Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 113 z 118 1 2 111 112 113 114 115 117 118
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Na Węgry moim zdanie zawyżony kurs
piłka u naszych bratanków jest na fali wznoszącej
czuję tam dwójeczkę

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Wg tej tabelki, jesteśmy teraz w okresie szczytowania 3,02 promila. Teraz będzie tylko lecieć w dół

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Największy kryzys mam zawsze 12 godzin od zakończenia libacji.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
dobrze że Biczyk nie pił od piątku
dwa tygodnie temu w piątek kolega z uk -melanż do 7 rano
w sobotę pożegnanie dyrektora - melanż do 6 rano
a w niedzielę rano komunia
4 promile na budziku rano w niedzielę były
musiałem zrobić tydzień przerwy
za miesiąc kończę 38, regeneracja w tym wieku nie jest już taka sama...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
wczoraj Mamed zawalił mi fajny kupon za stówkę mogło być ponad 800

co na dziś ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Największy kryzys mam zawsze 12 godzin od zakończenia libacji.
jak nie klinuję a wypiję over liter na głowę mocnego trunku to zawsze przed snem 2 x Ibuprom Max + łyżka miodu i duża szklanka wody z wyciśniętymi dwoma cytrynami

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Kuszczak deweloper. Widać, że głowę trzymał na karku. Żadnej babie nie oddał połowy majątku. Do kasyna też miał nie po drodze.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kretol
wczoraj Mamed zawalił mi fajny kupon za stówkę mogło być ponad 800

co na dziś ?
Originally Posted by Warren

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
Originally Posted by quincy
Największy kryzys mam zawsze 12 godzin od zakończenia libacji.
jak nie klinuję a wypiję over liter na głowę mocnego trunku to zawsze przed snem 2 x Ibuprom Max + łyżka miodu i duża szklanka wody z wyciśniętymi dwoma cytrynami
Litr na głowę. To u mnie R-ka i trzy dni w szpitalu pod kroplówką.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Kretol
wczoraj Mamed zawalił mi fajny kupon za stówkę mogło być ponad 800

co na dziś ?

Taki nokaut z UFC

https://twitter.com/bozza1234/status/1315066497425956865?s=19


Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Kuszczak deweloper. Widać, że głowę trzymał na karku. Żadnej babie nie oddał połowy majątku. Do kasyna też miał nie po drodze.
Buduje osiedle w Gdyni. Z widokiem na morze. Pytanie czy po tej inwestycji dołączy do gołodupców w stylu Gianniego i Taty.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Kretol
wczoraj Mamed zawalił mi fajny kupon za stówkę mogło być ponad 800

co na dziś ?

Taki nokaut z UFC

https://twitter.com/bozza1234/status/1315066497425956865?s=19



wow

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Rosja też powinna wygrać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Mówimy i piszemy: DWOMA lub DWIEMA. Liczebnik DWA ma w narzędniku aż trzy formy: DWIEMA, DWOMA i DWU. Forma DWIEMA jest poprawna tylko w odniesieniu do rzeczowników, które w liczbie pojedynczej mają rodzaj żeński, np. dwiema butelkami, dwiema rękami, z dwiema dziewczynami, z dwiema sarnami. Forma DWOMA jest poprawna w odniesieniu do rzeczowników wszystkich rodzajów, np. dwoma butelkami, dwoma rękami, z dwoma dziewczynami, z dwoma sarnami, dwoma otwieraczami, dwoma palcami, z dwoma chłopcami, z dwoma psami, dwoma oknami, dwoma sercami, z dwoma maleństwami, z dwoma zwierzętami. Forma DWU jest natomiast najrzadziej spotykana, ale również poprawna, choć tylko w odniesieniu do rzeczowników mających w liczbie pojedynczej rodzaj męski lub nijaki, np. dwu otwieraczami, dwu palcami, z dwu chłopcami, z dwu psami, dwu oknami, dwu sercami, z dwu maleństwami, z dwu zwierzętami. Próbowano kiedyś ograniczać łączliwość formy DWOMA, wyłączając ją z połączeń z rzeczownikami żeńskimi, jednak takie postępowanie nie znajduje uzasadnienia historycznego: w dawniejszej polszczyźnie nie było takiego rozróżnienia, formy DWOMA i DWIEMA nie tylko były używane wymiennie (potwierdzają to przykłady z Knapiusza czy Piotra Kochanowskiego), lecz nawet forma DWIEMA bywała łączona z rzeczownikami męskimi czy nijakimi. Zatem to nie tyle forma DWOMA rozszerzyła swój zakres łączliwości, ile forma DWIEMA ograniczyła swój.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
sorry pomyłka laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Trzeba czekać na przecieki z kołobrzeskiej Fortuny. Samemu nic dzisiaj nie wymyślę.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Kuszczak deweloper. Widać, że głowę trzymał na karku. Żadnej babie nie oddał połowy majątku. Do kasyna też miał nie po drodze.
Buduje osiedle w Gdyni. Z widokiem na morze. Pytanie czy po tej inwestycji dołączy do gołodupców w stylu Gianniego i Taty.

Byle tam dużo pięter nie było

https://twitter.com/Rado_1906TSW_/status/1315219982935097346?s=19

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Kuszczak deweloper. Widać, że głowę trzymał na karku. Żadnej babie nie oddał połowy majątku. Do kasyna też miał nie po drodze.
Buduje osiedle w Gdyni. Z widokiem na morze. Pytanie czy po tej inwestycji dołączy do gołodupców w stylu Gianniego i Taty.
Może nie postawił all in, zostawił coś na wydatki. W Berlinie i Manchesterze pewnie też ma lofty.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Biczu poranne niedzielne nauki z miodkiem

Strona 113 z 118 1 2 111 112 113 114 115 117 118

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1