|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Wszyscy go podziwiamy Jakbym miał syna to bym mu dał na imię Amaro no w sumie to haczyk mógłby, a nie jakieś pospolite Jakub...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Piękna szydera, no kyrwa piękna..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Wszyscy go podziwiamy Jakbym miał syna to bym mu dał na imię Amaro no w sumie to haczyk mógłby, a nie jakieś pospolite Jakub... brawo alfa!! Ale gdzie tam...nóż w plecy wbić, to od razu lecą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wszyscy go podziwiamy Jakbym miał syna to bym mu dał na imię Amaro Masz motywację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
 Janek z Janek 3 godziny temu Ja jak już jadę po pijaku to pakuję się w największy ruch , najruchliwszą ulicę i powolutku , po cichutku , sunę do przodu , puszczam pieszych , zatrzymuję na czerwonym i tak już ze 30 lat pomykam . Dodam że na czeźwo to siem bojem powozić . A auto też mam takie jakieś ni jakie żeby nie rzucać siem w oczy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
 Janek z Janek 3 godziny temu Ja jak już jadę po pijaku to pakuję się w największy ruch , najruchliwszą ulicę i powolutku , po cichutku , sunę do przodu , puszczam pieszych , zatrzymuję na czerwonym i tak już ze 30 lat pomykam . Dodam że na czeźwo to siem bojem powozić . A auto też mam takie jakieś ni jakie żeby nie rzucać siem w oczy . to debil, musi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Vinc jakie zmiany? Bo Haczyk nie ma czasu to szkoda go nawet pytać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vinc jakie zmiany? Bo Haczyk nie ma czasu to szkoda go nawet pytać Morata kupiony za Fabio, Kessi ławka i jedyny sprawny rezerwowy że Spezii za niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Vinc jakie zmiany? Bo Haczyk nie ma czasu to szkoda go nawet pytać Morata kupiony za Fabio, Kessi ławka i jedyny sprawny rezerwowy że Spezii za niego  To gdzieś przyoszczędziłeś, że Cie stać na Moratę za Quaglię
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
puchar helmuta Elversberg zakutasi @3.1 polecam serdecznie darmo dziś dają szmalec na święta w fortunie  Tam jest tak często. Maszyna inne kursy. co to kurwa jest ten Elversbgek ?? Mam wszystkie mecze przeleciec czy co ?? Następny szyfruje, kurwa mać dobra, dobra..już wiem Ale żeście zajebali kurs..@2,32..masówka @2.62 u ruska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vinc jakie zmiany? Bo Haczyk nie ma czasu to szkoda go nawet pytać Morata kupiony za Fabio, Kessi ławka i jedyny sprawny rezerwowy że Spezii za niego  To gdzieś przyoszczędziłeś, że Cie stać na Moratę za Quaglię Tak było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
JUVENTUS (4-4-2): Szczesny; Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro; Chiesa, McKennie, Bentancur, Ramsey; Morata, Ronaldo. All.: Pirlo.
FIORENTINA (3-5-2): Dragowski; Milenkovic, Pezzella, Caceres; Igor, Borja Valero, Amrabat, Castrovilli, Biraghi; Ribery, Vlahovic. All.: Prandelli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Vinc jakie zmiany? Bo Haczyk nie ma czasu to szkoda go nawet pytać Czas jeszcze jest.  Lozano i Joao Pedro (z bólem serca) poszli chwilowo w odstawkę, a z nowym siłami do składu wchodzą Panowie Veretout i Wielki Josip.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Haczyk, gratulacje dla Ciebie i dla Mamy Kuby :piwo .. Niechaj się zdrowo chowa chłopak! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Haczyk, gratulacje dla Ciebie i dla Mamy Kuby :piwo .. Niechaj się zdrowo chowa chłopak!  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Witam szanowne grono
czy dzisiaj pies będzie łagodny i da wygrac
Barca Juve Braga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Juventus XI: Szczęsny; Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro; Bentancur, McKennie, Ramsey; Chiesa, Morata, Ronaldo
Fiorentina XI: Drągowski; Milenković, Igor, Cáceres, Pezzella, Biraghi; Amrabat, Borja Valero, Castrovilli; Ribéry, Vlahović
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Vinc jakie zmiany? Bo Haczyk nie ma czasu to szkoda go nawet pytać Czas jeszcze jest.  Lozano i Joao Pedro (z bólem serca) poszli chwilowo w odstawkę, a z nowym siłami do składu wchodzą Panowie Veretout i Wielki Josip. Josip ostatnio jakieś niesamowite przebudzenie, więc to może być dobry pomysł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Ja dałem na maxizysku Juve, Barca, Man City  Ale jakoś nie wierzę.. Może to i dobrze..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Juventus XI: Szczęsny; Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro; Bentancur, McKennie, Ramsey; Chiesa, Morata, Ronaldo
Fiorentina XI: Drągowski; Milenković, Igor, Cáceres, Pezzella, Biraghi; Amrabat, Borja Valero, Castrovilli; Ribéry, Vlahović pacyf by napisał, że to się nie dzieje i udał się na cpn
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|