|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ale u wHiTe się wypowiedziałem, a wyszło, jak wyszło  Freund-Nazarov w pizdę ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9 |
Szybko Pio zadziałał  już nie trafiłem?  ehh nazarov chyba byl lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Szybko Pio zadziałał  już nie trafiłem?  ehh nazarov chyba byl lepszy nie znam chłopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 nie znam Hoerl'a, to nie mogłem się wypowiedzieć ja też nie, więc uznałem, że peffka   dobre podejście
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Nawet nie wiedziałem że już zaczęli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Szybko Pio zadziałał  już nie trafiłem?  ehh nazarov chyba byl lepszy nie znam chłopa Ja też nie, więc uznałem że frajer pompka i na buli wyląduje. Trzeba będzie zmienić strategie analizy skokow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nawet nie wiedziałem że już zaczęli spróbuj napisać na chacie, że był falstart i żądasz zwrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Trzeba będzie zmienić strategie analizy skokow Jakoś to ogarniemy przed kolejnym maksim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
trzeba chyba zacząć grać na tych nieznanych.. bo Freund to już ze 20 lat skacze chyba, stary chłop.. a nieznani to może jakieś młode talenty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
trzeba chyba zacząć grać na tych nieznanych.. bo Freund to już ze 20 lat skacze chyba, stary chłop.. a nieznani to może jakieś młode talenty  wydaje mi się, że to też nie jest idealna strategia...taki Stoch z Małyszem jeszcze skakał, a nie zagrałbym przeciwko nie mu z Nazarovem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
polish eagle bez szans dziś nie trzyma ciśnienia koniec już?!  z 0-3 cieżko się podnieść jest jeszcze z taką psychiką jak Ratajski ale za to kurs lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9 |
Jaga, Unajted i AV BTS? w betfanie jest boost z 1.5 na 2.0
chyba powinno wejsc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zaraz Pjoter będzie leciał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
łajt dobry quiz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
trzeba chyba zacząć grać na tych nieznanych.. bo Freund to już ze 20 lat skacze chyba, stary chłop.. a nieznani to może jakieś młode talenty  wydaje mi się, że to też nie jest idealna strategia...taki Stoch z Małyszem jeszcze skakał, a nie zagrałbym przeciwko nie mu z Nazarovem  bo Stoch jest dobry znany, a Freund znany słaby teraz.. więc grać trzeba na nieznanych przeciwko słabym znanym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
trzeba chyba zacząć grać na tych nieznanych.. bo Freund to już ze 20 lat skacze chyba, stary chłop.. a nieznani to może jakieś młode talenty  wydaje mi się, że to też nie jest idealna strategia...taki Stoch z Małyszem jeszcze skakał, a nie zagrałbym przeciwko nie mu z Nazarovem  bo Stoch jest dobry znany, a Freund znany słaby teraz.. więc grać trzeba na nieznanych przeciwko słabym znanym  Jakiś gif od Haczyka, albo Vinca by się teraz przydał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
I zawołali na kuter. Mam nadzieję że SG nie wpadnie bo jak im dmuchne w lance to im oczy wypadną że zdziwienia. Jeszcze raz najLepszego w Nowym Roku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
trzeba chyba zacząć grać na tych nieznanych.. bo Freund to już ze 20 lat skacze chyba, stary chłop.. a nieznani to może jakieś młode talenty  wydaje mi się, że to też nie jest idealna strategia...taki Stoch z Małyszem jeszcze skakał, a nie zagrałbym przeciwko nie mu z Nazarovem  bo Stoch jest dobry znany, a Freund znany słaby teraz.. więc grać trzeba na nieznanych przeciwko słabym znanym  Jakiś gif od Haczyka, albo Vinca by się teraz przydał ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/tqCBW2L/ezgif-com-video-to-gif-12.gif) [ imgbb.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|