|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
eeee... no to @wHiTe Poranny Typer Miesiąca  jakoś te pewki @aker'a bardziej mi w pamięć zapadły.. wybacz, @wHiTe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Arka to bity awans. Nie po to Kołakowski w.Arke inwesrował żeby się pałetali po niższych ligach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I już kemp podpadłeś u wHiTe'a. Spodziewaj się krucjaty w Twoim kierunku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ŁKS 1:0 8.min, Arka 3:0ht @aker Typer Miesiąca  dzień dobry  Typer Ekspert
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę  U mnie podobnie prawie tysiąc wziąłem za taśmę i oddałem wszystko psu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę  . Jeżeli ŁKS wygra to ten tydzień 10 kafli na plusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jutro dwójka Stężyca. Zepną się na Kotwice. A mają zdecydowanie najsilniejszą drużynę w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę  . Jeżeli ŁKS wygra to ten tydzień 10 kafli na plusie  typer expert  masz jakiś kanał na youtube?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę  . Jeżeli ŁKS wygra to ten tydzień 10 kafli na plusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Aker A co powiesz na typ Ślęza 1x?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę  . Jeżeli ŁKS wygra to ten tydzień 10 kafli na plusie no to ładnie chociaż jeden do przodu wyjdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
ciężko chyba wybrać typera miesiąca bo każdy przegrywa tę nierówną walkę aker kilka typów przestrzelił a ja trafiłem ale co z tego jak głupi to co fajnie wytypowałem (sevilla, bayern i maxizysk) ujebałem w kilka godzin na live  aker wyszedłeś coś chociaż na plus ? ja wpłaciłem 150zł miałem ponad tysiak i ujebałem potem dorzuciłem jeszcze stówkę  . Jeżeli ŁKS wygra to ten tydzień 10 kafli na plusie no to ładnie chociaż jeden do przodu wyjdzie  jaki jeden? Łukasz już na 5. rower zbiera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ciekawe jakby wyglądały nasze miny jakby każdy przed oczami zobaczył cyfrę ile wjebał w.całym życiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dajcie jakiś link, kobieta mi telewizor zajmuję
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Dajcie jakiś link, kobieta mi telewizor zajmuję http://strims.world/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Ciekawe jakby wyglądały nasze miny jakby każdy przed oczami zobaczył cyfrę ile wjebał w.całym życiu  trzeba powoli od tego odchodzić z wydmy w Mrzeżynie pisał pacyfek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ciekawe jakby wyglądały nasze miny jakby każdy przed oczami zobaczył cyfrę ile wjebał w.całym życiu  na szczęście nie da się tego tak łatwo dowiedzieć
|
|
|
Link skopiowany do schowka