|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Kurwa niedobrze Dziś byłem z Łydeczką na teście na COVID za dwa dni wyniki  A jak stan zdrowia? Bo to czy test będzie taki czy taki nie ma znaczenia. Ważne jak sie czuje dokładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
MU, co to za wynik i stroje? 20000 maja na sobie tak w jaki sposób? Jacyków zaprojektował
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Caicedo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kurwa niedobrze Dziś byłem z Łydeczką na teście na COVID za dwa dni wyniki  A jak stan zdrowia? Bo to czy test będzie taki czy taki nie ma znaczenia. Ważne jak sie czuje od tygodnia boli głowa plecy stawy 37-38 gorączki , od 2 dni brak smaku i zapachu Lazio111111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja już to przechodziłem ale mnie tak ostro nie brało i po 3 dniach byłem zdrów nawet testu nie robiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Ten skład Kijowa to wcale nie taki biedny. Prawie każdy już ograny w 1 składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Kurwa niedobrze Dziś byłem z Łydeczką na teście na COVID za dwa dni wyniki  A jak stan zdrowia? Bo to czy test będzie taki czy taki nie ma znaczenia. Ważne jak sie czuje od tygodnia boli głowa plecy stawy 37-38 gorączki , od 2 dni brak smaku i zapachu Lazio111111111111111111111111111 miejscówkę masz już na cmentarzu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kurwa niedobrze Dziś byłem z Łydeczką na teście na COVID za dwa dni wyniki  A jak stan zdrowia? Bo to czy test będzie taki czy taki nie ma znaczenia. Ważne jak sie czuje od tygodnia boli głowa plecy stawy 37-38 gorączki , od 2 dni brak smaku i zapachu Lazio111111111111111111111111111 miejscówkę masz już na cmentarzu ? mojego dobrego zioma ojciec 72 lata zdrowy na nic nie chorował leży pod respiratorem walczy o życie nadal uważasz że nie ma wirusa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ehh, no to trudno się spodziewać negatywnego wyniku. Ale najważniejsze, żeby sie nie pogarszało w jakieś duszności. Gorączka prędzej czy później minie Trzymam kciuki za zdrowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Kurwa niedobrze Dziś byłem z Łydeczką na teście na COVID za dwa dni wyniki  A jak stan zdrowia? Bo to czy test będzie taki czy taki nie ma znaczenia. Ważne jak sie czuje od tygodnia boli głowa plecy stawy 37-38 gorączki , od 2 dni brak smaku i zapachu Lazio111111111111111111111111111 ostatnio słyszałem, że brak smaku i zapachu występuje na około 4 dni przed końcem choroby, ale już tyle różnych rzeczy słyszałem/czytałem, że nie mam pojęcia czy to prawda sam od wczoraj siedzę w domu bo coś mnie w poniedziałek w stawach i kościach łamało, temperatury jak mierzyłem to max 37,2 więc tragedii nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
37..do 37,5 mam od tygodnia.. Biczyk, nie potrzebnie na ten test ją puściłeś.. Jak za dwa dni wyjdzie, kolejne 2 tygodnie macie z głowy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
brak węchu, nie zapachu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
brak węchu, nie zapachu  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
aż się z ciekawości zalogowałem do pue zus żeby sprawdzić jak w fabryce wygląda sytuacja, z tego co widzę to aktualnie jakieś 20% ludzi na kwarantannie/izolacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
A tak już mniej zabawnie to... ostatnio słyszałem, że brak smaku i zapachu występuje na około 4 dni przed końcem choroby, ale już tyle różnych rzeczy słyszałem/czytałem, że nie mam pojęcia czy to prawda ...szczerze mówiąc, to ja nie ma smaku i węchu od 19 dni  Poza tym żadnych objawów, testów nie robiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
A ponadto widziałem w tv w jakiejś śniadaniówce, że jeden koleś nie ma smaku i węchu od marca 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|