Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Jak chcesz sobie cos do Akagiego personalnie pisać to sie udaj na jego priv Ja będę usuwał co mi sie bedzie nie podobać
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
ktoś się orientuje czy mogę sobie kupić dekoder nc+ gdzieś na necie i moja karta w nim normalnie zadziała ? Czy jakaś kompatybilność jest potrzebna ew aktywacja ze strony nc + ?
A dzwoniłeś do nich co powiedzieli
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
Przecież zepsuty dekoder od ręki wymieniajo na nowy to ja nie wiem o co cho
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Witam. Ma ktoś jakieś info od Conrada co tam w więzieniu Australii ? Ponoć poblokowany Internet, w tv tylko leci to co ma być głowę na okrągło.
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Akhu w takim tempie to juniory się nie wyrobio do GP.
Poziom zawodników od zawodowców do kompletnych amatorów Goreta, sayrio, czy lenarduzziego to pierwszy raz na oczy widze
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
żebym do nich przyszedł z niedziałającym dekoderem
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Witam. Ma ktoś jakieś info od Conrada co tam w więzieniu Australii ? Ponoć poblokowany Internet, w tv tylko leci to co ma być głowę na okrągło.
tak
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
ktoś się orientuje czy mogę sobie kupić dekoder nc+ gdzieś na necie i moja karta w nim normalnie zadziała ? Czy jakaś kompatybilność jest potrzebna ew aktywacja ze strony nc + ?
A dzwoniłeś do nich co powiedzieli
nie trzeba mieć dekodera c+ zeby karta chodziła . U mnie na arivie śmiga
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
ktoś się orientuje czy mogę sobie kupić dekoder nc+ gdzieś na necie i moja karta w nim normalnie zadziała ? Czy jakaś kompatybilność jest potrzebna ew aktywacja ze strony nc + ?
Teraz tylko z kartą 99%
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
żebym do nich przyszedł z niedziałającym dekoderem
To wyślij komuś kto im zaniesie i wymieni
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Akhu w takim tempie to juniory się nie wyrobio do GP.
Poziom zawodników od zawodowców do kompletnych amatorów Goreta, sayrio, czy lenarduzziego to pierwszy raz na oczy widze
ja juz mialem przyjemność ich widziec na żywo
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
ktoś się orientuje czy mogę sobie kupić dekoder nc+ gdzieś na necie i moja karta w nim normalnie zadziała ? Czy jakaś kompatybilność jest potrzebna ew aktywacja ze strony nc + ?
A dzwoniłeś do nich co powiedzieli
nie trzeba mieć dekodera c+ zeby karta chodziła . U mnie na arivie śmiga
Jak masz 2 lub więcej to nie pójdzie na 1 to nie wiem
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Sayrio to tylko z relacji TŻ z finlandii
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ja mam swój dekoder bo mam podpięte 2 anteny hotbirda i astre
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
ale oczywiście przyszło pismo z c+, że trzeba miec ich dekoder bla bla bla
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ktoś się orientuje czy mogę sobie kupić dekoder nc+ gdzieś na necie i moja karta w nim normalnie zadziała ? Czy jakaś kompatybilność jest potrzebna ew aktywacja ze strony nc + ?
Teraz tylko z kartą 99%
nie rozumiem tego zdania, rozwiń proszę
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
póki śmiga nic nie zmieniam bo mi wygodnie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Sayrio to tylko z relacji TŻ z finlandii
ja go widziałem 2 lata temu w Pardubicach na Zlatej Stusze
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
żebym do nich przyszedł z niedziałającym dekoderem
To wyślij komuś kto im zaniesie i wymieni
to na rozpoczęcie sezonu skoków narciarskich się nie wyrobie
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Ja mam swój dekoder bo mam podpięte 2 anteny hotbirda i astre
nie usuwaj prosze
Link skopiowany do schowka