.. ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić  dzieki ja od dzieciaka siedze w sportach i bez tego nie potrafie zyc kalistenika jest dla kazdego, w kazdym wieku, dlatego jest fajna nie ma sie co wstydzic, kazdy kiedys zaczynal, a na poczatku szybko sie robi postepy dzieciaki maja dobrze bo na ogol mniej waza, latwiej podniesc 60-70 kg niz 80-90 czy w przypadku Bicza 120-130 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10 |
brawo, @bukma..  kalistenika super sprawa.. tanio i dobrze.. ale trudno się przełamać.. bo widziałem młodzież, co robi na tych otwartych siłowniach.. a ja musiałbym zacząć chyba w nocy, żeby wstydu na początku sobie nie narobić  dzieki ja od dzieciaka siedze w sportach i bez tego nie potrafie zyckalistenika jest dla kazdego, w kazdym wieku, dlatego jest fajna nie ma sie co wstydzic, kazdy kiedys zaczynal, a na poczatku szybko sie robi postepy dzieciaki maja dobrze bo na ogol mniej waza, latwiej podniesc 60-70 kg niz 80-90 czy w przypadku Bicza 120-130  Jazda figurowa na łyżwach czy gimnastyka artystyczna ??? Propsuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
aha.. dodawałem, że koleżanka kończy 20 lat we wrześniu?   ale młodo się czuję.. ten "biologiczny wiek", co to ponoć da się wyliczyć mam zbliżony bardziej na pewno, niż z metryki.. no i wiem, co znaczy "na propsie", albo "boomer" w młodzieżowym slangu.. może nawet polubię te całe sauny, byle pomóc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Grashoppers i Vaduz chyba czołgi..  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
aha.. dodawałem, że koleżanka kończy 20 lat we wrześniu?   ale młodo się czuję.. ten "biologiczny wiek", co to ponoć da się wyliczyć mam zbliżony bardziej na pewno, niż z metryki.. no i wiem, co znaczy "na propsie", albo "boomer" w młodzieżowym slangu.. może nawet polubię te całe sauny, byle pomóc  to juz moze isc pod noz, atakuj  na propsie to tutaj czesto na forumie sie pojawialo, zapytaj pacyfa to ci wyjasni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Vaduz DNB x G'hoppers DNB w dublu z użyciem 50% profit boost dało @6  GoGoGo!  siłownie drogie, sauny drogie.. jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czy ja dobrze kojarzę że kemp się chwalił dziećmi w wieku moich a teraz rozważa saunę z 20-latką.
Matko s córko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10 |
Czy ja dobrze kojarzę że kemp się chwalił dziećmi w wieku moich a teraz rozważa saunę z 20-latką.
Matko s córko. o ja pierdole !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
20 lat to pstro w głowie
wez się Kemp ogarnij
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Czy ja dobrze kojarzę że kemp się chwalił dziećmi w wieku moich a teraz rozważa saunę z 20-latką.
Matko s córko. quincy nie badz swietszy od papieza, daj chlopakowi zyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
córa to córa.. 7 lat ma.. dziecko jeszcze.. 20 lat - piękny wiek dla kobiety... nie róbice ze mnie (tfu) pedo**** chyba, że mnie popierdoliło..  forum oceni.. w razie czego forum wyjaśni.. i wybaczy, mam nadzieję...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja nikomu niczego nie bronie. Chciałem tylko wciągnąć do rozmowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
..i naprowadzi na poprawną drogę.. choć będzie smutnym spotkaniem z nadciągającą, lub już obecną, starością..  ale Strasburgera toście chwalili zdaje się..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kempuś a z matką córki nie zyjesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurwa.. jak się na forum rejestrowałem, to ona miała niecały rok.. teraz to już inaczej na to patrzę, kurwa mać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|