Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
w L bodaj z Cafu był taki "incydent"
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,760
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,760
Likes: 10
Tego i tak by prawie nikt nie zauważył
Tego i tamtego też nie
ja tego widziałem
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
w L bodaj z Cafu był taki "incydent"
Kalu Uche też kiedyś opluł - jak to powiedział Wit Żelazko - czarną sliną Marka Zieńczuka
A Rijkaard pluł na Voellera zanim to było modne, żadna sensacja
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Tego i tak by prawie nikt nie zauważył
Tego i tamtego też nie
ja tego widziałem
Tego, z tamtym, wiem
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
nie odpowiedziałeś na moje pytanie
rozumiem że pytanie niewygodne
Źle zrozumiałeś, po prostu nie chciałem już ciągnąć tematu w różnych kierunkach.
Napisz na priv do Kretola, On Ci wszystko znajdzie, a oprócz tego ja mam na swoim privie całą korespondencję z pacyfkiem w tej sprawie.
Wprawdzie to jest sfera prywatna i bez zgody pacyfka nie mógłbym Ci jej udostępnić, ale swoje wpisy do niego mogę Ci przesłać, jak masz jakieś obiekcje, co do "niewygodności" pytania.
Tak, że strzeliłeś kulą w płot.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
nie odpowiedziałeś na moje pytanie
rozumiem że pytanie niewygodne
Źle zrozumiałeś, po prostu nie chciałem już ciągnąć tematu w różnych kierunkach.
Napisz na priv do Kretola, On Ci wszystko znajdzie, a oprócz tego ja mam na swoim privie całą korespondencję z pacyfkiem w tej sprawie.
Wprawdzie to jest sfera prywatna i bez zgody pacyfka nie mógłbym Ci jej udostępnić, ale swoje wpisy do niego mogę Ci przesłać, jak masz jakieś obiekcje, co do "niewygodności" pytania.
Tak, że strzeliłeś kulą w płot.
proste pytanie a Ty piszesz elaboraty
czy chciałeś założyć się z Pacyfonem o kasę na biedne dzieci a on odmówił???
TAK czy NIE ?
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Podobno co chwilę pisze do Fechowego żeby go wcisnął do ligi bo mu żre jak nigdy
Never ever!!
Gram sam dla siebie. Zaraz usunę się z tej starej ligi i skończy się to wasze pierdolenie.
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
proste pytanie a Ty piszesz elaboraty czy chciałeś założyć się z Pacyfonem o kasę na biedne dzieci a on odmówił??? TAK czy NIE ?
Wprawdzie na przesłuchaniu nigdy nie byłem, ale "TAK czy NIE" to jest pytanie zero-jedynkowe, a odpowiedź taka nie jest.
To co miałem napisać zrobiłem w tym "elaboracie"
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jeżeli już koniec igrzysk na dzisiaj, to na koniec taki utworek, który od jakiegoś czasu za mną chodzi, chociaż to zupełnie nie moja muzyka, a często leci w Antyradio.
Mojemu przyjacielowi pacyfkowi, też może się spodobać, bo ma "jego" klimat.
Dobranoc.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
proste pytanie a Ty piszesz elaboraty czy chciałeś założyć się z Pacyfonem o kasę na biedne dzieci a on odmówił??? TAK czy NIE ?
Wprawdzie na przesłuchaniu nigdy nie byłem, ale "TAK czy NIE" to jest pytanie zero-jedynkowe, a odpowiedź taka nie jest.
To co miałem napisać zrobiłem w tym "elaboracie"
Myślę że powinieneś zostać politykiem
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
cortiba overek 1,5 w meczu - 2.00 kurs, kasa 1000 zl
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Akhu pozwolił Granerud - J.Kobayashi 1 2.05 buk etoto
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Akhu pozwolił Granerud - J.Kobayashi 1 2.05 buk etoto
chyba juz sie polapali bo nie ma, niezle promo
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
szybko zdjęli bardzo.. ja sprawdziłem 10 minut po poście Green'a i już nie było
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kto rano wstaje temu Pan Buk daje
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Rymo jak tam trafiłeś w końcu kupon?
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Rymo jak tam trafiłeś w końcu kupon?
odpuscilem wczoraj i dobrze bo dolozyl bym Lecha 1x
dzis pefka Inter, ale trzeba by cos dorzucic
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
nie przypominam sobie wogole zeby w Święta dalo sie cokolwiek zarobic u buka, wiekszosc ma wywalone i myslami sa juz przy choinkach z rodzinami
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Rymo jak tam trafiłeś w końcu kupon?
odpuscilem wczoraj i dobrze bo dolozyl bym Lecha 1x
dzis pefka Inter, ale trzeba by cos dorzucic
do tego Salzburg oraz Eisenbichler M. -1-6 i do kasy
Link skopiowany do schowka