|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
dzięki koniecznie muszę obejrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
rybek krulewicz już szaleje pod innym nickiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
POLSKA BIAŁO - CZERWONI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Piękne widowisko, strasznie mi się podobało to spotkanie. Latałem tylko jak głupi z jednego pokoju do drugiego sprawdzać czy czy ojciec przypadkiem innego meczu nie ogląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Zaje*isty meczyk oglądniety w szkole na auli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> BRAVO POLSKA!!!!
A co myślicie o jutrzejszym meczy z Serbią?! Jeżeli Brazylia rozjedzie Bułgarie, bo muszą aby dostac się do półfinału. To myślę, że Serbia pokona Polaków żeby nie grać z Brazylią w półfinale. Na jutro bym zagrałtak:
Brazylia - Bułgaria 1 Polska - Serbia 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
wstyd sie przyznać ale po drugim secie wyłączyłem telewizor i poszedłem dalej spać.... ot taki ze mnie wierny kibic hehe a ja myslalem zeta wygrana to moja zasluga bo wlasnie wtedy wlaczylem tv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No tak Pierniczek - ta teoria ma tylko jeden słaby punkt - Polacy też będą chcieli pokonać Serbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dali radę ruskim, to mogą dać radę i Serbom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Tak Bzyku ale nie zapominaj, że dzisiaj Polacy rozegrali bardzo ciężki mecz. Więc raczej nie wytrzymają jutro również bardzo wyrównanego meczu. Chociaż życzę im zwycięstwa z całego serca ale coś mi się wydaje, że to Serbia jutro wygra. :
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,032
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,032 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nie oglądałem jeszcze chyba tak pięknego spektaklu z udziałem polskich siatkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wspaniały mecz, wspaniałe zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
19-25, 19-25, 25-22, 25-20, 15-11.....spasiba Russia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
POLSKA !!!!!!!!
A ja sobie powiedziałem nie pójde na ćwiczenia i obejrze mecz,ale po drugim secie postanowiłem jednak pójść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dojechałem na uczelnie a tutaj radosna nowina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehh zawsze odpuszcze takie widowisko,ale co tam powtórka będzie niedługo,ale jak złoto będziemy zdobywali to będę oglądał na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 244 |
Tak Bzyku ale nie zapominaj, że dzisiaj Polacy rozegrali bardzo ciężki mecz. Więc raczej nie wytrzymają jutro również bardzo wyrównanego meczu. Chociaż życzę im zwycięstwa z całego serca ale coś mi się wydaje, że to Serbia jutro wygra. : Cóż, Twój pesymizm mnie przeraża by po takim meczu skreslac naszych siatkarzy. Myślę ,że kondycji naszym zawodnikom napewno nie zabraknie, 6 miesięcy przygotowań, przesunięcie rozgrywek ligowych w Polsce , premia od PZPS za zajęcie mijesc od 1-3, w koncu zwycięstwo i to w jakim stylu nad Rosjanami te argumenty nie powzwalają by myslec ze nasi siatkarze nie wytrzymają kondycyjnie.Po dzisiejszym meczu nasza druzyna ma w głowach tylko jedno - medal- i nie koniecznie musi on byc koloru brązowego.Jestesmy na fali i nic nie wskazuje na to abysmy mieli przegrac.Polacy na ten mecz nie wyjda tak spięci jak dzisiaj z Rosją, dlaczego było 5 setów dzis? bo Winiarski nie mogł zgiąc nóg w kolanach na przyjęciu w pierwszym secie nerwy go zjadły to samo z Gackiem, wygarniali sobie nawzajem pilki po zagrywakch Rosjan, nieudany mecz Świderskiego co prawda jemu nie mozna zazucic ze zjadły go nerwy poprostu to musialo nastąpic bo po 7 świetnych meczach musi nadjesc jeden słaby i obrze ze ma to juz za soba i znalezli sie godni następcy. Strata kilku punktów na początku i zagrywki Poltavskiego wybily nas kopletnie z naszego rytmu nie moglismy wskoczyc do naszego stylu szybkiej i technicznej siatkówki z biegiem czasu jednak wszystko wróciło od normy i nie wazne czy będą to Brazylijczycy , Bułgarzy czy Sebowie jestesmy w stanie pokonac kazdego !Rosjanie zagrali na swoim normalnym poziomie piekielnie mocna zagywka i dobrym blokiem i nie zagrali żle , to my zagralismy bardzo dobrze.Jutro wychodzimy bez presji z nastawieniem ze mozemy pokonac kazdego co zaowocuje pieknym zwyciestewm i pierwszym ijescem w grupie. Wystarczy sobie przypomniec kilka ostatnich meczy z SiC i odrazu widac ze nawiązywalismy z nimi rownorzędną walke a czasem brakowało poprstu szczęscia lub teg o cwaniactwa boiskowgo w koncowkach. Cwaniactwa ktorego nasza druzyna powoli się uczy. Wracając do kondycji... hmm sam trener mówil ze moze da odpocząc kilku zawodnikom jedank wydaje mi sie ze to tylko zasłona na Serbów.Tylko patrzec jak jutro Włazły ze Świderskim ktoremu dzis zupełnie mecz nie wyszedł beda punktowac z Serbami. KAdziewicz powiedział w wywiadzie ze nalezy szybko ochłonąc i czekac na serbów bo turniej jeszcze się nie skonczył. I ma racje dla nas dopiero się on rozpoczał bo wygrane z Chinami , Egiptem czy tez słabiutka Argentyna to była tylko rozgrzewka przed tymi najwzniejszymi meczami. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
no u mnie w LO ogladalismy w "kanciapie" wfisty i to na takim padnietym telewizorku ze ledwo bylo widac ale zawsze lepsze niz nic i do tego kumpel musial trzymac przez caly meczyk antene w gorze zeby bylo cos widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A najlepsze ze w TB jak bylo 8-6 dla nas to prad zabrali ! ale zaraz wlaczyli na chyba 14-10 dla nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
za gaz, za mieso, za rozbiory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
POLSKA ROSJA 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Piekny mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
za gaz, za mieso, za rozbiory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dokładnie, niezmiernie sie ciesze, ż eim dojebaliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..zaczalem oglądac przy stanie 2-0 dla rusków, już myslałem że to koniec meczu, a jednak.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
no to teraz po złoto Gratulacje dla Polaków i trenera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Tak Bzyku ale nie zapominaj, że dzisiaj Polacy rozegrali bardzo ciężki mecz. Więc raczej nie wytrzymają jutro również bardzo wyrównanego meczu. Chociaż życzę im zwycięstwa z całego serca ale coś mi się wydaje, że to Serbia jutro wygra. : Cóż, Twój pesymizm mnie przeraża by po takim meczu skreslac naszych siatkarzy. Myślę ,że kondycji naszym zawodnikom napewno nie zabraknie, 6 miesięcy przygotowań, przesunięcie rozgrywek ligowych w Polsce , premia od PZPS za zajęcie mijesc od 1-3, w koncu zwycięstwo i to w jakim stylu nad Rosjanami te argumenty nie powzwalają by myslec ze nasi siatkarze nie wytrzymają kondycyjnie.Po dzisiejszym meczu nasza druzyna ma w głowach tylko jedno - medal- i nie koniecznie musi on byc koloru brązowego.Jestesmy na fali i nic nie wskazuje na to abysmy mieli przegrac.Polacy na ten mecz nie wyjda tak spięci jak dzisiaj z Rosją, dlaczego było 5 setów dzis? bo Winiarski nie mogł zgiąc nóg w kolanach na przyjęciu w pierwszym secie nerwy go zjadły to samo z Gackiem, wygarniali sobie nawzajem pilki po zagrywakch Rosjan, nieudany mecz Świderskiego co prawda jemu nie mozna zazucic ze zjadły go nerwy poprostu to musialo nastąpic bo po 7 świetnych meczach musi nadjesc jeden słaby i obrze ze ma to juz za soba i znalezli sie godni następcy. Strata kilku punktów na początku i zagrywki Poltavskiego wybily nas kopletnie z naszego rytmu nie moglismy wskoczyc do naszego stylu szybkiej i technicznej siatkówki z biegiem czasu jednak wszystko wróciło od normy i nie wazne czy będą to Brazylijczycy , Bułgarzy czy Sebowie jestesmy w stanie pokonac kazdego !Rosjanie zagrali na swoim normalnym poziomie piekielnie mocna zagywka i dobrym blokiem i nie zagrali żle , to my zagralismy bardzo dobrze.Jutro wychodzimy bez presji z nastawieniem ze mozemy pokonac kazdego co zaowocuje pieknym zwyciestewm i pierwszym ijescem w grupie. Wystarczy sobie przypomniec kilka ostatnich meczy z SiC i odrazu widac ze nawiązywalismy z nimi rownorzędną walke a czasem brakowało poprstu szczęscia lub teg o cwaniactwa boiskowgo w koncowkach. Cwaniactwa ktorego nasza druzyna powoli się uczy. Wracając do kondycji... hmm sam trener mówil ze moze da odpocząc kilku zawodnikom jedank wydaje mi sie ze to tylko zasłona na Serbów.Tylko patrzec jak jutro Włazły ze Świderskim ktoremu dzis zupełnie mecz nie wyszedł beda punktowac z Serbami. KAdziewicz powiedział w wywiadzie ze nalezy szybko ochłonąc i czekac na serbów bo turniej jeszcze się nie skonczył. I ma racje dla nas dopiero się on rozpoczał bo wygrane z Chinami , Egiptem czy tez słabiutka Argentyna to była tylko rozgrzewka przed tymi najwzniejszymi meczami. Pozdrawiam. Chłopie naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja wcale nie mówię, że życzę im przegranej czy, że na pewno przegrają ale tak mi sie po prostu wydaje. Cóz zagrali dzisiaj 5 ciężkich setów i wierz mi, że to sie odciśnie jutro na ich grze. Jak dla mnie mogą wygrać 3 sety po 25-0 i grać ale Serbowie to nie są jakieś cieniasy. Chciałbym Ci tylko przypomnieć, że oni Rosjan pokonali w jeszcze lepszym stosunku setowym niż my. Nawet na zdrowy chłopski rozum: gramy 4 cieżkie mecz pod rzad Rosja, Serbia, Bułgaria/Brazylia +mecz o trzecie bądz pierwsze miejsce. Chyba najlepiej będzie sobie odpuścić ten mecz o pietruszkę z Serbami?! Nie sądzisz?! pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Pierniczek jaka pietruszke z Serbami ?/
Jak Polska zajmie 1 miejsce trafi na prawdopodobnie Bulgarie jak ona przegra z Brazylia jutro ,bo Brazyliana musi wygrac zeby wejsc.Wiadomo lepiej grac z Bulgarami ,tak wyglada lepiej na papierze ale jak sie marzy o zwyciestwie to czeba z kazdym wygrac.Waczymy o 1 miejsce Panoowie.DO Boju POLSKOOOOOOO DO PRZODU POLSKOOOOOOOOOOOOOO !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
sorki...ale muszę Oświadczenie: przepraszam Pana Gacka ,że używałem wulgarnych słów wobec Jego osoby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
za gaz, za mieso, za rozbiory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
POLSKA ROSJA 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Piekny mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz dopiero beda jaja jak PUTIN ogadal mecz to przykreci nam kurek z gazem ceny gazy podniesie o 20% a polsie mieso dostanie 100letni zakaz wjazdu na teren ROSJI.I do tego ruskie podrobia dokumenty ze probojemy wozic padline itp do ich kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Qwa bedzie afera niedzy narodowa jak nic...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />,a wszystko dziki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />.DOBRZE RUSKOM hehhee
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
[ Linked Image] Polska[ Linked Image]Lozano [ Linked Image] Gacek OD poczzątku mistrzostw zastanawiałem sie czemu zamiast "igły" pojechał Gacek... teraz już wiem czemu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to co dzisiaj czasami wyprawiał to masakra poprostu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|