|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Na Węgry moim zdanie zawyżony kurs piłka u naszych bratanków jest na fali wznoszącej czuję tam dwójeczkę Tak czuje w stosunku do Svenów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
kupon lajtowy ułożony: Szwecja X2 Wegry X2 Rosja DNB Grecja
i do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Na Węgry moim zdanie zawyżony kurs piłka u naszych bratanków jest na fali wznoszącej czuję tam dwójeczkę awans serbow wyglada ok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Na Węgry moim zdanie zawyżony kurs piłka u naszych bratanków jest na fali wznoszącej czuję tam dwójeczkę awans serbow wyglada ok a nie, pojebalo mi sie to dopiero za miesiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
Na Węgry moim zdanie zawyżony kurs piłka u naszych bratanków jest na fali wznoszącej czuję tam dwójeczkę awans serbow wyglada ok chodzi o LN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Leśny kiedyś gdzieś mówił, że na takim klubie jak Wisła Kraków, nie da się nie zarabiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Trzeba czekać na przecieki z kołobrzeskiej Fortuny. Samemu nic dzisiaj nie wymyślę. Ten co miał wczoraj KSW na 160 000 to pewnie po walce Mameda telewizor za okno wyjebał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Leśny kiedyś gdzieś mówił, że na takim klubie jak Wisła Kraków, nie da się nie zarabiać. Trzeba zrozumieć, że na każdym da się zarabiać, tylko trzeba zacząć od szkolenia, a nie kupowania szrotu z afryki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Leśny kiedyś gdzieś mówił, że na takim klubie jak Wisła Kraków, nie da się nie zarabiać. U Stanowskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
Trzeba czekać na przecieki z kołobrzeskiej Fortuny. Samemu nic dzisiaj nie wymyślę. Ten co miał wczoraj KSW na 160 000 to pewnie po walce Mameda telewizor za okno wyjebał jak tam kuter? kiedy wyruszacie w morze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Leśny kiedyś gdzieś mówił, że na takim klubie jak Wisła Kraków, nie da się nie zarabiać. Trzeba zrozumieć, że na każdym da się zarabiać, tylko trzeba zacząć od szkolenia, a nie kupowania szrotu z afryki Może to w Krakowie zrozumieli, bardzo wzmocniono drużyny juniorskie, paru ciekawych chłopaków przyszło, co na razie przekłada się na wyniki w CLJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Trzeba czekać na przecieki z kołobrzeskiej Fortuny. Samemu nic dzisiaj nie wymyślę. Ten co miał wczoraj KSW na 160 000 to pewnie po walce Mameda telewizor za okno wyjebał jak tam kuter? kiedy wyruszacie w morze? Przekładnia rozjebana. Jutro będą rozbierać, pewnie części trzeba będzie ściągnąć. Kilka dni na pewno w plecy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Leśny kiedyś gdzieś mówił, że na takim klubie jak Wisła Kraków, nie da się nie zarabiać. Trzeba zrozumieć, że na każdym da się zarabiać, tylko trzeba zacząć od szkolenia, a nie kupowania szrotu z afryki Może to w Krakowie zrozumieli, bardzo wzmocniono drużyny juniorskie, paru ciekawych chłopaków przyszło, co na razie przekłada się na wyniki w CLJ bo znowu wstawię ten "zwycięski skład z CLJ"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Leśny kiedyś gdzieś mówił, że na takim klubie jak Wisła Kraków, nie da się nie zarabiać. Trzeba zrozumieć, że na każdym da się zarabiać, tylko trzeba zacząć od szkolenia, a nie kupowania szrotu z afryki Może to w Krakowie zrozumieli, bardzo wzmocniono drużyny juniorskie, paru ciekawych chłopaków przyszło, co na razie przekłada się na wyniki w CLJ no to jest dla nich nadzieja wg mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pacyf, jakim składem wychodzisz na Włochów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mila ,Beresia wystawia na lewej haha
a klucz do składu opiera na meczu z Finami
nie to się nie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
Trzeba czekać na przecieki z kołobrzeskiej Fortuny. Samemu nic dzisiaj nie wymyślę. Ten co miał wczoraj KSW na 160 000 to pewnie po walce Mameda telewizor za okno wyjebał jak tam kuter? kiedy wyruszacie w morze? Przekładnia rozjebana. Jutro będą rozbierać, pewnie części trzeba będzie ściągnąć. Kilka dni na pewno w plecy. TEO olej tego jacusia jak coś wygrasz to wtedy się rozliczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Przestań Aker Jutro wyśle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Szczęsny Bereszynski Glik Walukiewicz Karbownik Linetty Moder Klich Jóźwiak Lewy Grosicki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|