karny odwołany, patrz Frankowski gamoniu i się ucz
Jakby była taka potrzeba, to by pewnie podyktował 4 czy 5 dla Mielca.
Jak tak patrzę na spokojnie to 9,70 było na Mielec, przed Świętami jak znalazł, dla tych co się spodziewali. Ale to tylko takie "głośne" myślenie po fakcie.
karny odwołany, patrz Frankowski gamoniu i się ucz
Jakby była taka potrzeba, to by pewnie podyktował 4 czy 5 dla Mielca.
Jak tak patrzę na spokojnie to 9,70 było na Mielec, przed Świętami jak znalazł, dla tych co się spodziewali. Ale to tylko takie "głośne" myślenie po fakcie.
karny odwołany, patrz Frankowski gamoniu i się ucz
Jakby była taka potrzeba, to by pewnie podyktował 4 czy 5 dla Mielca.
Jak tak patrzę na spokojnie to 9,70 było na Mielec, przed Świętami jak znalazł, dla tych co się spodziewali. Ale to tylko takie "głośne" myślenie po fakcie.
karny odwołany, patrz Frankowski gamoniu i się ucz
Jakby była taka potrzeba, to by pewnie podyktował 4 czy 5 dla Mielca.
Jak tak patrzę na spokojnie to 9,70 było na Mielec, przed Świętami jak znalazł, dla tych co się spodziewali. Ale to tylko takie "głośne" myślenie po fakcie.
to się nie dzieje ,druzyna goniąc wynik z wielka firmą z Mielca całą drugą połowe nie trafia do bramki a wina idzie na sedziego po 1 błednej decyzji że pograł u buka
to się nie dzieje ,druzyna goniąc wynik z wielka firmą z Mielca całą drugą połowe nie trafia do bramki a wina idzie na sedziego po 1 błednej decyzji że pograł u buka
Ty naprawdę pacyfek, po trzeźwemu to już na to forum nie wchodzisz?