|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Witam panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zastanawiam sie bardzo powaznie nad wyjazdem na poczatku nowego roku do Nottingham w zwiazku z tym chcialem zapytac czy sa na forum osoby ktore aktualnie przebywaja w tym miescie lub maja za soba pobyt w tym miejscu. Interesuje mnie przede wszystkim to czy jest problem ze znalezieniem mieszkania i ewentualnie wszystkie rady ktore moga okazac sie cenne majac na uwadze taki wyjazd.
Dziekuje za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Do pracy? A praca załatwiona? A język opanowany?
Bo generalnie dobrze jest jechać na gotowe, a nie w ciemno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
AL ! Wyjazd ? Wpadnij się pożegnać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie można tak opuszczać starych kumpli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka