|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Właśnie Sensei dawaj do typera. właśnie się zastanawiam ja też się zastanawiam :%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Właśnie Sensei dawaj do typera. właśnie się zastanawiam ja też się zastanawiam :% Akhu czy Ty to czytasz? Szkoda strzepić ryja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Właśnie Sensei dawaj do typera. właśnie się zastanawiam ja też się zastanawiam :% kemp, co tu się zastanawiać absolutnie do żadnego typera się nie zapisujesz! rozumiesz! no! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Legia-Linfield powiedzmy tak 1-1FT i pager akagiego rozgrzany do czerwoności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
W środę jest piękna peffusia z el.LM po ładnym kursie który spada Dziwię się ze nikt jeszcze tego pewniaczka nie poruszył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Właśnie Sensei dawaj do typera. właśnie się zastanawiam ja też się zastanawiam :% Akhu czy Ty to czytasz? Szkoda strzepić ryja. Szkoda szkoda, słów brakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tu się liczy awans Ojro, a ewentualnie z tego 1:1 FT, to mogą się cieszyć tylko Ci, co później płaczą że Polska 32 w rankingu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jerv-Tromso 1-0ht Łukasz zaczyna nerwowo przebierać nogami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
hamkam+odd2
pograne
kto robi zwroty? burbon, kemp czy dzwonić w przerwie do Conrada
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
hamkam+odd2
pograne
kto robi zwroty? burbon, kemp czy dzwonić w przerwie do Conrada w tej sprawie proszę kontaktować się z Działem Obsługi Kliena.. obecnie sprawdzamy, czy Państwo złożyli depozyty, gdyż środki nie dotarły.. prosimy o doprecyzowanie sposobu wpłaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Tu się liczy awans Ojro, a ewentualnie z tego 1:1 FT, to mogą się cieszyć tylko Ci, co później płaczą że Polska 32 w rankingu. gdzie tu sens:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
to nie liga nasza jest farsą.. to ten ranking jest z dupy  gdzie przychodzą mocni zawodnicy?.. do nas, czy do Liechtensteinu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Akagi nie przynieście wstydu i wygrajcie chociaż 2:0 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
z Borucem wygrają 6:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@Akhu - odnośnie typera - żeby nie było, że Cię zignorowałem - muszę to przemyśleć, bo za dużo razy zapominam o wstawieniu typów.. a to już na starcie przekreśla moje szanse na wygraną.. a drugi na mecie jest pierwszym przegranym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
@Akhu - odnośnie typera - żeby nie było, że Cię zignorowałem - muszę to przemyśleć, bo za dużo razy zapominam o wstawieniu typów.. a to już na starcie przekreśla moje szanse na wygraną.. a drugi na mecie jest pierwszym przegranym  Wpisujemy się Kemp i to szybko. Zawsze z dwa jacki możesz wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sens jest tu, gdzie ktoś tego sensu szuka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@Łukasz - co z Belgii?.. Liege win?. over?.. po wczorajszym 4:0 Bruggi jesteś Ekspertem od belgijskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Akagi jeśli z nimi nie wygracie to nie macie prawa o sobię mowić - potęga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@Akhu - odnośnie typera - żeby nie było, że Cię zignorowałem - muszę to przemyśleć, bo za dużo razy zapominam o wstawieniu typów.. a to już na starcie przekreśla moje szanse na wygraną.. a drugi na mecie jest pierwszym przegranym  Wpisujemy się Kemp i to szybko. Zawsze z dwa jacki możesz wygrać  zaś coś wykombinuję i będzie ryzyko dyskwalifikacji  Jacki to już mogę w Auchanie promocji wypatrywać  poważnie - tak, jak polecałem każdemu, żeby spróbował, po tym jak się zapisałem do poprzedniej edycji.. tak teraz - naprawdę mam mieszane uczucia.. bardziej do Fantasy mnie ciągnie.. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|