Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#750498 26/11/2006 16:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
gra ktos moze u tego buka słowackiego?
www.doxxbet.sk [doxxbet.sk]
obecnie maja bonus 100% od depozytu do 1000sk ;p

Bonus: Unibet
#750499 26/11/2006 16:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Widzi tam ktoś gdzie zminić jezyk na jakiś normalniejszy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#750500 26/11/2006 17:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Też szukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#750501 26/11/2006 17:06
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
jaki maja warunek obrotu ??

#750502 26/11/2006 17:07
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
dobra znalazlem.... wcale ten slowacki nie jest trudny ;D

Bonusová èiastka musí by» vsadená aspoò 3 krát, s minimálnym kurzom 1.5 na jednu stávku, pred tým ne¾ mô¾e by» vybraná z hráèskeho úètu.


3 razy po 1.5

#750503 26/11/2006 17:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
jaki maja warunek obrotu ??

EXKLUZÍVNY 100 % BONUS a¾ do vý¹ky 1000 Sk



Bonus je urèený pre v¹etkých nových klientov, staèí sa zaregistrova», uskutoèni» svoju prvú stávku a posla» email na financie@doxxbet.sk s predmetom správy BONUS a v texte správy uvies» svoje ID.

100% bonus z prvej stávky (výhernej aj nevýhernej) Vám bude do 48 hodín pripísaný na hráèsky úèet.



Pravidlá a podmienky

&#8226; Bonus sa vz»ahuje len na nových zákazníkov.

&#8226; Po uzavretí prvej stávky treba posla» email na financie@doxxbet.sk s predmetom správy BONUS a v texte správy uvies» svoje ID, bonus bude pripísaný na hráèsky úèet do 48 hodín.

&#8226; Maximálna vý¹ka bonusu je 1000 Sk.

&#8226; Ponuka je platná do 30.11. 2006 do 23.59 CET.

&#8226; Bonusová èiastka musí by» vsadená aspoò 3 krát, s minimálnym kurzom 1.5 na jednu stávku, pred tým ne¾ mô¾e by» vybraná z hráèskeho úètu.

&#8226; Priznaný bude iba jeden bonus na osobu a domácnos».

&#8226; Jeden bankový úèet, uvádzaný pri registrácii, je viazaný na jedno hráèske konto. Nie je mo¾né pou¾i» ten istý bankový úèet pre vklad alebo výber iného hráèskeho úètu.

&#8226; Doxxbet si vyhradzuje právo pozastavi» akýkoµvek výber v prípade podozrenia poru¹enia podmienok oprávnenosti na bonus.

&#8226; Ak u¾ívateµ po¾iada o výber bonusu predtým, ne¾ je bonus vsadený aspoò 3 krát, nárok na bonus stráca.





V prípade akýchkoµvek otázok Vám radi odpovieme, kontaktujte prosím na¹u zákaznícku podporu na doxxbet@doxxbet.sk

#750504 26/11/2006 17:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
a to nie jest tylko dla słowakow ?

#750505 26/11/2006 17:19
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Nawet jeśli z promocji będą mogli skorzystać Polacy to czy wypłącał ktoś od nich kasę? jest to wiarygodny i wypłacalny buk?

#750506 26/11/2006 18:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Ja już natknąłem się na tego buka i nie widzę tam możliwości zarejestrowania się graczy spoza Słowacji. Trzeba byłoby zapytać w supporcie.

#750507 26/11/2006 18:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
polska strona bedzie jakos od nowego roku

znam kolesia który tam pracuje

#750508 26/11/2006 18:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
To będziemy mieli kolejnego buka do gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#750509 26/11/2006 20:33
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Jak na razie przy rejestracji jest wymagane podanie banku, a wybrać mozna tylko słowackie.

#750510 30/11/2006 06:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
dla 107zl warto sie pierd...z czyms takim? przesada


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1