|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Nie jestem medykiem ani politykiem. Nie ja podejmuje decyzję, ale na miłość boską jeśli założę maskę na twarz i przez to nie kichnę na kogoś kto może to bardziej, ciężej przechorować niż ja to moja godność przez to nie ucierpi. Sam mam problem bo zarażenie tym syfem może mnie poskładać szybko - miałem ponad rok temu przez miesiąc tlenoterapię. Perspektywę operacji (3)niezbędnych do życia też mogę na razie odłożyć. Dlatego każde negowanie albo twierdzenie, "nie wierzę w wirusa" powoduje usunięcie ze znajomych  Haha. Aż mi się przypomniało co niektórzy znajomi wypisują na fejsie. Jedni usuwają tych co są za maseczkami i się "srają" z powodu wirusa a drudzy tych co są przeciw maseczkom  Ja to generalnie stoje sobie cichutko z boku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
DINAMO KIEV (4-2-3-1): Bushchan; Kedziora, Zabarnyi, Karavaev, Mykolenko; Sydorchuk, Shaparenko; Tsygankov, Buyalski, De Pena; Supryaga.
JUVENTUS (3-4-1-2): Szczesny; Danilo, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa; Ramsey; Kulusevski, Morata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
Naprawdę szkoda czasu wHiTe... A co do typu. Wychodzę z założenia, że w Anglii gra się "po męsku" i angielskie drużyny tak grają. O ile tam sędziowie wiele sytuacji stykowych puszczają i nie gwiżdżą fauli, to już w Europie wygląda to trochę inaczej. I na to w tym meczu liczę, ale w przypadku Man UTD ta linia jest 14,5 i na nich się nie zdecydowałem. Sędziowanie w ligach a w pucharach to zupełnie inna bajka zobaczcie Angoli czy Hiszpanów czy nawet naszych pajacyków także takie statystyki to są tylko po to żeby się można pokłócić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ja nikogo nie usuwam Łukasz, taki żart właśnie tak jak Ty napisałeś, że jak zwykle muszą być dwie strony. Choć tu foliarze się strasznie obnażają
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
50 maseczek ^tych chirurgicznych^ za 9 dularów tera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ten wirus jeszcze bardziej nam spolaryzuje społeczeństwo niż wojna PIS-PO Ciekawe jak się rozkładają preferencje polityczne wśród tych krzykaczy, na logikę to chyba muszą tam przeważać antypisowcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
Nasza kultura narodowa na tym polega ja jestem za ktoś przeciw
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akhu co tam masz na maxizysku bo się nie chwaliłeś jeszcze plus dnia sam się nie przyzna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ten wirus jeszcze bardziej nam spolaryzuje społeczeństwo niż wojna PIS-PO Ciekawe jak się rozkładają preferencje polityczne wśród tych krzykaczy, na logikę to chyba muszą tam przeważać antypisowcy Nie do końca. Antysystemowcy przeciwko państwu. Tak politycznie to Konfederacja plus wiecznie noezadowoleni (wszyscy kradną)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Ten wirus jeszcze bardziej nam spolaryzuje społeczeństwo niż wojna PIS-PO Ciekawe jak się rozkładają preferencje polityczne wśród tych krzykaczy, na logikę to chyba muszą tam przeważać antypisowcy na logike konfa powina najwięcej zyskac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu co tam masz na maxizysku bo się nie chwaliłeś jeszcze plus dnia sam się nie przyzna bo od godziny dumam presja mnie żre 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akhu co tam masz na maxizysku bo się nie chwaliłeś jeszcze plus dnia sam się nie przyzna Właśnie, daj odpisać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
Ten wirus jeszcze bardziej nam spolaryzuje społeczeństwo niż wojna PIS-PO Ciekawe jak się rozkładają preferencje polityczne wśród tych krzykaczy, na logikę to chyba muszą tam przeważać antypisowcy na logike konfa powina najwięcej zyskac Konfa nic nie zyska bo tam za dużo radykałów a Bosak to zwykły kretyn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ićcie do odpowiedniego działu z tym syfem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
patrz forty polityka, wirusy i nikt postów nie usuwa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Koronawirus to jeszcze większą ściema niż ataki 9.11 czy PearlHarbor
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
to Akhu dawaj tego maxiego to ocenimy i już się temat zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Sensej jak wciąga do dyskusji, Pacyf byłby dumny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|